Брат-капуцин Олександр Могильний говорив про святих, які є іконою Бога. Катехит пояснював: чому в римо-католицькій церкві багато святих та навіщо нам ікони святих. Також священник детально розповів як мудро та правильно переймати "святість святих", інтуїцію і спонтанність Сина Божого, як йти слідами Христа.
"Церква покликана, щоб дати людям Бога, навчити єдності і розмови з Творцем. Відчуваючи це головне завдання, Церква дає нам Ікони, Євангеліє та Катехізм, щоб читати Бога, - розповідає брат Олександр.
Святий є іконою Бога. Ікона - це зображення, яке направлене не для того, щоб дивитися, споглядати лише як витвір мистецтва, але це слово для читання, молитви та пізнання. Саме тому ікони пишуться, щоб ми їх читали.
Святість людей, яких Церква оголошує святими, свідчить про святість Господа. Не про святість моральну святих, адже ми всі люди, тому схильні до гріха, але святість, то дивитися на Бога, читати дію Господа".
"Гріх не був першим. Раніше за нього була невинність, в якій була сотворена людина на образ і подобу Божу", - говорить в катехизі о.Олександр Кушта. Продовжуємо цикл катехиз, заснованих на творі Йоана Павла II "Чоловіком і жінкою сотворив їх. Теологія тіла"
Брат-капуцин Сергій Воронюк в ранковій катехезі готує слухачів Радіо Марія до Адвенту. Зокрема катехит говрить про те, як в передріздвяний час змінюється Літургія. Також отець Сергій дає поради як глибоко пережити Адвент та порівнює його з Різдвяним постом у Східній Традиції.
Катехеза отця Віталія Козака з циклу "Молитва - як історія дружби". Пригадуємо, що автор говорить про духовний досвід та життя святої Терези від Ісуса.
У катехизі під назвою “Стратегія Царства темряви” о. Роман Братковський розповідає про відвічного ворога Божого, невидимого, але реального.
Отець Артур Сподар наводить різні теорії виникнення всесвіту і пояснює як до них ставиться Церква.