Слухати Радіо

Зараз в ефірі

04:40

Біблійні читання

В ефірі

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:30

Канон Андрея Крицького

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза з о. Міхалом Бранкевичем

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Трансляція Літургії із Собору Успіння Пресвятої Богородиці (м.Чернівці)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

Перестала чути Бога в тяжкий період життя... Душа в центрі уваги диявола.

Поділитись з друзями
Чому ми перестаємо чути Бога в тяжкий період? Приклад життя Святих, які були вірними Богу перед лицем смерті до кінця. Гість ефіру отець Міхал Бранкевич.


Причин, що ми перестаємо чути Бога, або перестаємо спілкуватися з Ним є багато, але виділю головну - це брак віри. Тут диявол активно використовує невпевненість щоб посіяти сумніви. Коли ми бачимо зло, яке перемагає то часто диявол посилає думки: Де ж Бог в цих стражданнях?

Війна в Україні страшна та несправедлива, але тут варто памятати про Його  милості та допомогу. Згадайте, ще зовсім нещодавно Київ був в оточенні ворогів, але сьогодні столиця живе своїм життям та має відносний спокій.

Найбільш неприємне відчуття, яке супроводжує віддалення людини від Бога - безсилля. Також однми з наслідків можуть бути злість, бунт, адже ми не хочемо приймати кризову ситуацію. В такому випадку людина дивиться та міркує, що Бог нічого не бачить та програє дияволу. Це не християнські способи переживання, тут Дух Святий відсутній.


Зауважу, незважаючи на труднощі в Україні тривають служби в парафіях. Численні священники готові служити та вислуховувати. Війна прийшла незалежно від нашої волі не питаючи хочемо ми того чи ні. Тут ми досвідчуємо недосконалості та хиби ідей багатьох людей.

У час війни може проявлятися Божа присутність, не в великих чудах а в людях. Я завжди приводжу приклад святого Максиміліана Кольбе, який просто любив людей та служив їм у концтаборі. Коли смертельний жереб випав на батька трьох дітей то він взяв на себе його участь, а німецький офіцер погодився з його рішенням. Жертва Максиміліана Кольбе допомогла багатьом вязням пережити жах концтабору.


Багато людей переживали безсилля та перестали боротися за життя, але приклад Максиміліана Кольбе надихнув їх пережити муки концтабору. Врятований чоловік повернувся до своєї сімї та засвідчив цей вчинок. Таке можливо тоді, коли людина перебуває з богом.

Другою особою, яка стала прикладом жертовності є Едіта Штайн. Вона досвідчила любов Бога та написала книгу про 9 воріт на шляху до Бога. Девяті ворота - це страх перед смертю, який заперечує саму суть християнства. Вона закликала відчувати присутність Бога в маленьких, щоденних справах.


Не дозвольте дияволу забрати впевненність зустрічі з Богом після смерті, впевненість любові Бога до нас. Довіра Богу дає сили не боятися фізичної втрати. Досліджуйте життя Святих, щоб побачити, як вони проходили труднощі.
Не дозволяйте собі забути чи втратити молитву та спілкування з Богом. Молитва - це знак нашого бажання жити з Богом. Бог може нас надихати - шукайте спілкування з людьми які можуть нам допомагати зрозуміти Бога. 

Відгуки

Яка головна мета Хресної дороги? - пояснює отець Артур Сподар

Яка головна мета Хресної дороги? - пояснює отець Артур Сподар

Отець Артур Сподар говорив про молитву "Хресна дорога" в контексті Великого посту.
Людське життя, як неповторна цінність

Людське життя, як неповторна цінність

Сестра Діогена Терешкевич, зі згромадження сестер Служебниць Непорочної Діви Марії, м. Львів, розповідає про право на життя та поняття людської особи та її гідності.
Як сформувати здорову самооцінку дитини? - практичні поради психолога Валентини Осадчої

Як сформувати здорову самооцінку дитини? - практичні поради психолога Валентини Осадчої

Психолог Валентина Осадча продовжує цикл програм присвячених трьом психологічним капканам, у які потрапляють діти. У конкретній програмі характеризуємо другий капкан "Неповноцінність" для дітей віком від півтора до восьми років.
Оксана Горкуша про статус-кво для Києво-Печерської Лаври, виселення ченців, ритуалізм та залякування вірян

Оксана Горкуша про статус-кво для Києво-Печерської Лаври, виселення ченців, ритуалізм та залякування вірян

В ефірі Радіо Марія Оксана Горкуша – філософиня-релігієзнавиця поділилася своїми думками щодо подальшої долі української національної святині - Києво-Печерської Лаври. Загальна тема ефіру: “Криза в українському православ’ї”.


Коли варто задовольняти всі бажання дитини? - радить психолог Валентина Осадча

Коли варто задовольняти всі бажання дитини? - радить психолог Валентина Осадча

Психолог Валентина Осадча розповідає про особливості ставлення батьків до бажань малюка від народження до трьох місяців та після третього місяця життя дитини.