Продовжуючи цикл програм про Анабазіс (сходження людини до Бога) отець Віталій Слободян CP (пасіоніст) говорив про тілесні жести і постави під час Меси. У цій катехизі священник пояснив чотири постави: ходьба, танець, стояння і сидіння.
"Залежно від культурного та цивілізаційного розвитку, тілесні постави змінювалися не лише на рівні привітання із знайомою особою, наприклад, реверанс, вітання за руку з жінкою, молодь вітається кулачком. Форми тілесних відносин видозмінюються ще в наслідок еміграції, глобалізації, адже зараз ми частіше виїжджаємо за межі власних країн, - пояснює отець Віталій.
- Літургія складається з слів, мови, текстів літургійних та біблійних, які сформовані продовж майже двох тисячі років, можемо їх назвати формами молитовними. Крім того, є форми тілесного вираження у Літургії, це жести та постави, тобто певна мова тіла, яка щось виражає і ці знаки є діяльними. Наприклад, стояння, ходіння, прихиляти коліна, хреститися та інші".
На хвилях Радіо Марія катехизу виголосила психологиня, член Комісії душпастирства родин РКЦ, пані Вікторія Зігерт. Ця програма виходить у рамках підготовки до Всеукраїнського Конгресу сімей, що відбудеться у травні в Хмельницькому. Тема: "Жінка під час війни - берегиня надії".
Зв'язок між Старим та Новим Завітами особливо видно у сповненні пророцтв. Отець Володимир Куснєж, викладач біблійних дисциплін в Інституті релігійних наук св. Томи Аквінського, розповідає про здійснення месіанських пророцтв в Ісусі Христі.
Цією програмою розпочинається новий цикл катехиз на Радіо Марія під назвою "Анторопологія святої Едити Штайн". В чернецтві свята отримала ім'я Тереза Бенедикта. Під час цих катехиз слухачі дізнаються, як мислила свята, якими ідеями жила. Едита Штайн - це одна з перших жінок, яка отримала науковий ступінь доктора філософії. Автором цих бесід є монах-кармеліт Віталій Козак.
Про заповіді блаженств та роль покірності Богу в складних обставинах життя розповідає
отець-францисканець Андрій Немченко - настоятель римо-католицької парафії святого Франциска, м. Київ (Оболонь).
Ректор Вищої Духовної Семінарії
Пресвятого Серця Ісуса у Ворзелі, отець Руслан Михалків, розповідає про Благовіщення в контексті Євангелія.