Слухати Радіо

Зараз в ефірі

19:00

Молитовна лінія

В ефірі

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:45

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Католицька енциклопедія

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

5 хибних шляхів, як не варто шукати відповіді від Бога

Поділитись з друзями
В школі слухання Слова Божого ми формуємо характер християнина. Сьогодні з отцем Юрієм Зелінським поговоримо на тему: "Як не варто шукати відповіді від Бога. 5 хибних шляхів".

1. Не шукайте відповіді через ставлення вимог та спокушування Бога. Віра - це твоя довіра Слову Божому. Хто не хоче свідомо чинити Божу волю та ігнорує Божі заповіді, при цьому ж покладає на Нього надію, спокушає Його. Наприклад, ігнорування сирен, правил поведінки під час небезпеки обстрілу чи дорожніх правил. Народне прислівя звучить так: "Береженого й Бог береже". Ігнорувати встановлені правила та відкидати здоровий глузд - це і є відкидати Божий захист.

2. Не шукайте відповідей через логічні висновки.
В Біблії є випадки де дії Бога не співпадають із логікою людей. Люди часто хочуть маніпулювати Богом та підлаштовувати Його під себе чи свої дії. Біблія закликає нас шукати Бога мудро та не намагатися виносити вердикт, що то дія Бога чи сатани. Наприклад, Бог може допускати хвороби та навертати нас до Себе через це. Або допустити ДТП, щоб навчити розсудливості та смиренню за кермом.

3. Через вгадування Священного Писання.
Деякі християни люблять відкривати Біблію навмання, щоб отримати точні відповіді від Бога. Коли ти щиро шукаєш волю Божу та готовий зробити все, що Він скаже, то Господь може вказати відповідне місце в Писанні. Таким чином ти отримаєш в серці назву глави, книги, вірша чи розділу. Це буде слово, що міцно тебе тримається та дає конкретне одкровення, слово рема.

4. Через людей, які живуть у гріху.
Деякі християни виправдовують людину, яка живе в гріху, адже раніше Бог через неї допомагав іншим. Річ у тім, що одного разу, через ослицю Бог також проговорював людською мовою. Не рекомендовано шукати відповіді від таких людей, адже вони відступили від живої віри. Біблія неодноразово наголошує, щоб ми трималися віри, були вірними. Апостол Павло, у свою чергу, попереджає, що багато хто відступить від навчання Церкви та піде за вченням бісівським бо їм так буде вигідніше. Таких людей не варто цуратися, але рекомендовано проповідувати покаяння.

5. Через людей, які мають дух віщування.
Віщування, або ворожіння, полягає в тому, що хтось через протизаконні дії хоче дізнатися невідоме. До таких дій належать, серед інших: хіромантія, астрологія, виливання на віск тощо. Біблія закликає шукати відповіді у Слові Божому.

Докладайте зусиль, щоб слухати та чути голос Божий. Довіряйте Богу та виділяйте час для молитви та Слову Божому.

Отець Юрій Зелінський

Слухати інші програми


Відгуки

"Або ми  навертаємось, або опиняємось у прірві", - Оксана Дмитерко коментує нове послання Богородиці

"Або ми навертаємось, або опиняємось у прірві", - Оксана Дмитерко коментує нове послання Богородиці

Нове послання Богородиці у Меджугор'є від 25 березня візіонерці Марії Лунетті було рекордно коротким і по-суті, складалося з одного реяення, що викликало тривожні передчуття вірних.
"Страждання формують людину що вміє любити", - о.Вальдемар Павелець

"Страждання формують людину що вміє любити", - о.Вальдемар Павелець

В цій катехезі отець Вальдемар Павелець завершує коментувати енцикліку Папи Бенедикта XVI Spe salvi (спасенні надією). До уваги беруться розділи де Папа пише про вічне життя, індивідуалістичність християнської надії, та про Марію, яка є Зіркою надії.
"Зцілення св.Терези від таємної хвороби через усмішку Богородиці", - катехеза від о.Віталія Козака

"Зцілення св.Терези від таємної хвороби через усмішку Богородиці", - катехеза від о.Віталія Козака

Продовження циклу катехез про святу Тезезу від Дитяти Ісус від настоятеля Національного Санктуарію Матері Божої з гори Кармель, що в Бердичеві. В цьому випуску почуєте про перші спроби Терези піти в монастир. Також священник розповідає про таємну хворобу святої Терези (назва хвороби не згадується) яку в дев'ятилітньому віці переживає свята. Зцілення від цього недугу Тереза отримує після посмішки Богородиці, вона її розгледіла на фігурі Непорочної Марії яку називають "Переможна". 
Таємниця нерукотворного Образу Матері Божої з Гваделупи

Таємниця нерукотворного Образу Матері Божої з Гваделупи

Слова Матері Божої до Хуана Дієго. Про таємницю нерукотворного Образу Матері Божої з Гваделупи розповідає сестра гоноратка Каміла Кармалюк.
Чому шлюб є святим? - відповідає отець Міхал Бранкевич

Чому шлюб є святим? - відповідає отець Міхал Бранкевич

Отець Міхал Бранкевич коментує Gaudium et Spes (лат. Радість і надія) пастирську конституцію Другого Ватиканського собору Католицької церкви.

В епіцентрі тема сім'ї.