Слухати Радіо

Зараз в ефірі

11:20

Катехиза

В ефірі

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Літургія Східний обряд

14:00

Пісня Перемоги

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Обережно, магія!

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:15

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

23:00

Акафист

Бог і гроші. Чи можемо сприймати Біблію, як підручник управління фінансами?

Поділитись з друзями
Друга програма із циклу розмов про участь мирян у житті Церкви. Цього разу ми повернемося до витоків де дізнаємося про фінансові стосунки у Старому та Новому Завітах. Дослідимо, що таке десятина в соціальному та в релігійному значеннях і як підтримували Церкву перші християни? Ведуча програми - Олеся Шніцер.

На запитання відповідає теолог-бібліст, священник Львівської архидієцезії Римо-Католицької Церкви, викладач біблійних дисциплін в інституті Святого Томи Авінського , автор книги "Світ Біблії: подорож батьківщиною Ісуса Христа", отець Володимир Кусьнєж.

Програма Modus Vivendi реалізовується спільно Християнською Службою Порятунку та Радіо марія.
В одній популярній книзі про управління фінансами написано: "У Біблії міститься лизько 500 віршів про молитву, бл. 500 віршів про віру та понад 2350 віршів де мова йде про гроші та майно. Господь так багато уваги приділив питанню фінансів, тому що хотів, щоб ми знали Його погляди на цю не просту сферу нашого життя". Отже, чи є Богу діло до грошей? Чи можемо ми сприймати вірші в Біблії про фінанси чи майно, як посібник з управління фінансами?

"Мені цікаво хто рахував та які критерії підрахунку цитат про молитву, віру та фінанси? Я не погоджуюся із таким твердженням, адже Ісус Христос не говорив багато про фінанси. Ба більше, на мою думку Біблія НЕ Є посібником з бізнесу, астрономії чи біології. Вона навіть не є підручником з морального богослов'я. Багатьом здається, що просто відкриєш книгу і вже знаєш як себе вести - ні. Не можна стверджувати, що Святе Письмо є підручником для управління будь якої сфери нашого життя. Така думка призводить до матеріалізму", - розповідає отець Володимир Кусьнєж.  


- Ісус коли говорив про фінанси, то мав на увазі відношення людини до Царства Божого. У своїх притчах Він казав, що людині варто ставитися до Бога, як відповідальний робітник до суворого господаря. Ісус навіть стверджує, що легше верблюду перейти вушко голки, аніж багатому увійти в Царство Боже.

Відгуки

Центр професійної освіти Боско: вчимось, віримо, перемагаємо!

Центр професійної освіти Боско: вчимось, віримо, перемагаємо!

"Для нас, салезіян, це училище особливе, адже святий Джованні Боско стверджував, що дитині потрібно дати фах. Тут, завдяки практичній педагогіці учень може протягом 2 років отримати улюблену професію", - директор салезіянського Центру професійної освіти святого Боско, отець Андрій Боднар.
У Львові відбудеться 17 Екуменічний соціальний тиждень

У Львові відбудеться 17 Екуменічний соціальний тиждень

7-10 жовтня у Львові відбудеться 17-ий Екуменічний соціальний тиждень: "Стійкість спільнот: шлях до зцілення та відновлення країни". Про подію розповідає директор Інституту екуменічних студій УКУ, отець Роман Фігас.
Страждання в духовному житті та проблема зла

Страждання в духовному житті та проблема зла

Про страждання в контексті книги "Вступ до теології духовного життя" розповідає отець Микола Бєлічев - головний редактор журналу "Слово між нами", Римсько-Католицька парафія Святого Сімейства в Харкові.
Невміння відпочивати є наслідком виховання у наших родинах, - психолог Ольга Плетка

Невміння відпочивати є наслідком виховання у наших родинах, - психолог Ольга Плетка

"Зерніть увагу на внутрішню напругу". Про хронічний стрес і турботу про себе розповідає кандидат психологічних наук, старший науковий співробітник Інституту соціальної та політичної психології, психолог Ольга Плетка.
10 років Комісії душпастирства молоді в Україні

10 років Комісії душпастирства молоді в Україні

Перше засідання Комісії відбулося в 2014 році. Там, за участі відповідального за душпастирство молоді, єпископа Яна Собіло, було розглянуто статут. 10 років тому ми почали готуватися до світового дня молоді 2016 в Кракові.