Слухати Радіо

21:00

Вечірній ефір

В ефірі

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Відкриваючи таємниці християнства

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

Віра без Церкви: "Бог завжди пропонує нам більше, ніж ми можемо уявити", - отець Ігор Шклярук

Про об'єктивне та суб'єктивне пережиття віри розповідає отець Ігор Шклярук, вікарій Римо-католицької парафії Cвятої Анни, м. Бар. 

Багато залежить від обставин і сумління людини. Якщо ми живемо в умовах, де фізично немає можливості дістатися до храму, то Господь завжди знаходить шляхи до кожного серця. Проте, коли ми маємо можливість відвідувати храм, але не робимо цього через байдужість або інші причини, це може створювати певні труднощі у вірі.

Про об’єктивне та суб’єктивне переживання віри:

  • Об’єктивне — це те, що є правдиве, загальнодоступне й відоме всім. Наприклад, Біблія, таїнства, слово Боже — усе це є об’єктивними основами нашої віри.
  • Суб’єктивне — це особистий досвід кожної людини. Ми всі переживаємо віру по-різному залежно від віку, життєвих обставин і виховання.

У дитинстві віра часто стає частиною нашого світу завдяки родині. Згодом, у молодості, багато хто відходить від практики віри, зосереджуючись на життєвих турботах. У зрілому віці ритм життя та численні обов’язки часто відсувають духовність на другий план. Однак у старшому віці ми починаємо замислюватися про сенс життя та потребу в Бозі.

Детальніше слухайте в аудіозаписі програми.

«Коли людина перестає вірити в Бога, вона починає вірити у що завгодно», — про свободу вибору в роздумах Честертона

«Коли людина перестає вірити в Бога, вона починає вірити у що завгодно», — про свободу вибору в роздумах Честертона

У катехезі отець Віталій Храбатин продовжив аналіз книги Гілберта Кейта Честертона «Ортодоксія», зосередившись на темах матеріалізму, свободи та відповідальності людини. Священник пояснив, чому, за Честертоном, війни є наслідком людського вибору, а не Божої волі, та як втрата віри в Бога спонукає людину шукати інші об’єкти поклоніння.
2026-06-19 00:00:00
Шукай мир і прямуй до нього: шлях до святості у світі неспокою

Шукай мир і прямуй до нього: шлях до святості у світі неспокою

“Християнське життя — це постійна боротьба, але її головною метою є не лише перемога над недоліками, а збереження миру в серці за будь-яких обставин”, - говорить брат-капуцин Віктор Дешук. Катехизою про мир в серці розпочинаємо цикл духовних наук на тему “Шукай мир і прямуй до нього”.
2026-06-18 00:00:00
«Молитва як подих душі: шлях людини до живого спілкування з Богом»

«Молитва як подих душі: шлях людини до живого спілкування з Богом»

У ранковій катехезі отець Андрій Немченко розмірковував про сутність молитви та її значення в житті християнина. Священник пояснив, чому молитва є Божим даром, як вона допомагає переживати труднощі, дякувати за отримані благодаті та підтримувати живий зв’язок із Господом.
2026-06-18 00:00:00
«Внутрішній Месія»: о. Віталій Козак про спокусу контролювати людей і майбутнє

«Внутрішній Месія»: о. Віталій Козак про спокусу контролювати людей і майбутнє

«У кожному з нас живе маленький Месія, який прагне контролювати людей, події та майбутнє». У п’ятнадцятій катехезі циклу «Людина між Богом та безоднею» о. Віталій Козак розмірковує над темою «Внутрішній Месія» крізь призму роману Френка Герберта «Дюна».
2026-06-17 00:00:00
Серце Бога і серце людини

Серце Бога і серце людини

У черговій програмі “Катехиза” брат-капуцин Олександр Могильний розглядає глибокий зв'язок між Серцем Бога та серцем людини.
2026-06-17 00:00:00