Слухати Радіо

15:45

В Родині Радіо Марія

В ефірі

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Школа лідерства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

"Тепер маєш так жити, щоб усі відчували пахощі Христові", - доктор теології Ірена Сашко про свою віру, книги та жінок у Церкві

Створено: 2025-03-19 00:00:00
Програма: Захристія
В ефірі програми "Захристія" - Ірена Сашко, доктор теологічних наук у галузі екуменізму, маріологиня, спеціаліст зі східного богослов'я, авторка близько 40 наукових публікацій, виданих як в Україні, так і за кордоном.
Я дуже люблю Церкву. Про це згадую у своїй книжці "Марія - Наставниця Богосяйна", дуже чітко написала і часто це повторюю: "Не можна любити Церкву без любові до Богородиці, але і Марію не можна любити без любові до Церкви". Щодо мирян у Церкві, то вважаю, що вони мають бути досить добре освічені. Як викладач Богословського інституту вимагаю знань, в мене можна перездати іспит, "двійок" не ставлю, але студент матеріал повинен знати дуже добре. 

Важливе місце в моєму житті займає сестра Яніна Цісельська. Вона навчила мене глибоких, нетривіальних, нестандартних, живих стосунків з Богом. Вона мала колосальний вплив на мій духовний розвиток. Сестра Яніна казала: "Молися і роби так, як кажуть молоді священники". Коли вона почула, що я склала обіти як богопосвячена діва, то сказала: "Тепер маєш так жити, щоб усі відчували пахощі Христові".
Жінка біля вівтаря: розвиток чи межа, яку не можна переступати?

Жінка біля вівтаря: розвиток чи межа, яку не можна переступати?

У програмі «У ваших намірах» разом із братом Андрієм Немченком говоримо про роль жінки в Церкві на тлі резонансної події в Англіканській спільноті. Обговорюємо місце жінки як парафіянки, її участь у Літургії та непросте питання: чи можливий і чи безпечний для Католицької Церкви священничий сан для жінок.
2026-03-26 00:00:00
Милосердя і чистота серця: шлях до справжнього блаженства

Милосердя і чистота серця: шлях до справжнього блаженства

У продовженні циклу «Заповіді блаженств» отець Григорій Рассоленко роздумує над словами Христа про милосердних і чистих серцем, відкриваючи їхню глибину у світлі Великого посту. Священник показує, як ці заповіді ведуть людину до щастя, поєднуючи справедливість, свободу і любов, яка походить від Бога.
2026-03-26 00:00:00
Смирення як сила: людина на межі контролю

Смирення як сила: людина на межі контролю

У четвертій катехезі великого циклу про людину отець Віталій Козак говорить про смирення як внутрішню силу людини, яка прагне перевершити саму себе. Йдеться про спокусу контролю, втрату людського виміру у світі та про те, як сучасність намагається «усунути» смерть, зводячи її до технічної помилки.
2026-03-26 00:00:00
"Cвятий Максиміліан Кольбе навертав масонів", - о.Андрій Педай

"Cвятий Максиміліан Кольбе навертав масонів", - о.Андрій Педай

Ця катехеза відкриває постать святого Максиміліана Марія Кольбе як людину, близьку до кожного з нас — не «супергероя», а того, хто повністю довірився Богові. Через його життя, служіння і мученицьку смерть ми бачимо, що святість народжується з відданості Христу в щоденності.
2026-03-24 00:00:00
Реліквії святого Йосипа збереглися, але до них неможливо доторкнутися, їх можна лише наслідувати

Реліквії святого Йосипа збереглися, але до них неможливо доторкнутися, їх можна лише наслідувати

В ефірі програми «У ваших намірах» брат Андрій Немченко розмірковує про святого Йосипа — мовчазного, але промовистого свідка Божого діяння. Чи могли зберегтися його реліквії? І якщо так — то де їх шукати сьогодні?
2026-03-19 00:00:00