Розарій
Катехиза
Розмова з екзорцистом
Духовні читання
Катехиза
Біблійні читання
Меса
Розарій
Коронка до Божого Милосердя
Святий дня
Молитва
Дитяча катехиза
Житія святих
Ранкова молитва
Меса
Дитяча катехиза
Житія святих
Годинки
Молитовна лінія
Розарій
На «Радіо Марія» стартувала нова програма, яка називається «Сила Духу». Це програма про сильних духом і вірою людей, які своєю діяльністю, і життєвою позицією, заслужили пошану та визнання. Ведучі програми: Микола Войтів та Наталія Чурікова. Гостем деб’ютної програми стала заслужений журналіст України, експерт від України в Центрально-Європейській Ініціативі, волонтер-менеджер з розвитку «Громадського радіо», незалежний медіа-експерт Лариса Михайлівна Мудрак. У розмові торкнулися таких питань як суспільне мовлення, подкаст «Українські герої» - історії бійців АТО, проект дитячого мовлення, та, що важливо, як українцям правильно приймати, аналізувати та інтерпретувати медійний продукт з тим, щоб максимально убезпечити себе від маніпулювання. Чому медіа-освіта не відповідає запитам сьогодення – про це та інше у програмі «Сила духу».
На програму «Сила Духу» ми запросили автора видання «Ковчег отця Ковча», письменника Олега Крука який у прямому ефірі поділився з радіослухачами фактами з життя Блаженного та розповів про цю надзвичайну людину, яка врятувала тисячі життів та віддала своє життя, рятуючи євреїв, у той час залишивши своїх шестеро дітей круглими сиротами.
4 грудня 2017 року у програмі «Сила Духу» ми поспілкуватися з Павлом Мамонтовим, колишнім воїном АТО, студентом Українського Католицького Університету, одним із учасників Ігор Нескорених у Торонто 2017 року, де він став бронзовим призером з веслування на тренажерах.
Теодор Дячун, керівник Білоцерківської станиці братства ОУН-УПА ім. Василя Якуб'яка, Київського крайового братства ОУН-УПА, комбатант Української Повстанської Армії – людина великої віри в Бога та глибокої любові до України. Це образ українських повстанців, для яких найважливішим було гасло: «Бог і Україна» і усім своїм життям вони стверджували свою безмежну любов до України.
Oksana Tupalska
ведуча помиляється, що освіта в університетах має називатись історією, бо проблема сучасних журналістів, це відірваність від історичного контексту. а журналістика це аналіз і розуміння бекграунду. тому все з вишами нормально. В консерваторіях вчать класиків і не називають програми через це не актуальними. так само нарікати, що немає держзамовлення на журналістів нефахово. Бо творчі професії мають мати запит суспільства, а не державних мужів. Хіба є держзамовлення на поетів чи художників?Natasha Churikova
Шановна пані Oksana Tupalska. Дякую за коментар. Кожен може мати власну думку на те чи інше питання проте це не означає, що інша особа обов’язково помиляється. Так, я вважаю, що освітній процес у деяких вузах, зокрема на кафедрах журналістики є застарілим і не відповідає запитам сьогодення – це знаю напевно з медіа досвіду у Великобританії. В інтерв’ю згадано, що «нещодавно прочитала про це» : про освітній процес у вузах,зокрема на кафедрі журналістики (тут немає навіть значення назву вузу, міста) Як журналіст, редактор, я завжди посилаюся на джерела, факти - ось джерело: http://zaxid.net/news/showNews.do?ne_siyut_ne_oryut_ne_buduyut&objectId=1366868 . Адже ця думка побутує (про архаїчність навчання деяких дисциплін), і прошу зауважити,шановна пані Оксано, ця публікація викликала підтримку багатьох незаангажованих осіб: власне журналістів, керівників ЗМІ і зокрема, голреду Zik та інших авторитетних у масмедіа осіб. Вважаю, що це питання важливе, тому і запитали про це у медіа експерта Лариси Мудрак, яка також вважає, що медіаосвіта у нас не відповідає запитам суспільства - Ви можете поставити під сумнів думку такого експерта проте у пані Мудрак багаторічний досвід роботи у закордонних ЗМІ, зокрема вона нещодавно повернулася зі США , де власне й присвятила багато часу питанню медіа освіті. Але цьому питанню – медіаосвіті в Україні та в інших країнах потрібно приділити окрему розмову, тому до цього ми повернемося. Сподіваюсь, що Вам буде цікаво дізнатися про це також, якщо слухати уважно та не вважати одну (свою) точку єдиновірною. Насправді не йдеться про те,що не потрібно вивчати класику а про те,що потрібно відповідати запитам сьогодення, бути онлайн усіх медіа процесів. Чи багато випускників можуть з легкістю влаштуватися на роботу? Чи більшість з них здобуде ще одну освіту уже на практиці, якщо,звісно, вдасться влаштуватися одразу. Тому долучайтеся до наших програм і дізнаєтесь багато нового з перших уст наших гостей.Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.