Слухати Радіо

Зараз в ефірі

01:40

Духовні читання

В ефірі

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

07:00

Меса

07:40

Годинки

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Пісня Перемоги

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

Перестала чути Бога в тяжкий період життя... Душа в центрі уваги диявола.

Поділитись з друзями
Чому ми перестаємо чути Бога в тяжкий період? Приклад життя Святих, які були вірними Богу перед лицем смерті до кінця. Гість ефіру отець Міхал Бранкевич.


Причин, що ми перестаємо чути Бога, або перестаємо спілкуватися з Ним є багато, але виділю головну - це брак віри. Тут диявол активно використовує невпевненість щоб посіяти сумніви. Коли ми бачимо зло, яке перемагає то часто диявол посилає думки: Де ж Бог в цих стражданнях?

Війна в Україні страшна та несправедлива, але тут варто памятати про Його  милості та допомогу. Згадайте, ще зовсім нещодавно Київ був в оточенні ворогів, але сьогодні столиця живе своїм життям та має відносний спокій.

Найбільш неприємне відчуття, яке супроводжує віддалення людини від Бога - безсилля. Також однми з наслідків можуть бути злість, бунт, адже ми не хочемо приймати кризову ситуацію. В такому випадку людина дивиться та міркує, що Бог нічого не бачить та програє дияволу. Це не християнські способи переживання, тут Дух Святий відсутній.


Зауважу, незважаючи на труднощі в Україні тривають служби в парафіях. Численні священники готові служити та вислуховувати. Війна прийшла незалежно від нашої волі не питаючи хочемо ми того чи ні. Тут ми досвідчуємо недосконалості та хиби ідей багатьох людей.

У час війни може проявлятися Божа присутність, не в великих чудах а в людях. Я завжди приводжу приклад святого Максиміліана Кольбе, який просто любив людей та служив їм у концтаборі. Коли смертельний жереб випав на батька трьох дітей то він взяв на себе його участь, а німецький офіцер погодився з його рішенням. Жертва Максиміліана Кольбе допомогла багатьом вязням пережити жах концтабору.


Багато людей переживали безсилля та перестали боротися за життя, але приклад Максиміліана Кольбе надихнув їх пережити муки концтабору. Врятований чоловік повернувся до своєї сімї та засвідчив цей вчинок. Таке можливо тоді, коли людина перебуває з богом.

Другою особою, яка стала прикладом жертовності є Едіта Штайн. Вона досвідчила любов Бога та написала книгу про 9 воріт на шляху до Бога. Девяті ворота - це страх перед смертю, який заперечує саму суть християнства. Вона закликала відчувати присутність Бога в маленьких, щоденних справах.


Не дозвольте дияволу забрати впевненність зустрічі з Богом після смерті, впевненість любові Бога до нас. Довіра Богу дає сили не боятися фізичної втрати. Досліджуйте життя Святих, щоб побачити, як вони проходили труднощі.
Не дозволяйте собі забути чи втратити молитву та спілкування з Богом. Молитва - це знак нашого бажання жити з Богом. Бог може нас надихати - шукайте спілкування з людьми які можуть нам допомагати зрозуміти Бога. 

Відгуки

Наша сила в слабкості. "Потрібно бути як дитина та ні про що не турбуватися", - Свята Тереза з Лізьє

Наша сила в слабкості. "Потрібно бути як дитина та ні про що не турбуватися", - Свята Тереза з Лізьє

"Неміч людини проявляється у спокусах та повсякчасно потребує Бога. Наслідки первородного гріха чинять людину слабкою. Цінність в немочах можемо пізнати, коли визнаємо їх перед Богом у батьківській любові. Про силу, що об'являється в безсиллі розповідає отець Григорій Рогацький, згромадження Воплоченого Слова, УГКЦ. Івано-Франківськ.
Чому старший син не зрадів поверненню брата?

Чому старший син не зрадів поверненню брата?

Продовжуємо розмову про книгу Генрі Ноуена "Притча про блудного сина". У третій програмі циклу Ірена Примак зосередила свою увагу на постаті старшого сина, який із почуття обов'язку залишився вдома з батьком, але відчуває невдоволення і потребує навернення.

Що допомогло молодшому сину повернутись додому? За книгою Генрі Ноуена "Повернення блудного сина"

Що допомогло молодшому сину повернутись додому? За книгою Генрі Ноуена "Повернення блудного сина"

Друга програма Ірени Примак з циклу присвяченого аналізу книги Генрі Ноуена "Повернення блудного сина".

На фото: фрагмент картини Рембрандта ван Рейна "Повернення блудного сина"
НУДЬГА В ХРАМІ. "Інколи, священникам бракує підготовки", - брат Микола Орач

НУДЬГА В ХРАМІ. "Інколи, священникам бракує підготовки", - брат Микола Орач

Про причини нудьги під час проповіді, а також рекомендації, як її подолати розповідає брат-францисканець Микола Орач. Парафія Преображення Господнього м. Бориспіль.
"Інгрес - це подія, коли єпископ вінчається з Церквою", - о.Євген Фізер про введення на кафедру єпископа Миколи Лучка

"Інгрес - це подія, коли єпископ вінчається з Церквою", - о.Євген Фізер про введення на кафедру єпископа Миколи Лучка

2 грудня, у Мукачеві, відбудеться непересічна подія для римо-католиків Закарпаття. Мова йде про введення на єпископську кафедру єпископа Миколи Лучка. В цій програмі, отець Євген Фізер, вікарій собору св.Мартина пояснює значення літургійних та адміністративних особливостей, які стосуються цієї події. Зі слів отця Євгена, усі бажаючі запрошені на свято, яке розпочнеться о 12:00. Цю урочистість Радіо Марія транслюватиме в прямому ефірі.