Слухати Радіо

09:00

Молитовна лінія

В ефірі

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Пісня Перемоги

13:00

Трансляція Літургії із Собору Успіння Пресвятої Богородиці (м.Чернівці)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

Розчарування Мойсея

 Друга програма циклу катехез о. Олексія Самсонова про книгу "Вихід" та життя Мойсея. Великий пророк та вождь єврейського народу в своєму житті переживав різні етапи, в тому числі і розчарування.
Притча про запрошених на бенкет, - коментар Євангелія дня

Притча про запрошених на бенкет, - коментар Євангелія дня

Того часу один з тих, які сиділи при столі, сказав Ісусові: «Блаженний той, хто їстиме хліб у Божому Царстві». Він же сказав йому: «Один чоловік справляв великий бенкет і запросив багатьох; і послав свого слугу в годину бенкету, щоби сказав запрошеним: “Приходьте, бо вже все готове”. Й усі як один почали виправдовуватися. Перший сказав йому: “Поле купив я, потрібно мені піти й побачити його; благаю тебе, вважай мене за виправданого”. А другий сказав: “Купив я п’ять пар волів і йду випробувати їх; благаю тебе, вважай мене за виправданого”. Ще один сказав: “Я одружився і через те не можу прийти”.
2025-11-04 00:00:00
"Застерігаю від "святкування" геловіну, - це поклоніння дияволу", - о.Роман Лаба

"Застерігаю від "святкування" геловіну, - це поклоніння дияволу", - о.Роман Лаба

На хвилях Радіо Марія денну катехезу виголосив бібліїст, монах-паулін отець Роман Лаба. У своїй науці священник розповів про небезпеку геловіну, його окультне підґрунтя та справжній сенс, який Церква прагне повернути — святкування Урочистості Всіх Святих.
2025-10-31 00:00:00
Молитва за душі у чистилищі: містичний зв’язок живих і померлих. Що про це каже досвід Католицької Церкви?

Молитва за душі у чистилищі: містичний зв’язок живих і померлих. Що про це каже досвід Католицької Церкви?

Сьогоднішню ранкову катехезу на хвилях Радіо Марія виголосив брат-францисканець Андрій Немченко. У центрі роздумів — одвічне питання: чи можна молитися за душі померлих родичів, які перебувають у чистилищі, і що про це навчає Католицька Церква. На початку ефіру брат Андрій поділився власними спогадами про тих, кого вважає святими у своєму житті, і зізнався, що відчуває їхнє духовне заступництво.
2025-10-30 00:00:00
Чому Ісус мав іти до Єрусалиму? - коментар Євангелія дня

Чому Ісус мав іти до Єрусалиму? - коментар Євангелія дня

Того часу підійшли деякі фа­ри­сеї і сказали Ісусові: «Виходь і йди звідси, бо Ірод хоче Тебе вбити». А Він відповів їм: «Ідіть і скажіть цьому лисові: “Ось Я виганяю бісів і приношу зцілення сьогодні й завтра, а третього дня завершу. Все ж таки сьогодні і завтра, і на­ступного дня Мені треба йти, бо неможливо, щоби пророк загинув по­за Єрусалимом”. Єрусалиме, Єрусалиме, що вбиваєш пророків і камінням по­биваєш посланих до тебе! Скільки разів хотів Я зібрати твоїх дітей, як птаха збирає своїх пташенят під кри­ла, – та ви не захотіли!
2025-10-30 00:00:00
«Свобода, що стає любов’ю: відповідальність у світлі Едити Штайн»

«Свобода, що стає любов’ю: відповідальність у світлі Едити Штайн»

У новій катехезі з циклу «Антропологія святої Едити Штайн» кармеліт отець Віталій Козак роздумує над тим, як справжня свобода людини народжується з любові та відповідальності. Це зустріч про покликання, совість і про те, як свобода стає дією серця у світлі Божої волі.
2025-10-29 00:00:00