Слухати Радіо

Зараз в ефірі

02:50

Біблійні читання

В ефірі

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:30

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Розарій

07:40

Годинки

08:00

Ранкова молитва

08:10

Святий дня

08:20

Біблійні читання

08:30

Недільні читання

09:00

Молитовна лінія

10:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Катехиза продовження

Близько 100 безхатченків протягом року розпочинають нове життя завдяки Дому Милосердя

Поділитись з друзями
Про допомогу безхатченкам та зміненні долі людей говоримо з пастором Лютеранської церкви, зам. керівника будинку для бездомних похилого віку та бездомних з ознаками інвалідності "Дім Милосердя Київ", Ігорем Шемігоном.
"Дім Милосердя Київ з'явився з ініціативи родини Кучапіних. Вже померлий Олексій зустрівся у своєму під'їзді з дідусем, який грівся біля батареї та почав цікавитися як йому допомогти. Центри реабілітації для нарко-алко залежних не приймали бездомних, також і держава не проявляла жвавого інтересу до їхньої долі. Розпочалася кропітка робота для вирішення проблеми", - розповів в ефірі зам. керівника Дому Милосердя, пастор Ігор Шемігон.

- У Домі Милосердя знаходяться переважно люди пенсійного віку. Вони утримуються тільки із власної волі та бажання. На вулиці ми підходимо до людини і запитуємо,чи хоче вона змінити своє життя. Якщо особа погоджується то ми намагаємося вирішити цю проблему, починаємо працювати над цим.

- Людині, яка хоче змінити життя ми пропонуємо відновити документи, знайти рідних, забезпечити місцем проживання.

- У нас сьогодні знаходиться близько 40 осіб, це при тому, що в Києві та області проживає близько 10 000 бездомних. Окрім наших трьох домів милосердя ми співпрацюємо з державним пансіонатом, який в простонароді називають "Ясногородка".

- З нами співпрацюють десятки волонтерів, які знають увесь процес роботи. Є люди, які допомагають матеріально, житлом чи просто можливістю помитися. В Домі Милосердя працює 5 осіб.

- Протягом року до нас звертаються про допомогу близько тисячі бездомних. Майже 100 людей нам вдається соціалізувати протягом  цього періоду.

Відгуки

"Дорога світла" - книга, що допоможе покращити відносини з Христом Воскреслим

"Дорога світла" - книга, що допоможе покращити відносини з Христом Воскреслим

Про Хресну Дорогу та книгу "Дорога світла" говоримо із заступником Голови Комісії душпастирства молоді РКЦ в Україні, отцем Міхалом Воцялом. 
Бог - джерело гідності християнина, - отець Микола Бєлічев

Бог - джерело гідності християнина, - отець Микола Бєлічев

"На жаль, сьогодні, християнство немає помітного впливу на державу та народ, а багато людей зачиняються у своєму егоїзмі. Саме тут, в служінні ближньому, проявляєтья моя гідність", - пояснює отець Микола Бєлічев, головний редактор журналу "Слово між нами", Римо-Католицька парафія Святого Сімейства, м. Харків. 
Через ідеології "русского мира" та західного світу діє диявол,  - брат Сергій Воронюк

Через ідеології "русского мира" та західного світу діє диявол, - брат Сергій Воронюк

Гідність та свобода: роздуми в контексті дргугого року повномасштабного вторгнення та 10-ї річниці російсько-української війни. Гість програми: брат-капуцин Сергій Воронюк.
Послух та довіра Богу - фундамент нової людини, - отець Кшиштоф Бузіковський

Послух та довіра Богу - фундамент нової людини, - отець Кшиштоф Бузіковський

Друга програма про віру, послух та довіру Авраама. Катехизу провадить місіонер-облат Непорочної Діви Марії, отець Кшиштоф Бузіковський (м. Обухів).
Церква закликає зберігати здоровий глузд під час Великого посту, - брат Микола Орач

Церква закликає зберігати здоровий глузд під час Великого посту, - брат Микола Орач

"Не жити, щоб їсти, а їсти щоб жити". Про Великий піст розповідає брат-францисканець Микола Орач. Парафія Преображення Господнього м. Бориспіль.