Програма: Молитовна лінія Служіння Молитовний Щит Християнської служби порятунку - Молитовний Щит держави. У намірах Молитовного Щита Християнської служби порятунку було включено інтенцію "За прийняття українським парламентом дієвих та чесних законів, спрямованих на реформу судової системи, зокрема, на руйнування кругової поруки і перезавантаження Вищої Ради Правосуддя (ВРП) та Вищої Кваліфікаційної Комісії Суддів (ВККС)".
Ведуча програми - Наталія Острікова
Ці зміни були прийняті нещодавно , що є взірцем того, яким чином спільна молитва може впливати на усі важливі суспільні процеси у державі в цілому. «Бог ніколи нікого не лишає у житті!» Ці слова належать відомому антикорупціонеру і християнину, гостю ефіру - Віталію Шабуніну.
Ми хворі на байдужість та відстороненість, але одужання хворого залежить від самого хворого. Це знає кожен лікар. Якщо не матимемо бажання зцілитися або , маючи таке бажання, нічого не будемо робити для зцілення, то нічого у нас і не вийде, адже ,- «Під лежачий камінь вода не тече», каже народна мудрість.
Для того, щоб в суспільстві відбулося справжнє перетворення, необхідно щоб серця людей звернулися від зла до добра, уми людей підкорилися Божими принципами справедливості, закони народу заохочували добро і карали зло. Для цього віруючі повинні бути активними в благовісті, у громадській діяльності, в політичній діяльності. Поки у світі є Церква, влада світська не матиме абсолютної влади. А церква – це ми всі. То ж ми є безпосередніми учасниками усіх процесів , які відбуваються у нашій країні і ,в тому числі, коли ми не беремо абсолютно ніякої участі у цих процесах.
Наша байдужість – це теж своєрідний різновид участі у житті держави, але чи приведе така участь до позитивних перетворень у державі? Держава – це також перш за все ми. Про значний вплив християн на розвиток народів , країн пронизане усе Святе письмо. Служіння Молитовного Щита покликане покривати молитовним захистом людей та їх потреби в усіх сферах життєдіяльності, щоб через молитви служіння могли свідчити про правдивість Святого письма та були свідками Божого милосердя , Його присутності у всіх спектрах нашого життя. Долучаймося до спільних молитв у намірах Молитовного Щита ХСП. Молімося разом!
Контакти для долучення до Молитовного Щита та уточнення деталей:
Національний координатор Молитовного щита – Ольга Полюга.
Пишіть у вайбері +380679307545 чи на ел.пошту prayer.shield.corps@gmail.com
Головний координатор Молитовного щита — Марина Роменська. Пишіть у вайбері +380672421983 чи на ел.пошту prayer.shield.corps@gmail.com
«Колись подруга мене просто запросила на катехизу, а тепер я служу молоді в Церкві», - Анастасія Суворова, членкиня Молодіжної ради при
Комісії душпастирства молоді. Про прихід до Католицької Церкви, про служіння в Луцькій дієцезії, а також серед українців у Польщі.
Про молитовне об'єднання жінок в Україні та світі розповідає Тетяна Мазур - координаторка спільнот "Матері в молитві" Івано-Франківської Архієпархії, мама трьох дітей, доцентка Івано-Франківського університету нафти і газу, магістр богослов'я.
У програмі «Люди справи» говоритимемо про стрес, тривогу та депресію. Як розпізнати ці стани? Що з ними робити? І головне - як знайти внутрішню опору навіть у найважчі часи? На запитання відповідає Наталія Клейно - практична психологиня, магістерка психології, мама чотирьох дітей, топ-менеджерка та підприємниця з 30-річним досвідом. Її унікальний життєвий і професійний шлях допомагає краще розуміти емоції й знаходити ресурси там, де, здавалося б, їх немає.
Про улюблені пісні захисників, що звучать у бліндажах, на позиціях і в серцях наших воїнів дізнаємося у програмі "Люди Справи" з Олександром Скрипченком. Гість прямого ефіру - музикант, автор та виконавець, засновник гурту "Не ждали" Сергій Чунь.
Коли війна і випробування торкаються душі народу, саме тоді особливо помітні ті, хто щиро служить іншим. Один із таких - отець Звонімір Шесніч, римо-католицький священник із Хорватії, який уже 16 років несе служіння в Україні. У програмі "Люди Справи" з Олександром Скрипченком він поділився історією свого покликання, пригодами адаптації до нової культури, мови і, що найголовніше, любов’ю, яка об'єднує народи.