Слухати Радіо

Зараз в ефірі

08:30

Годинки

В ефірі

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Пісня Перемоги

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

Владика Мечислав МОКШИЦЬКИЙ відвідав найвизначніші місця поклоніння Лівану

Створено: 2017-05-11 00:00:00
У другий день візиту (в середу, 10 травня) до Лівану архієпископ Мечислав Мокшицький виступив перед єпископами Лівану і Кіпру, відвідав головні монастирі, де жили великі святі мароніти: святий Шарбель, свята Рафка, святий Німаттулла аль-Хардіні та Стефан Нехме
Варто відзначити, що графік був дуже інтенсивним. Судіть самі: спочатку єпископ разом з послом Польщі в Ліван паном Войчехом БОЖЕКОМ з нагоди 20 річниці приїзду понтифіка до Лівана дивилися на стенди Йоана Павла ІІ, потім митрополит виступив на конференції єпископів попросивши ієрархів про молитву за Україну в часі війни. Єпископи з місця підтримували і викрикували, що вже давно моляться за нашу державу. Після закінчення доповіді голова маронітської спільноти в Україні Еліас САССІН подарував Патріарху Бутросу Башару аль-Раї цінні подарунки: герб україно-ліванської дружби та фотоальбом. Підготовкою матеріалів aктивно займалась і Радіо Марія. Пан Еліас ще раз попросив патріарха про священиків для маронітів в Україні.
Першим виїздом на другий день владики - стала  місцину Джубейль (грецькою – Біблос), це старовинне фінікійське поселення. Там знаходиться храм святого Йоана Марка, євангелиста. На сьогоднішній день він має 9 вікову історію. Знаємо, що як говорить Церква, Марко де-який час жив у цьому місті. Неподалік храму, відбулася зустріч архієпископа з монахами святого Маруна. На чималу парафію (кілька тисяч) богопосвячених осіб 8-ро. Шість з яких служать при парафії, решта здебільшого займаються дитячими і молодіжними групками на виїздах. Власне, на відстані пару десятків метрів знаходиться монастир Ордену святого Марона,  де владика трішки згодом подарує монахам образки з мощами святого Йоана Павла ІІ. Ченці не залишилися в боргу: вони подарували мощі святого Шарбеля всій делегації. 
Шкода, що часу на тривалу розмову не було. Практично одразу його преосвященство відбув у каплицю святого Шарбеля. Вона знаходиться на високогір'ї, там майбутній святий прожив свої останні 23 роки життя. Владика, і невеличка делегація мали змогу зайти у невеликі келії побудованою з каміння, де молився, жив і спав святий Шарбель. Вийшовши з келії, і пройшовши метрів сто з гори ми опинилися в храмі. В ньому нас чекали майбутні монахи, сьогоднішні постулянти, молоді хлопці і дівчата. Всі вони були одягненні у небесно-голубі ряси. З постулянтами ми прийняли участь у Літургії.
Архієпископ співслужив Євхаристію з Генеральним настоятелем Ордену святого Марона отцем Німаттуллою аль-Хашимом. Отець запам'ятався нам блискавичною ерудицією і надзвичайно позитивним настроєм. Він майже цілий день супроводжував Львівського митрополита й розповідав про маронітських святих. В часі проповіді владика Мечислав говорив молодим кандидатам до чернечого життя про святого Йоана Павла ІІ. Розповідь була сконцентрована на те, яким Папа був молільником. Як він молився, і наскільки сильно концентрувався на діалозі з Богом. Після завершення Літургії  архієпископ залишився помолитися біля гробу святого Шарбеля. Якщо в деталях описувати всі діалоги, і приємні моменти, цей короткий репортаж розтягнувся б на ціле ессе. Тому стисло опишу зустрічі. Продовжив архієпископ подорож візитом до монастиря святої Рафки. Це найбільша свята Лівану! Вона жила два сторіччя тому. Мала містичні переживання. Відчувала біль Ісуса Христа. Знаменитий є її опис шостої рани Спасителя. Та рана утворилася внаслідок несення хреста. Дуже сімволічним був візит архієпископа, бо саме Йоан Павло ІІ КАНОНІЗУВАВ святу Рафку на початку 2000-х. Монахині подарували митрополиту мощі святої Рафки, а владика презентував мощі ПАПИ-слав'янина.  Подолавши пару кілометрів далі високогір'ям ми опинилися в місцині, що відоме завдяки Німаттуллі аль-Хардіні та Стефану Нехме. Не затримавшись там аж надовго його преосвященство відвідав монастир Ордену Святої Родини, де похований духовний отець сучасного Лівану, Патріарх Еліас Хоаєка.  Наша вечеря відбулася в резеденції Апостольського Нунція в Лівані архієпископа Ґабріелле Джордано Качча. Він частував делегацію на чолі з митрополитом смачною їжею. Крім того, ми мала змогу оглянути в деталях новозбудовану нунціатуру. Звідти відкривається чудовий краєвид на статую Матері Божої Харіси, під покровом Якої перебуває Ліван. Ця величезна, сліпучо-біла статуя була зведена на честь 50 річниці проголошення Догмату про Непорочне зачаття Богородиці (1904 рік).Біля 23.00 його преосвященство прибув у патріархію, місце відпочинку перед тим, як на наступний день провести низку захоплюючих зустрічей.

Автор матеріалу висловлює ВЕЛИЧЕЗНУ подяку маронітській спільноті за організацію поїздки.
ДОПОВНЕНО! Божа кара| Пророцтво збувається| Революція у Ватикані| Ян СОБІЛО (YouTube+текст уточнення)

ДОПОВНЕНО! Божа кара| Пророцтво збувається| Революція у Ватикані| Ян СОБІЛО (YouTube+текст уточнення)

Єпископ-помічник Харківсько-Запорізької дієцезії Ян Собіло у великому інтерв'ю відповів помічнику Володимира Путіна Миколі Патрушеву, щодо вислову про ймовірне припинення існування України: "Це чергова заява представника Росії, який хоче сказати, що від них шось залежить у Світі. Натомість, бачимо, що окупанти своїх проблем не можуть подолати. Думаю, вони запустили процес самознищення".
2025-01-16 00:00:00
Не вбий| Мольфари| Забобони| Отець Юліан ТИМЧУК про особливості служіння на Івано-Франківщині (YouTube)

Не вбий| Мольфари| Забобони| Отець Юліан ТИМЧУК про особливості служіння на Івано-Франківщині (YouTube)

Священник розповідає, що друзі жартують, що він "народився з відеокамерою в руках" і незалежно від того, ким би став, фільмував би все і викладав на свій YouTube-канал! Сьогодні отець Юліан Тимчук співслужить зі своїм батьком у гірському селі Розтоки Косівського району, активно веде соціальні мережі на які підписані десятки тисяч користувачів та веде євангалізаційну діяльність з метою спростування міфів яким досі вірять багато людей, серед яких і чимала кількість віруючих у Бога парафіян.
2024-12-16 00:00:00
НАЖИВО! Бог і фінал війни. Розарій| ІВАНИЦЬКИЙ| КОЛОДІЙ (YouTube)

НАЖИВО! Бог і фінал війни. Розарій| ІВАНИЦЬКИЙ| КОЛОДІЙ (YouTube)

У найближчу суботу, 14-го грудня, о 21:00 говоримо з відомим священником УГКЦ отцем Василем Колодієм про Божі знаки в час війни.
2024-12-13 00:00:00
Це підриває Україну| Це вбиває нашу сім'ю, культуру, традицію і тотожність| Сергій ЧАПЛИГІН (YouTube)

Це підриває Україну| Це вбиває нашу сім'ю, культуру, традицію і тотожність| Сергій ЧАПЛИГІН (YouTube)

Днями в Україні вибухнув значний скандал: Києво-Могилянська Академія раптом скасувала лекцію відомого філософа Сергія Чаплигіна через його начебто, "гомофобність".
2024-12-11 00:00:00
НАЖИВО. Молитва на мовах. Пророцтво. Розарій| ІВАНИЦЬКИЙ| САРАНЧУК (YouTube)

НАЖИВО. Молитва на мовах. Пророцтво. Розарій| ІВАНИЦЬКИЙ| САРАНЧУК (YouTube)

Субота, 7 листопада, о 21:00! Духівник Українського Католицького Університету та відомий харизматичний служитель УГКЦ, отець Олексій Саранчук відповість на запитання та проведе молитву у найближчу суботу у традиційному суботньому стрімі на YouTube-каналі Радіо Марія!
2024-12-07 00:00:00