Слухати Радіо

Зараз в ефірі

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

В ефірі

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:45

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Католицька енциклопедія

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

Відчай та розпач. Відчуття, що ви нікому не потрібні приходить через гординю, - отець Міхал Бранкевич

Як діяти людині, яка переживає відчай, розпач? На запитання відповідає отець Міхал Бранкевич.
Відчай - це дуже тяжкий стан переживання, який може проходити людина. Для поступового виходу з розпачу потрібно знати причину його виникнення. Тут диявол використовує відчай, щоб нашкодити людині, адже в цьому стані людина веде себе нераціонально, вимикає свій розум. Розпач, якщо з нього не виходити, може призвести до депресії, - отець Міхал Бранкевич.

В стані розпачу людина настільки зосереджена на своїх переживаннях, що відкидає віру, не бачить опіки Божої, а більше дивиться на свої переживання. Бережіть віру в будь якому стані та нагадуйте собі про Бога.

Якщо ви не в змозі молитися самі то просіть інших віруючих людей молитися за вас. Шукайте спілкування з іншими людьми та визнайте, що вам потрібна підтримка, допомога інших. У цьому стані діє сильно гординя, яка говорить, що не потрібно звертатися до інших про допомогу, а ліпше самому. Таким чином диявол нав'язує юдині думки про самогубство

Нещодавно почув історію про юнака, над яким знущалися однолітки в школі. Він у своїх переживаннях відмежувався від рідних та переживав на самоті біль розпачу. Відчуваючи безвихідь він наклав на себе руки. Бережіть себе та звертайтеся про допомогу переживаючи тяжкі думки в складні моменти свого життя.

1. У стані розпачу виникає відчуття, що ти Богу не потрібний. Щоб уникнути таких переживань вам допоможе профілактика віри. Робіть все можливе, щоб молода людина виховувалася у вірі особливо в підлітковому віці.

2. Людина, яка переживає розпач має розуміти, що вона не самотня. Зверніться до інших людей, знайдіть людину, яка вислухає вас та підтримає і ні в якому разі не залишайтеся на самоті.

3. У стані розпачу обов'язково уповайте на Бога та шукайте Його допомогу. Він допоможе. Був випадок, коли я переживав тяжкий період в житті то довелося молитися цілу ніч допоки Бог не дав мир моїй душі.

4. Знаходячись в доброму стані проводьте профілактичні заходи щодо укріплення своєї віри. Знайте, що в житті можуть бути ситуації коли ти не спроможний раціонально мислити та приймати рішення.

Спостерігайте уважно за знайомими чи не переживають вони розпач. А якщо помітили переживання болю та усамітнення - простягніть руку допомоги.

Дуже допомагає в стані розпачу Таїнство Покаяння. Тут людина може відчути прощення, зрозуміти, що Бог не осуджує її.

Отець Міхал Бранкевич

Слухати програми про вихід із відчаю
Гординя робить душу сліпою
Історії відчаю, що закінчилися тріумфом
Страх краде нашу можливість жити повноцінно
Опирайтеся на Бога завжди
Святий Петро Хризолог

Святий Петро Хризолог

Про історію життя святого Петра Хризолога розповідає священник парафії Володимира та Ольги УГКЦ, викладач богослов'я в Українському Католицькому Університеті (м. Львів) отець Олег Кіндій.
"Згромадження сестер від Ангелів є невидимим продовженням рук священників", - с. Юлія Заводовська

"Згромадження сестер від Ангелів є невидимим продовженням рук священників", - с. Юлія Заводовська

"Бути невидимими продовженням рук священника. Ми не носимо хабіт, а працюємо в лікарнях, школах та інших закладах, де свідчимо про Бога та Церкву", - про Згромадження Сестри від Ангелів розповідає сестра Юлія Заводовська.


10 рокі Комісії душпатирства молоді. "Ми маємо багато ідей, щодо комунікації з молоддю та можливості їх реалізації", - єпископ Ян Собіло

10 рокі Комісії душпатирства молоді. "Ми маємо багато ідей, щодо комунікації з молоддю та можливості їх реалізації", - єпископ Ян Собіло

"В дієцезіях, де є активні душпастирі молоді, відбуваються численні зустрічі та паломництва - народжується більше покликань. Беручи участь у житті Церкви молоді люди залучаються до служіння і так з'являються нові ідеї, які передаються Комісії для реалізації та залучення", - єпископ-помічник Харківсько Запорізької дієцезії, Голова Комісії душпатсирства молоді, Ян Собіло.

"Єпископ Броніслав був мотиватором відродження монашого францисканського життя в Україні", - бр. Андрій Немченко

"Єпископ Броніслав був мотиватором відродження монашого францисканського життя в Україні", - бр. Андрій Немченко

Брат менший, францисканець Андрій Немченко в програмі "У Ваших намірах" розповідає, чим запам'ятався блаженної пам'яті єпископ Броніслав Бернацький. Отець Андрій з єпископом знайомі давно, адже народилися в одній місцевості, потім перебували в одному ордені. "Єпископ з вигляду був серйозним і суворим, однак, перебуваючи з підлітками, часто сміявся", - згадує о. Андрій.
“Де панує темрява, біль і смерть, там дуже гарно видно світло”, - Марія Томишинець про відвідування поранених

“Де панує темрява, біль і смерть, там дуже гарно видно світло”, - Марія Томишинець про відвідування поранених

На передачу “У Ваших намірах” завітали незвичайні гості - дві рідні сестри Марія і Василина Томишинець. Більше десяти років вони невтомно відвідують поранених захисників, які перебувають на лікуванні у госпіталях Києва та Ірпеня.