Слухати Радіо

10:00

Розарій

В ефірі

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Хресна Дорога

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

Перестала чути Бога в тяжкий період життя... Душа в центрі уваги диявола.

Чому ми перестаємо чути Бога в тяжкий період? Приклад життя Святих, які були вірними Богу перед лицем смерті до кінця. Гість ефіру отець Міхал Бранкевич.


Причин, що ми перестаємо чути Бога, або перестаємо спілкуватися з Ним є багато, але виділю головну - це брак віри. Тут диявол активно використовує невпевненість щоб посіяти сумніви. Коли ми бачимо зло, яке перемагає то часто диявол посилає думки: Де ж Бог в цих стражданнях?

Війна в Україні страшна та несправедлива, але тут варто памятати про Його  милості та допомогу. Згадайте, ще зовсім нещодавно Київ був в оточенні ворогів, але сьогодні столиця живе своїм життям та має відносний спокій.

Найбільш неприємне відчуття, яке супроводжує віддалення людини від Бога - безсилля. Також однми з наслідків можуть бути злість, бунт, адже ми не хочемо приймати кризову ситуацію. В такому випадку людина дивиться та міркує, що Бог нічого не бачить та програє дияволу. Це не християнські способи переживання, тут Дух Святий відсутній.


Зауважу, незважаючи на труднощі в Україні тривають служби в парафіях. Численні священники готові служити та вислуховувати. Війна прийшла незалежно від нашої волі не питаючи хочемо ми того чи ні. Тут ми досвідчуємо недосконалості та хиби ідей багатьох людей.

У час війни може проявлятися Божа присутність, не в великих чудах а в людях. Я завжди приводжу приклад святого Максиміліана Кольбе, який просто любив людей та служив їм у концтаборі. Коли смертельний жереб випав на батька трьох дітей то він взяв на себе його участь, а німецький офіцер погодився з його рішенням. Жертва Максиміліана Кольбе допомогла багатьом вязням пережити жах концтабору.


Багато людей переживали безсилля та перестали боротися за життя, але приклад Максиміліана Кольбе надихнув їх пережити муки концтабору. Врятований чоловік повернувся до своєї сімї та засвідчив цей вчинок. Таке можливо тоді, коли людина перебуває з богом.

Другою особою, яка стала прикладом жертовності є Едіта Штайн. Вона досвідчила любов Бога та написала книгу про 9 воріт на шляху до Бога. Девяті ворота - це страх перед смертю, який заперечує саму суть християнства. Вона закликала відчувати присутність Бога в маленьких, щоденних справах.


Не дозвольте дияволу забрати впевненність зустрічі з Богом після смерті, впевненість любові Бога до нас. Довіра Богу дає сили не боятися фізичної втрати. Досліджуйте життя Святих, щоб побачити, як вони проходили труднощі.
Не дозволяйте собі забути чи втратити молитву та спілкування з Богом. Молитва - це знак нашого бажання жити з Богом. Бог може нас надихати - шукайте спілкування з людьми які можуть нам допомагати зрозуміти Бога. 
Дні духовної віднови, на що важливо звернути увагу?

Дні духовної віднови, на що важливо звернути увагу?

У програмі «У Ваших намірах» отець Андрій Немченко розповідає про традицію днів духовної віднови, які зазвичай відзначають у перший четвер, п’ятницю та суботу кожного місяця. Ця практика пов’язана з особливим вшануванням Євхаристії, Пресвятого Серця Ісуса та Непорочного Серця Марії. Водночас священник наголошує, що зовнішні форми не мають стати порожнім ритуалом. Отець Андрій застерігає: важливо не лише дотримуватись умов, але й не втратити головного - глибини особистої віри. «Головна умова духовних практик - це любити молитву і Таїнства», – підкреслює він.

2025-07-04 00:00:00
"Паломництво вчить думати про Бога, і там відбувається багато навернень", - о.Андрій Немченко

"Паломництво вчить думати про Бога, і там відбувається багато навернень", - о.Андрій Немченко

Літо — це «гаряча» пора паломництв до відпустових місць.
У програмі «У Ваших намірах» отець Андрій Немченко ділиться роздумами про традицію паломництв.

Священник зауважує, що першим паломником в історії людства можна вважати Авраама — адже саме він, почувши голос Бога, вирушив у незнане, довірившись повністю Його Провидінню.

Отець Андрій також розмірковує над значенням слів «паломник» і «прочанин», підкреслюючи духовний зміст цих понять.

Маючи багаторічний досвід участі в піших прощах — до Бердичева, Чечельника та інших санктуаріїв — отець Андрій переконаний: хоча б раз у житті варто пройти пішки цей шлях. Бо паломництво — це не лише подорож у просторі, а насамперед шлях віри, довіри та особистої зустрічі з Богом.

2025-07-03 00:00:00
Ніколи не пізно зупинитись і запросити Бога в своє життя", - Дмитро Вєтров

Ніколи не пізно зупинитись і запросити Бога в своє життя", - Дмитро Вєтров

Про першу в своєму житті Сповідь та Таїнство Причастя розповідає у програмі "У ваших намірах" волонтер Радіо Марія Дмитро Вєтров. 
2025-07-02 00:00:00
Що Церква  навчає про відпочинок? Як відпочивати, щоб не стати жертвою гріха?

Що Церква  навчає про відпочинок? Як відпочивати, щоб не стати жертвою гріха?

Програма "У Ваших намірах" з монахом-францисканцем Андрієм Немченком.
Цього разу священник розмірковує над темою відпочинку. Упродовж програми автор ділиться кількома практичними порадами, як відпочивати в дусі християнської поведінки.
На його думку, відпочинок легко може перерости у пусте марнування часу. Як не стати жертвою власної ліні, замаскованої під «відпочинок», — слухайте у тридцятихвилинній розмові.
2025-06-26 00:00:00
Місіонерство - це не волонтерство

Місіонерство - це не волонтерство

У програмі "У ваших намірах" про можливість стати місіонером на Місійній Школі, що знаходиться у м.Красилів Хмельницької обл. розповідає і запрошує до формації відповідальний за практичний супровід Школи Петро.
2025-06-25 00:00:00