Слухати Радіо

Зараз в ефірі

06:20

Голос народу, голос Божий

В ефірі

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза з о. Олексієм Самсоновим

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Трансляція Літургії з Гарнізонного храму свв. апостолів Петра і Павла м.Львів

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза з о. Віталієм Козаком

16:45

Дитяча молитва

Бог завжди на стороні грішника. "Бог нікого не засуджує - це людина може засудити себе саму", - сестра Фаустина Ковальська

Поділитись з друзями
Про Боже милосердя до грішників розповідає місіонер-облат Непорочної Діви Марії, отець Кшиштоф Бузіковський (м. Обухів).
Господь на боці грішної люини, бо хоче її врятувати. І коли у своєму гріху я зайшов далеко то на моєму боці завжди Боже милосердя. Ісус дав сестрі Фаустині серце здібне дати цілковиту жертву життя. Цю велику благодать Він дав для порятунку душ. Сестра Фаустина у своєму журналі пише, що сумнівається, що Ісус її про це просив, і це понад її сил. Підраховано, що сестра Фаустина говорить 120 разів, що вона "бідність нескінченна". І коли слово, що "я найбільша бідність у світі", вирвати з контексту то може здатися, що це самоприниження. Але вона говорить так про себе до Господа Ісуса. Каже, що вона чиста бідність, думаючи про Ісуса. Вона промовляючи це завжди дивиться на Господа.

Але Ісус любить її просто, що вона є. Ісус ніколи їй не забороняє так про себе говорити, а навпаки навіть це підтверджує. Тобто милосердя перемінює бідність на жертву живої любові.

Задумайтеся, як я про себе говорю, думаю сьогодні? Коли розповідаю про себе то чи думаю про Нього, чи дивлюся на Ісуса? Коли людина каже, що нічого не варта то вона відволікає погляд від Ісуса та впадає в депресію. Сестра Фаустина завжди говорила звертаючись до Ісуса Христа.

Євангеліє пише про жінку, яку впіймали на перелюбі. Тут бачимо, що Бог завжди стає на боці грішника/ці. Тобто, Він міняється місцем із цією грішною жінкою так, як пізніше Він поміняється з Варавою. Тоді злочинець став вільним, а Ісус невільним. 

Справжня велич та мудрість знаходиться в любові Господній. І моя велич та мудрість може знаходитися в Його любові. Ісус грішникам дає мир та спокій і хоче зустріти Власним Серцем. Коли виникає велика напруга то Він намагається дати тишу, щоб людина зустрілася із самим собою. Напевно, є те, що не засуджує нікого бо Ісус хоче наблизитися до грішника: "Хай не лякається наблизитися до Мене душа слабка та з великим гріхом... Вона втоне у моєму милосерді". Сестра Фаустина пише: "Щоби почути голос Бога потрібно мати тишу в душі". А ми намагаємося зайняти себе чим завгодно, аби тільки не чути тієї тиші. А Ісус схиляється перед грішницею, щоб підняти Словом Свого милосердя.

"Бог нікого не засуджує - це людина може засудити себе саму", - пише сестра Фаустина. Найбільше засмучує те, що людина може відійти від Господа. Ісус не говорить жінці слів утіхи, але "Я тебе також не засуджую. Іди та більше не гріши". Бог завжди на боці грішника.

Місіонер-облат Непорочної Діви Марії отець Кшиштоф Бузіковський (м. Обухів)

Слухати інші програми:

Відгуки

ТИ МАЄШ ПОЛЮБИТИ СЕБЕ! Отець Роман Братковський про створення Богом світу та людини

ТИ МАЄШ ПОЛЮБИТИ СЕБЕ! Отець Роман Братковський про створення Богом світу та людини

Про створення фізичного світу та людини в циклі програм про Євангеліє Царства. В ефірі священник парафії Преображення Господнього УГКЦ, (с. Преображенка, Дніпропетровська обл) та лідер харизматичної спільноти "Галилея", отець Роман Братковський.
У чому сенс страждань? - розповідає сестра Каміла Кармалюк

У чому сенс страждань? - розповідає сестра Каміла Кармалюк

Сестра Каміла Кармалюк говорить про страждання. Як навчитися приймати терпіння?
Хто такі надзвичайні роздавачі св.Причастя, і чи є вони в Україні?

Хто такі надзвичайні роздавачі св.Причастя, і чи є вони в Україні?

Продовжуючи тему традиції уділення святого Причастя у Католицькій Церкві, отець Вальдемар Павелець пояснює значення служіння надзвичайних роздавачів Святих Тайн. Священник перераховує умови за яких світська особа може отримати благословення від єпископа на таке важливе служіння. Під час програми дізнаєтеся в якій з українських дієцезій РКЦ присутня така практика.
Виграти в тилу війну за душу. "Допомога в персоні отця Піо, який є живою іконою Ісуса розп'ятого", - брат Сергій Воронюк

Виграти в тилу війну за душу. "Допомога в персоні отця Піо, який є живою іконою Ісуса розп'ятого", - брат Сергій Воронюк

"Що я можу зробити сьогодні такого, щоб полегшити страждання людей?". Про актуальність особи отця Піо для Українців сьогодні розповідає брат-капуцин Сергій Воронюк. Програма до 55-ї річниці смерті Святого 23 вересня 2023 року. 
Методика Монтессорі. Виховання цілісної особистості, яка впевнена в собі та знає, як отримувати знання

Методика Монтессорі. Виховання цілісної особистості, яка впевнена в собі та знає, як отримувати знання

"Тут педагог знаходиться на рівні з дітьми. Він нічого не розповідає, він не передає знання". Про методику Монтессорі у навчально-виховному процесі розповідає заступник директора з навально-виховної роботи, вчитель біології та екології салезіянського ліцею "ВСЕСВІТ" Антоніна Станішевська. м. Житомир.