Літургія годин (Бревіарій)
Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)
Молитовна лінія
Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)
Вечірній ефір
Катехиза
Духовні читання
Слово на кожен день
Літургія годин (Бревіарій)
Розарій
Катехиза
Розмова з екзорцистом
Духовні читання
Катехиза
Біблійні читання
Меса
Розарій
Коронка до Божого Милосердя
Святий дня
Молитва
З початком війни кожна людина певною мірою змінилася. Кожен із нас, у теперішніх обставинах, намагається знайти себе, зрозуміти свій характер, не втратити віру і повернути сенс життя. Важливим завданням кожної людини стає адаптація свого характеру до умов війни.
У сучасному світі панує позитивне мислення, а смерть і старість стали "не модними", такими, що приховуються від усіх. Внаслідок цього людина стає беззахисною перед стресом і не знає, як діяти. Якщо усвідомити, що життя і смерть ходять поряд, буде легше долати труднощі і виходити зі складних ситуацій. Отже, щоб бути щасливим у житті, потрібно пам'ятати про смерть.
У людини є базові інстинкти, одним із яких є пошук сенсу життя. Відомий австрійський психіатр Віктор Франкл під час Другої світової війни потрапив у концентраційний табір. Внутрішня свобода допомогла Франклу вижити в концтаборі, а спостерігаючи за іншими ув'язненими, він дійшов висновку, що ті люди, які знайшли сенс свого життя, переважно залишилися живими.
Отже, завданням кожної людини є навчитися приймати те, що дарує нам життя: хороше і погане, приймати з вірою і подякою Богородиці та Господу.
У світі, де навколо нас постійно вирують бурі - інформаційні, емоційні, воєнні - як знайти тишу в серці? Як не втратити зв’язку з собою, з Богом і з тими, кого любимо?
Про це говоритимемо у прямому ефірі з Мироном Шкробутом - християнським практичним психологом, магістром психології, травматерапевтом, супервізором, заступником голови Української асоціації християнської психології.