Коронка до Божого Милосердя
Святий дня
Молитва
Дитяча катехиза
Голос народу, голос Божий
Меса
Дитяча катехиза
Святий дня
Житія святих
Слово на кожен день
Молитовна лінія
Розарій
У ваших намірах
Житія святих
Катехиза
Ангел Господній
Хресна Дорога
Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)
Денний ефір
Коронка до Божого Милосердя
Назву проєкту дало ім’я унікальної баби Єльки, яка проживала у селі Розсохуватка Маловисківського району. Вона знала сотні народних пісень, а ще лікувала людей травами, виховала десятеро дітей, пережила Голодомор… Попри все кожен свій день вона починала з пісні і піснею проводжала захід сонця.
У кожного з нас є своя «баба Єлька» − бабуся, яку неможливо було
уявити без пісні. З піснею працювали, дівували, виходили заміж,
відходили у кращі світи.
Під час однієї з експедицій, до села Несваткове, була розказана одна дуже моторошна історія про хустку, яку мама нашої респондентки 1943 - го року народження носила у 1933-му продавати на базар. То була терентова хустка - тоненька і дуже тепла. На базарі за цю хустку давали два стакани пшона. Мама Мокрина відмовилася і не продала цю хустку. Тому, що ця хустка була єдиним спогадом від її батька який для того щоб купити хустку продав корову. І віддав своїй доньці як посаг. Повернулася Макрина додому і чоловік її відшмагав батогом за те що вона не здобула їжу, і покинув цю сім'ю. І пройшло стільки років і донька Макрини зберегла цю хустку і виріщила її подарувати до нашої Етнолабораторії. Для нас це дуже велика цінність яку важко описати словами
Програма "Захристія" присвячена 100-річчю відновлення Сестер Студиток. Сестра Катерина Кіт розповідає історію чину, який розпочався 100 років тому поблизу Унева. У програмі ви також дізнаєтеся зворушливу історію монахині, яка, ризикуючи власним життям під час нацистської окупації, рятувала єврейських дівчат. Одна з цих дівчат згодом прийняла хрещення та стала монахинею, а сестра, яка їх переховувала, була вшанована титулом Праведника народів світу.