В ефірі програми вранішньої катехези говорили про Таїнство СПОВІДІ, як спосіб навернення. Виявляється покаяння - це процес наверненння. Причому, динамічний, і досить тривалий. Як змінює наше мислення покаяння? Що має знати каяльник про свої гріхи, щоб не повертатися до них?
- Якщо ми не закорінені в Ісусі Христі - то не будемо ні до чого придатними. - Пригадує священик. - Святий Петро говорив, що ВСЕ буде випробуване в любові. То ж, якщо ти будував на соломі, а не на Спасителі - все згорить! Задаймося питанням: Наскільки в нас діє Господь? Ми маємо бути відкритими, щоб Бог будував в нашому серці певну структуру, котра буде розвиватися так, щоб ми вже просто не дивилися на блага цього світу. Це і буде та сама скеля. Але це залежить від нашої волі. Господь дає можливість обирати, Він не хоче, щоб ми фанатично Його обирали, лише свідомо!
Дивлюсь на своє життя, і пригадую: скільки було моментів, коли я думав: Все, НІКОЛИ більше не зречуся! Але проходив час, траплялася якась дриібниця, і траплялося жорстке падіння. Бо життя - це рух, постійна можливість обирати. Ми у цьому світі ніколи не зможемо сказати, що благодать у нас буде завжди.
"Гріх не був першим. Раніше за нього була невинність, в якій була сотворена людина на образ і подобу Божу", - говорить в катехизі о.Олександр Кушта. Продовжуємо цикл катехиз, заснованих на творі Йоана Павла II "Чоловіком і жінкою сотворив їх. Теологія тіла"
Брат-капуцин Сергій Воронюк в ранковій катехезі готує слухачів Радіо Марія до Адвенту. Зокрема катехит говрить про те, як в передріздвяний час змінюється Літургія. Також отець Сергій дає поради як глибоко пережити Адвент та порівнює його з Різдвяним постом у Східній Традиції.
Катехеза отця Віталія Козака з циклу "Молитва - як історія дружби". Пригадуємо, що автор говорить про духовний досвід та життя святої Терези від Ісуса.
У катехизі під назвою “Стратегія Царства темряви” о. Роман Братковський розповідає про відвічного ворога Божого, невидимого, але реального.
19 листопада в Мурафі попрощалися з чудовим єпископом Броніславом Бернацьким.