Слухати Радіо

Зараз в ефірі

07:00

Меса

В ефірі

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Пісня Перемоги

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

Пренатальні втрати і суспільство, - катехеза від сестри Юстини Голубець

Як я можу стати підтримкою і віднайти мужність проявити любов до того, хто переживає втрату дитини?

Продовжуємо мандрівку нелегкою, але важливою дорогою горювання під час втрати дитини — цикл катехез від с. Юстини Голубець. Поговоримо про те, якою може бути підтримка при загибелі дитини під час вагітності з боку суспільства: рідних, близьких, друзів, спільноти церкви.

"Хлопчики не плачуть" — це позиція виховання, яка не дає можливості чоловікові прожити біль втрати поряд зі своєю дружиною. Чому чоловіки затримуються на роботі чи в гаражі або починають надмірно вживати алкоголь? Часто ми можемо замовчувати свій біль і боятися знайти порозуміння, боятися поговорити.
Бабусі та дідусі іноді потребують розмови, в якій зможуть висловити потребу пережити власний біль, без "влізання" в сім'ю з власними порадами і інструкціями. Іноді необхідно просто пригорнути до себе і нічого не говорити — і це буде дуже багато.
Перед дітьми, які вже є в родині, потрібно бути щирими і не приховувати свій стан. Коли дитина бачить, що мама плаче в тиші, вона може замкнутися в собі і відчути власну вину. "Так, мені сьогодні сумно, але це не твоя вина. Пригадуєш метелика, якого не стало?" — пошук розмови і порозуміння з урахуванням віку дитини є важливим. Не варто боятися розмов про смерть з дитиною, адже дитина сприймає смерть не буквально завдяки казкам.
Сім'я, яка переживає втрату, потребує підтримки друзів: запросити на природу, поговорити про дитину, привітати зі святом на День Батька чи Матері, адже життя відбулося, скільки б воно не тривало!
Колеги по роботі можуть запропонувати допомогу і бути готовими надати підтримку. Якщо сім'я є парафіянами певної спільноти, молитва завжди буде міцною підтримкою, адже молитва творить дива.

Дві руки Бога: батьківська і материнська

Дві руки Бога: батьківська і материнська

У катехизі про дві руки Бога отець Матвій Стибурський розповідає про Боже батьківство та материнство, пояснює, як ці риси ми маємо наслідувати у відношенні до себе та ближніх. 
"Антисерце - це суспільство де панує нарцисизм та самореференція", - Папа Франциск

"Антисерце - це суспільство де панує нарцисизм та самореференція", - Папа Франциск

Духовний отець семінарії у Ворзелі, Григорій Рассоленко, про важливість повернення людини до свого серця як центру життя. Роздуми в контексті четвертої енцикліки Папи Франциска "Dilexit nos".  
Чи може бездіяльність бути вбивством? Погляд на моральні дилеми

Чи може бездіяльність бути вбивством? Погляд на моральні дилеми

Ректор Вищої Духовної Семінарії Пресвятого Серця Ісуса у Ворзелі, отець Руслан Михалків, про гріх вбивства та дії, що призводять до смерті людини.
"Дарування себе іншим - це найважливіший прояв любові", - отець Роман Казьмерчак

"Дарування себе іншим - це найважливіший прояв любові", - отець Роман Казьмерчак

Про заклик любити один одного в листі до сімей Івана Павла ІІ розповідає настоятель парафії Непорочного зачаття Пресвятої Діви Марії в с. Писарівка, Хмельницької облласті - отець Роман Казьмерчак.

"Духовна хвороба:  як розпізнати та побороти її." - катехеза о. Віктора Матушевського

"Духовна хвороба: як розпізнати та побороти її." - катехеза о. Віктора Матушевського

"Або ти з Богом і обираєш Бога, або тебе оберуть, — говорить екзорцист о. Віктор про одержимість бісами, — коли людина не має зустрічі та єдності з Богом, вона стає вразливою до духовної хвороби та підступів нечистого."