Розмова з екзорцистом
Духовні читання
Катехиза
Біблійні читання
Меса
Розарій
Коронка до Божого Милосердя
Святий дня
Молитва
Дитяча катехиза
Житія святих
Ранкова молитва
Меса
Дитяча катехиза
Житія святих
Годинки
Молитовна лінія
Розарій
У ваших намірах
Житія святих
В ранковій "Катехезі" говорили про проблему боротьби тілесної людини з духовною
Своє життя ми можемо порівняти із супермаркетом. Ми можемо заходити і купувати цигарки, а можемо брати хліб. Те, що буде нас будувати, або руйнувати. Але розрахунок буде на кінці, по плодах.
Коли людина хоче робити добрі справи, які пов’язані з духовним розвитком, з духовною практикою, навчанням, вона зустрічається з супротивом, тобто частиною себе, яка не хоче робити ці добрі справи. Ця частина заявляє, що не хоче нічого робити, тільки спати, їсти і байдикувати. Найчастіше цей супротив проявляється, коли ми, наприклад, плануємо зранку помолитися, і самі створюємо собі такі умови, щоб до цієї ранішньої молитви не дійшло. Наприклад: піти пізно спати і зранку не буде сили, не буде часу, а відтак можливості. Або інший випадок супротиву, коли людина тільки прокидається, відразу чує голос – я нічого не хочу…
Отець Олексій Самсонов розповідає про "Правила бою" за якими живуть військові та які допомагають зрозуміти військовослужбовців після повернення з фронту. Війна залишає глибокий слід у свідомості. Люди, які повертаються з бойових дій, живуть за своїми правилами — правилами виживання. Їхня поведінка може здаватися незрозумілою, але саме ці внутрішні установки допомогли їм залишитися живими. Щоб підтримати військового, важливо знати ці правила і ставитися до них з розумінням.