Ієромонах УГКЦ отець Юстин Бойко розповів про копію фігурки Фатімської Божої Матері, яка сьогодні опинилася в Україні і незворотній тріумф Богородиці у цій війні.
"Фатімське об'явлення унікальне тим, що воно має відношення до теперішніх подій. У 1929 році Богородиця об'явилася сестрі Люсії (одній з тих діточок, яким вже являлася Діва Марія 12 роками раніше.-авт.) і попросила, щоб Папа зібрав кардиналів та єпископів і посвятив Непорочному Серцю Діви Марії росію і просити, щоб вона не накоїла багато лиха світові.
Як ми зараз всі бачимо, та посвята була недостатньо публічна, як того просила Богородиця, радше приватна!
Тепер, коли триває війна в Україні, ми побачили відверте обличчя зла! Зло, яке показало себе у всій повноті! Мені здається, що путін і патріарх кирило опутані злим духом, які не бачать правди і людської болі.
Папа відгукнувся на багаточисельні звернення нашого єпископату від РКЦ та УГКЦ! 25 березня, у День Благовіщення за Григоріанським календарем Папа здійснить посвяту росії та України Непорочному Серцю Діви Марії! Кардинал Краєвський, що недавно приїздив до України з гуманітарною місією, вчинить таку ж посвяту у Фатімі!
Фатімська група, що давно існує в Україні ініціювала привезення копії фігурки Божої Матері з Фатіми. Митрополит Львівський УГКЦ благословив таку ідею та написав супровідного листа. Сьогодні фігурка Богородиці приїхала до Львова і буде тут перебувати до 15 квітня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці, що на Сихові.
Цей храм з-поміж іншого, знаний тим, що в ньому відправляв Літургію Папа Йоан Павло ІІ у 2001 році в час свого знаного візиту в Україну.
За Божим промислом, Бог кличе, щоб Україна перемогла ворога, якого боїться весь Світ і ми переможемо за допомогою Господа!" - наголосив отець Юстин Бойко.
Триває час Великого посту, коли кожен християнин має більше часу присвячувати духовним практикам. Та чим вони відрізняються, сказати може далеко не кожен. Отець Міхал Бранкевич виправляє цю прогалину.
У своєму блозі відомий християнський медійник та громадський діяч Руслан Кухарчук звернув увагу суспільства, що в нових банкнотах все менше згадок про Бога. Чому таке трапляється і чи це засвідчує секуляризацію суспільства, говоримо з отцем Міхалом Бранкевичем.