З отцем Юрієм Блажиєвським FDP говорили про Католицьке соціальне вчення, а саме про працю
Ми знаємо до чого призвів комуністичний експеримент "соціальної рівності" на наших землях, окрім революції і смертей, пов'язаних з цим, ідеологічним терором з десятками тисяч людей, вивезених до Сибіру, розстріляних, призвів до так званої "продразвьорсткі", голодомору, до великої етнічної чистки, переселення в рамках радянського Союзу. Фактично, це призвело до десятків мільйонів смертей, а світле майбутнє так і не настало.
Також це призвело до травм свідомості. Залишилось багато людей, які до цих пір думають "краще, щоб не було приватної власності". Якщо десь щось "не так лежить", то можна це собі взяти. А якщо не платять зарплати, то сам собі можеш задбати з власності фірми. Ще інші заздрять всім, хто краще живе, але насправді дуже важко працює, щоб заробити ці гроші.
Господь, якщо комусь і дає більше, то це не означає, що Він когось більше благословляє, а інших проклинає. Зовсім ні! Господь дає статки не для того, щоб купались в грошах, а таким чином він складає в руки більшу відповідальність - ділитись і служити своїми грошима потребуючим в суспільстві.
Тобто, якщо Бог тобі дав більше, то для того, щоб ти підтримав того, кому Він дав менше.
Отець Андрій Педай про те, як історія покликання та служіння апостола Андрія може допомогти зрозуміти себе та інших.
Отець Віталій Козак у черговій катехизі з циклу "Молитва - історія дружби" говорить про відносини та дружбу людини з Богом.
У катехизі про свого співбрата, о. Гонората Кузьмінського, блаженного Римсько-Католицького ордена Братів Менших Капуцинів, розповідає о. Віктор Дешук.
"Однією з причин відсутності зцілення є те, що ми не розібралися з гріховною спадщиною у своїх родинах. Тут йдеться про певну спадкову демонізацію", - говорить душпастир парафії Святого Йосифа (м. Дніпро), брат-капуцин Юрій Зелінський в катехизі з серії про дари сили.
Які знаки Царства Небесного існують на землі?