У програмі "Катехеза" мали розмову з отцем Юзефом Кухарчиком, шукаючи відповіді на непрості запитання пошуку себе у вірі, випробування вірою, кризою віри і її подоланням; говорили про смерть, як фактор внутрішнього свідомого чи несвідомого страху і шляхи подолання цього страху за допомогою міцності у вірі і молитві.
"До кінця ми не знаємо якою буде наша поведінка, як будемо ми переживати наше страждання, нашу старість, наше розп'яття на хресті. Чи зможемо, так як і Господь, сказати: Отче, в твої руки довіряю моє життя, мого духа! Чи зможемо, як добрий злочинець, сказати: також очікую на небо! Господи, пам'ятай про мене! Я грішник, я слабкий! Але я довіряю Тобі моє життя! Чи може почнемо нарікати?
Отець Юзеф, на історичних прикладах навернення і покаяння, розповідає і показує, як Господь виходить на зустріч відвертим злочинцям і грішникам, називаючи їх "католиками останнього шансу". "Господь помирає за нас. Господь відкриває нам двері до неба."
Про дар доброї смерті, отець розповідає на прикладі переживання останніх днів святої Терези з Ліз'є. Про те, яке розп'яття - духовне і фізичне дозволив Господь на переживання кризи. І як реагує вона на цю кризу - вірою радикальною!
Про особливість молитви і духовного стану у час криз, шляхи та способи їх подолань, ставлення християнина до смерті і фобії, як ми це маємо переживати - слухайте у катехезі отця Юзефа.
Слово "чудо" доволі популярне. Але що воно означає для християн і для чого нам потрібні чудеса? Чи зріла віра може бути пов'язана з чудесами? На ці та інші питання відповідає в катехизі о. Андрій Пальчик, настоятель громади Матері Божої Чудотворного медальйона, м. Мерефа Харківської області.
Це підсумкова катехиза отця Віталія Козака із циклу "Молитва - історія дружби". Цикл передбачав ділення досвідом духовності, зокрема молитви святої Терези з Авіли. У цій серії священник робить синтез понад двадцяти програм. Катехит ще раз пригадує слухачам слова Терези: "Ставте Ісуса перед собою, розмовляйте з Ним як з другом. Бог говорить в тиші".
Брат-капуцин Олександр Могильний у катехизі розповідає, як, наближаючись до пасхальних свят, можна пережити зустріч з Богом, зустріч, яка змінить життя людини.
Ієрей ПЦУ, отець Петро Лопатинський, продовжує коментувати древній християнський рукопис "Послання до Діогнета", в якому йдеться про християн та їх адаптацію в тогочасному суспільстві. Приблизний час написання цього тексту - ІІ століття.
Отець Андрй Безкорованйний, префект Вищої духовної семінарії св. Йосифа у Львові-Брюховичах, розповідає про гріх та навернення до Бога на основі притчі про блудного сина.