Слухати Радіо

21:00

Вечірній ефір

В ефірі

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

Прощення можливе тільки тоді, коли ми полюбили та пробачили самі себе, - отець Олександр Халаїм

Роздуми над молитвою "Отче наш". Про прохання "І прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим" розповідає духівник Семінарії Святого Духа, що у Городку Подільському, отець Олександр Халаїм.
Частина молитви "І прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим" стосується нашого гріха. Поставте собі запитання: як я відношуся до прощення гріхів людей? Справа в тому, що ми можемо вибачити словами, але далі носити образу у своєму серці. Тільки тоді ми зможемо відпустити біль образи, коли любимо, коли приймаємо себе таким, яким я є", - розповідає отець Олександр Халаїм.
Людина без меж: прагнення розвитку чи небезпечна ілюзія контролю?

Людина без меж: прагнення розвитку чи небезпечна ілюзія контролю?

Чи прагнення вдосконалити себе є шляхом до повноти, чи прихованою спокусою втекти від своєї людяності? У третій катехезі циклу «Людина на межі між Богом і безоднею» отець Віталій Козак говорить про культ безсмертя, контроль над життям і ризик втрати справжньої цінності людини.
2026-03-18 00:00:00
Святий Йосиф: Тінь Небесного Отця та взірець святості у щоденності

Святий Йосиф: Тінь Небесного Отця та взірець святості у щоденності

Як поєднувати звичайну працю з Божою присутністю та знаходити надію в найтемніші часи? Модератор Руху Назаретських родин, отець Станіслав Свурка, ділиться глибокими роздумами про постать святого Йосипа — «тінь» Бога на землі, першого учня в школі Діви Марії та покровителя кожного трудівника.
2026-03-18 00:00:00
«Бути з Ісусом — стати подібним до Нього: між падінням Петра і нашою християнською ідентичністю»

«Бути з Ісусом — стати подібним до Нього: між падінням Петра і нашою християнською ідентичністю»

Чи видно в нас сьогодні учнів Христа, чи наше життя не заперечує Його? Отець Григорій Рогацький роздумує про те, як перебування з Ісусом формує нашу ідентичність і веде до справжньої дружби з Богом.
2026-03-17 00:00:00
Церква місійна: бути активними дорогою Христа

Церква місійна: бути активними дорогою Христа

Члени Церкви запрошені до того, щоб бути місійними та активними. Міхал Бранкевич, духівний отець дієцезіальної місійної семінарії «Redemptoris Mater» заохочує задуматися, як любов Христа допомогає кожному проголошувати Євангеліє іншим, та у який спосіб ми можемо служити місії.
2026-03-17 00:00:00
Смирення як шлях до досконалої радості: уроки Святого Франциска Ассізького

Смирення як шлях до досконалої радості: уроки Святого Франциска Ассізького

Що таке справжнє смирення і чому воно є єдиним шляхом до пізнання Бога? У новій катехезі отець Микола Орач, спираючись на середньовічний збірник легенд «Квітки Святого Франциска», розкриває парадоксальну мудрість «бідняка з Ассізі». Ви дізнаєтеся про те, чому «досконала радість» ховається у стражданнях, як визнання власної негідності стає силою та чому бути «меншим» — це найбільший дар.
2026-03-17 00:00:00