Слухати Радіо

Зараз в ефірі

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

В ефірі

Св. Літургія із Санктуарію Пресв'ятого Серця Ісуса (Кам'янець - Подільський)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з Патріархом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

07:00

Меса

Богдан Гаврилишин: «Папа Римський - фантастична людина, це благословення для усього світу! Його приїзд в Україну мав би фантастичний ефект на геополітичному рівні»

Поділитись з друзями

У програмі «Сила Духу» ми говорили з Богданом Гаврилишиним – одним з провідних економістів світу, який  усе життя залишається українцем і пишається цим, а також ділиться найсокровеннішим: «Україна у моєму серці».

«Духовність і моральні цінності є абсолютною передумовою для того, щоб економіка ефективно працювала», – вважає Богдан Гаврилишин і продовжує: «Країни, де мені доводилося жити, працювати, утверджували мене у тому, що ми, українці, дуже талановитий народ. Можливо, ми не є вибраний народ як Ізраїль, та ми є винятково талановитий народ. Потенціал нашого народу у його якості,  йдеться про ту частину людей, які є патріотичними, компетентними і порядними. Ці три речі надзвичайно важливі у розбудові міцного й економічного здорового суспільства». 

У свої 89 років він побував у 89 країнах світу -  Богдана Гаврилишина називають громадянином світу, він  розповідає: «Чим більше я бачив тих країн, чим більше там працював – тим більше моє українство закріплювалося, ставало сильнішим. Усі труднощі, які випали на мою долю робили мене сильнішим. Якщо інфраструктура духовна, моральна є міцною, то такі удари скріплюють людину, це  як сталь, від удару вона стає сильніша, але якщо структура її крихка, то вона розсипається. Якщо немає амбіцій, сили волі то людина «сиплеться». Саме віра і мрія допомагали Богдану Дмитровичу, у 18 років він змушений був залишити Україну та незважаючи на важку працю завжди вчився і намагався розвиватися, пізнавати нове.

Відомий у світі українець поділився думками щодо запрошення Єпископа Риму в Україну: «Папа Римський - фантастична людина, це благословення для усього світу! Його приїзд в Україну мав би фантастичний ефект на геополітичному рівні. Унікальність цього Папи полягає у тому, що він займається реальними справами, його справді турбують бідні і голодні люди. Папа Римський пробує жити як правдивий християнин - він робить багато з того, що робив Ісус Христос».

 Хто мав вплив на його релігійне формування та як подорожі впливали на утвердження самоідентичності, чому важливо дбати про світогляд та розвиватися – про це та інше у програмі «Сила Духу».

 

Богдан Гаврилишин - засновник Благодійного Фонду Богдана Гаврилишина, який сприяє становленню людей нової генерації,  член Римського клубу (міжнародна організація, у яку входять представники політичної та економічної еліти з 30 країн світу), директор Міжнародного інституту менеджменту МІМ-Женева, фундатор економічного форуму в Давосі, учасник Ініціативної групи «Першого грудня». Доктор Філософії-Економіки. Автор понад 100 статей з менеджменту, освіти в галузі менеджменту, економічного та політичного середовищ. Створив в Україні  проект «Молодь змінить Україну» з тим, щоб виплекати критичну масу людей з хорошою освітою, широким світоглядом для позитивних змін у нашій країні.

Принципи Богдана Гаврилишина:

1. Говори правду, будь чесним, дій згідно з моральними та етичними принципами.

2. Підтримуй своє здоров’я у якнайкращому стані, щоб не обтяжувати суспільство витратами на своє лікування.

3. Вчися, розвивай свої таланти, здібності, навики протягом усього життя, щоб бути корисним членом суспільства.

Відгуки

Володимир Кулак: "Чесні і відповідальні лікарі реформи не бояться..."

Володимир Кулак: "Чесні і відповідальні лікарі реформи не бояться..."

В авторській програмі "Сила Духу" ми розмовляли з нашим гостем з Тернополя паном Володимиром Кулаком, людиною великої сили і духу, котра бореться за життя інших, адже через лікарську недбалість та непрофесійність втратив сина. Говорили про медичну реформу, про лікарську відповідальність, про такі великі і важливі якості професії лікаря як Моральність, Милосердя, Відповідальність та Професійність.
Письменник Олег Крук: «Ковчег отця Ковча» – перший життєпис про Блаженного Священномученика. Дізнайтеся більше про цю величну постать і Ваше життя зміниться».

Письменник Олег Крук: «Ковчег отця Ковча» – перший життєпис про Блаженного Священномученика. Дізнайтеся більше про цю величну постать і Ваше життя зміниться».

На програму «Сила Духу»  ми запросили автора видання «Ковчег отця Ковча», письменника Олега Крука який у прямому ефірі поділився з радіослухачами фактами з життя Блаженного та розповів про цю надзвичайну людину, яка врятувала тисячі життів та віддала своє життя, рятуючи євреїв, у той час залишивши своїх шестеро дітей круглими сиротами.

Отець Григорій Рассоленко: "Марія тоді відповідає Богові послухом віри..."

Отець Григорій Рассоленко: "Марія тоді відповідає Богові послухом віри..."

Продовжуючи цикл катехез, отець Григорій Рассоленко продовжує роздумувати на символами віри. Цього разу, курс віровчення від отця Григорія розповідає нам про приклад споглядання віри Пресвятої Діви Марії.
Павло Мамонтов: «Бути собою, вірити в себе, боротися, не здаватися та вміти робити  добро»

Павло Мамонтов: «Бути собою, вірити в себе, боротися, не здаватися та вміти робити добро»

4 грудня 2017 року у програмі «Сила Духу» ми поспілкуватися з Павлом Мамонтовим, колишнім воїном АТО, студентом Українського Католицького Університету, одним із учасників Ігор Нескорених у Торонто 2017 року, де він став бронзовим призером з веслування на тренажерах.

90-річний воїн УПА Теодор Дячун: "Байдужість – то великий гріх"

90-річний воїн УПА Теодор Дячун: "Байдужість – то великий гріх"

Теодор Дячун,  керівник Білоцерківської станиці братства ОУН-УПА ім. Василя Якуб'яка, Київського крайового братства ОУН-УПА, комбатант Української Повстанської Армії – людина великої віри в Бога та глибокої любові до України. Це образ українських повстанців, для яких найважливішим було гасло: «Бог і Україна» і усім своїм життям вони стверджували свою безмежну любов до України.