Слухати Радіо

Зараз в ефірі

00:30

Катехиза

В ефірі

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Коротко про головне

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

Бог ніколи нікого не лишає у житті, - Віталій Шабунін

Поділитись з друзями

Програма: Молитовна лінія Служіння Молитовний Щит Християнської служби порятунку - Молитовний Щит держави.  У намірах Молитовного Щита Християнської служби порятунку було включено інтенцію "За прийняття українським парламентом дієвих та чесних законів, спрямованих на реформу судової системи, зокрема, на руйнування кругової поруки і перезавантаження Вищої Ради Правосуддя (ВРП) та Вищої Кваліфікаційної Комісії Суддів (ВККС)".

Ведуча програми - Наталія Острікова

Ці зміни  були прийняті нещодавно , що є  взірцем того, яким чином спільна молитва може  впливати  на усі важливі  суспільні процеси у  державі  в цілому. «Бог ніколи нікого не лишає у житті!» Ці слова належать відомому  антикорупціонеру і християнину, гостю ефіру -  Віталію Шабуніну.

Ми хворі на  байдужість та відстороненість, але одужання хворого залежить від самого хворого. Це знає кожен лікар. Якщо не матимемо бажання зцілитися або , маючи таке бажання, нічого не будемо робити для зцілення, то нічого у нас і не вийде, адже ,- «Під лежачий камінь вода не тече», каже народна мудрість.

Для того, щоб в суспільстві відбулося справжнє перетворення, необхідно щоб серця людей звернулися від зла до добра, уми людей підкорилися Божими принципами справедливості, закони народу заохочували добро і карали зло. Для цього віруючі повинні бути активними в благовісті, у громадській діяльності, в політичній діяльності. Поки у світі є Церква, влада світська не матиме абсолютної влади. А церква – це ми всі. То ж ми є безпосередніми учасниками усіх процесів , які відбуваються у нашій країні і ,в тому числі, коли ми не беремо абсолютно ніякої участі у цих процесах.

Наша байдужість – це теж своєрідний різновид участі у житті держави, але чи приведе така участь до позитивних перетворень у державі? Держава – це  також перш за все ми.   Про значний вплив християн на розвиток народів ,  країн  пронизане усе Святе письмо. Служіння Молитовного Щита покликане  покривати молитовним захистом  людей  та їх потреби в усіх сферах  життєдіяльності, щоб через молитви служіння могли свідчити про правдивість Святого письма та були свідками Божого милосердя , Його  присутності у всіх спектрах  нашого життя.  Долучаймося до спільних молитв у намірах Молитовного Щита ХСП. Молімося разом!

Контакти для долучення до Молитовного Щита та уточнення деталей:

Національний координатор Молитовного щита – Ольга Полюга.

Пишіть у вайбері +380679307545 чи на ел.пошту prayer.shield.corps@gmail.com

Головний координатор Молитовного щита — Марина Роменська. Пишіть у вайбері +380672421983 чи на ел.пошту prayer.shield.corps@gmail.com

 

Відгуки

Ми маємо бути насамперед люблячими християнами, - співачка Марічка Боднар

Ми маємо бути насамперед люблячими християнами, - співачка Марічка Боднар

В ефірі Радіо Марія співачка та засновниця гурту SVOYA music, Марічка Боднар. Під час інтерв'ю відбулась презентація пісні "Молитва" та звучали композиції: "Доле де ти?", "Любов жива", "Країна".
Причиною розпочатої росією великої війни є певна заздрість, - політолог Юрій Войтенко

Причиною розпочатої росією великої війни є певна заздрість, - політолог Юрій Войтенко

Різниця цінностей та концепції влади Українців і росіян. В ефірі Радіо Марія доцент кафедри політології Університету Григорія Сковороди в Переяславі, Юрій Войтенко.

"Такої кількості НЕвиконаних завдань, які ставили росіяни у цій війні, історія не знає. Жодну стратегічну ціль окупанти не досягнули".
Це буде нова, зріла Україна. При владі більше не буде вовків у овечих шкурах - ми не допустимо, - військовий капелан, отець Іван Ісайович

Це буде нова, зріла Україна. При владі більше не буде вовків у овечих шкурах - ми не допустимо, - військовий капелан, отець Іван Ісайович

"Якщо ми не скинемо радянську людину і не одягнемося в розумну, яка мислить то залишимося на роздоріжжі. Коли витіснимо демонізованого ворога з нашої землі - ми заживемо в Україні, яка буде серцем правдивої Європи", - військовий капелан, волонтер, отець Іван Ісайович
Українці щодня об'єднуються для молитви та читання Псалмів онлайн в Інстаграмі

Українці щодня об'єднуються для молитви та читання Псалмів онлайн в Інстаграмі

Гостя програми - засновниця Інстаграм спільноти Logos_cristian Софія Яворська. 
"Сьогодні до інстаграм спільноти долучилося вже понад 6400 людей, які хочуть слухати Слово Боже та молитися. Це зокрема, священники, підприємці, блогери, християни різних конфесій"

"Яке покарання Пентархія може оголосити Кирилу Гундяєву і як це на нього вплине", - отець Георгій Коваленко

"Яке покарання Пентархія може оголосити Кирилу Гундяєву і як це на нього вплине", - отець Георгій Коваленко

В ефірі Радіо Марія ректор Відкритого Православного Університету Святої Софії-Премудрості - отець Георгій Коваленко. Говоримо про звернення духовенства УПЦ МП до п’яти найдревніших православних патріархів, в якому священники вимагають суду над Кирилом Гундяєвим.