Слухати Радіо

Зараз в ефірі

04:40

Біблійні читання

В ефірі

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Пісня Перемоги

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

Пренатальні втрати у колі сім'ї, родини

15 жовтня - всесвітній день обізнаності про втрату дитини під час вагітності чи в перші тижні після народження. Втрата власної дитини є надзвичайно болючим досвідом. Батьки, які пережили таку втрату, потребують підтримки і розуміння як з боку своїх рідних, знайомих, так і медичного персоналу. Як допомогти таким людям, не збільшивши їхнього страждання, розповідає с. Юстина Голубець, ССНДМ, засновниця та голова організації Перинатальний хоспіс – Слід Життя.
З початком вагітності у жінки починає формуватися почуття материнства. У чоловіка, який довідується про вагітність дружини, також зароджується почуття батьківства, бажання захищати маму з дитиною. Однак, силою певних обставин не кожна вагітність може закінчитися народженням. Буває, що вагітність діагностують під час викидня або завмирання плоду в першому триместрі вагітності. Певні вади і відхилення, не сумісні з життям дитини, можуть з’явитися і пізніше, навіть під час самих пологів або впродовж першого місяця після народження. 
В таких ситуаціях батьки відчувають себе безпомічними, оскільки не можуть врятувати життя своєї дитини. Їхні запитання “Чому? За що? А якби...” лише поглиблюють відчуття болю і безпорадності. Жінка, втративши дитину, може себе почувати відчуженою, не спроможною повірити, що це сталося саме з нею. 
Справжньою допомогою в цей час будуть обійми, мовчазне слухання. Пізніше можна запропнувати запитання: Чи ця дитинка була колись голодна, чи їй було холодно, чи вона знає, що таке залишеність, самотність, зрада? Ні ж, вона від першого моменту існування в материнському лоні отримувала лише любов. Кожна мама скаже, що любила і з нетерпінням очікувала її. Тож сьогодні та дитинка вже перед Господом свідчить про своїх прекрасних, люблячих тата і маму. 
Важливо також створити у батьків максимально позитивні спогади під час втрати дитини, порадити торкнутися і поцілувати її, знайти відповідний одяг та з пошаною поховати.
"Духовна хвороба:  як розпізнати та побороти її." - катехеза о. Віктора Матушевського

"Духовна хвороба: як розпізнати та побороти її." - катехеза о. Віктора Матушевського

"Або ти з Богом і обираєш Бога, або тебе оберуть", — говорить екзорцист о. Віктор про одержимість бісами. — "Коли людина не має зустрічі та єдності з Богом, вона стає вразливою до духовної хвороби та підступів нечистого."
"Христос обирає простих людей для великих справ", - отець Андрій Педай

"Христос обирає простих людей для великих справ", - отець Андрій Педай

Отець Андрій Педай про те, як історія покликання та служіння апостола Андрія може допомогти зрозуміти себе та інших.


"Тереза з Авіли відчувала Бога поруч у кожному моменті життя", - о.Віталій Козак

"Тереза з Авіли відчувала Бога поруч у кожному моменті життя", - о.Віталій Козак

Отець Віталій Козак у черговій катехизі з циклу "Молитва - історія дружби" говорить про відносини та дружбу людини з Богом. 
"Якщо я навернуся, плюньте мені в очі!" - катехиза про блаженного Гонората Козьмінського

"Якщо я навернуся, плюньте мені в очі!" - катехиза про блаженного Гонората Козьмінського

У катехизі про свого співбрата, о. Гонората Кузьмінського, блаженного Римсько-Католицького ордена Братів Менших Капуцинів, розповідає о. Віктор Дешук.
“Думку про семінарію я сприймав як жарт”, - О. Володимир Литвинчук

“Думку про семінарію я сприймав як жарт”, - О. Володимир Литвинчук

24 листопада 2024 року Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, висвятив чотирьох священників у Патріаршому соборі Воскресіння Христового. Нововисвячені ієреї є випускниками Київської Трьохсвятительської духовної семінарії. Один із них, о. Володимир Литвинчук, розповідає про історію свого покликання.