Слухати Радіо

04:00

Коронка до Божого Милосердя

В ефірі

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Пісня Перемоги

15:00

Коронка до Божого Милосердя

ПРАВИЛА БОЮ, яких не вчать у мирному житті

Отець Олексій Самсонов розповідає про "Правила бою" за якими живуть військові та які допомагають зрозуміти військовослужбовців після повернення з фронту. Війна залишає глибокий слід у свідомості. Люди, які повертаються з бойових дій, живуть за своїми правилами — правилами виживання. Їхня поведінка може здаватися незрозумілою, але саме ці внутрішні установки допомогли їм залишитися живими. Щоб підтримати військового, важливо знати ці правила і ставитися до них з розумінням. 

Правила бою:

1. Ніяких емоцій.
На війні емоції можуть коштувати життя. Тому військові навчаються їх вимикати. Не варто вимагати від чоловіка слів любові чи щирих переживань — це може закрити його ще більше. Емоції повернуться з часом.

2. Довіряй тільки перевіреним.
На фронті довіра — це питання виживання. Вдома ветеран може відчувати, що його не розуміють, тому відновлення довіри до рідних потребує часу.

3. Не довіряй незнайомцям.
Усі підозрілі або нові люди — потенційна загроза. Тому не варто очікувати повного відкриття від військового, особливо незнайомим людям чи навіть близьким, якщо зв'язок втрачено.

4. Зупинись у хаосі.
Якщо ветеран різко замовкає чи "завмирає", не тисніть на нього. У цей момент він аналізує ситуацію — це рефлекс із зони бойових дій.

5. Реагуй миттєво на небезпеку.
Будь-який різкий рух, звук чи слово можуть сприйматись як загроза. В такі моменти найкраще — зберігати тишу та спокій.

6. Знай територію.
Ветеран постійно вивчає оточення. Це — не підозрілість, а звичка, що рятувала життя.

7. Плануй наперед.
Кожна дія має бути продуманою. Навіть у мирному житті військовий продовжує шукати шляхи відступу чи безпечні місця — це його спосіб контролювати ситуацію.

8. Будь непередбачуваним.
Військові звикають не повторювати дій, аби не залишати шаблонів для ворога. Не змушуйте його бути "як раніше" — він інакший.

9. Виконуй наказ.
На війні наказ — закон. Вдома це може викликати конфлікти, особливо якщо сімейна динаміка змінилась. Важливо пояснювати, що в тилу діють інші "правила".

Розуміння цих правил — ключ до підтримки, збереження стосунків і допомоги військовому в адаптації. Війна не минає — вона залишається всередині. Але підтримка родини здатна повернути людину до життя.

Старозавітні пророцтва про страждання Христа

Старозавітні пророцтва про страждання Христа

У катехизі с. Наталія Гальцова розповідає про Ісуса Христа, єдиного Відкупителя світу від зла, чиї страждання були передбачені далеко до Його приходу на світ. "Ми звинувачуємо євреїв за те, що не повірили в Ісуса Христа. А чи ми самі завжди радо слухаємо правду, приймаємо її і готові змінити своє життя, щоб жити в її світлі?" - запитує авторка програми. 
2025-04-04 00:00:00
Бог приходить таємно, - коментар Євангелія дня

Бог приходить таємно, - коментар Євангелія дня

Того часу Ісус ходив по Галілеї, бо не хотів ходити по Юдеї, тому що юдеї шукали, як Його вбити. А було близько юдейське свято Наметів. Коли ж Його брати пішли на свято, то й Він пішов, але не явно, а наче таємно. Тоді деякі жителі Єрусалима почали говорити: «Хіба це не той, кого шукають, як вбити? І ось, Він говорить відкрито і нічого Йому не кажуть. 
2025-04-04 00:00:00
"Батьки мають дати дітям самостійно зростати, а не забезпечувати все життя", - Володимир Блажеєв

"Батьки мають дати дітям самостійно зростати, а не забезпечувати все життя", - Володимир Блажеєв

Про четверту Божу заповідь "Шануй твого батька та матір твою" в Листі до сімей Івана Павла ІІ розповідає настоятель парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в с. Писарівка Хмельницької області - отець Роман Казьмерчак. Також почуєте свідчення від батька 14 дітей, пана Володимира Блажеєва. 
2025-04-04 00:00:00
"Чудо є запрошенням до діалогу з Богом - єдиним його автором", - о. Андрій Пальчик

"Чудо є запрошенням до діалогу з Богом - єдиним його автором", - о. Андрій Пальчик

Слово "чудо" доволі популярне. Але що воно означає для християн і для чого нам потрібні чудеса? Чи зріла віра може бути пов'язана з чудесами? На ці та інші питання відповідає в катехизі о. Андрій Пальчик, настоятель громади Матері Божої Чудотворного медальйона, м. Мерефа Харківської області.
2025-04-03 00:00:00
"Уявляти Ісуса поруч, говорити з Ним як з другом", - о. Віталій Козак

"Уявляти Ісуса поруч, говорити з Ним як з другом", - о. Віталій Козак

Це підсумкова катехиза отця Віталія Козака із циклу "Молитва - історія дружби". Цикл передбачав ділення досвідом духовності, зокрема молитви святої Терези з Авіли. У цій серії священник робить синтез понад двадцяти програм. Катехит ще раз пригадує слухачам слова Терези: "Ставте Ісуса перед собою, розмовляйте з Ним як з другом. Бог говорить в тиші".
2025-04-02 00:00:00