Слухати Радіо

Зараз в ефірі

00:00

Розарій

В ефірі

Катехиза

01:10

Відкриваючи таємниці християнства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Акафист

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Біблійні читання

04:40

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:30

Житія святих

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Трансляція літургії із студії Радіо Марія

11:00

Житія святих

Цінуйте життя! "Мій син щодня телефонує з під Бахмуту та свідчить про Божі чуда під час штурмів", - Володимир Блажеєв

Поділитись з друзями
Продовження пояснення листа "До сімей" Святого Івана Павла ІІ. Частина "Єдність двох". В ефірі настоятель парафії Непорочного зачаття Пресвятої Діви Марії, с. Писарівка, Хмельницька область отець Роман Казьмерчак. Гості програми сестра Давида зі Згромадження сестер канонічок Святого Духа та пан Володимир Блажеєв.
В цьому фрагменті святий Іван Павло ІІ доторкає тему подружньої любові у стосунках між чоловіком та дружиною, дітей з батьками. Інколи пара ставиться один до одного з обережністю, мовляв давай спробуємо пожити разом та побачимо чи підходимо ми один одному. Але Святий Іван Павло ІІ наголошує, що не можна ставитися один до одного, як до якогось предмету. Слово Боже каже, що Бог створив чоловіка та жінку та дав їм владу панувати над тваринами, рибою та усім живим на землі. Далі читаємо, що Бог із ребра Адама створив дружину, а далі наголосив: "Так покине чоловік своїх батька та матір і стануть одним тілом".

Святий Іван Павло ІІ запитує: "Скільки людей в парах можуть сказати один одному, що залишаються вірними до кінця днів своїх?" Тотожність кожного чоловіка та жінки - жити в правді та любові один із одним. Потреба правди та любові відкриває чоловіка та жінку в потребі єдності в любові один з одним. Чоловік та жінка поєднуються так сильно, що стають одним тілом. Вони рівноправно беруть участь у житті з правдою та любов'ю в єдності. Тоді їхнє подружжя має зрілість бо створенні на образ та подобу Бога.

Їхня єдність відкрита в напрямку нового життя, нової особи. Церква нагадує чоловіку та жінці, що вони знаходяться перед творчою силою Бога.

Ніхто не має права вбити дитину бо це не річ. Але, якщо вони ставляться фальшиво до подружнього життя то так само можуть поставитися фальшиво і до зачаття дитини. Дитина - це особа створена на образ та подобу Бога.

Настоятель парафії Непорочного зачаття Пресвятої Діви Марії, с. Писарівка, Хмельницька область отець Роман Казьмерчак

Наша з Оксаною сім'я має 14 діточок. Певний час ми жили без Бога і я зловживав алкоголем. Але коли наш шлюб почав терпіти фіаско то я пережив навернення і ми вирішили узаконити наш союз перед Богом та будувати сім'ю на Його цінностях. Тепер, коли я озираюся то не розумію, як ми це все пройшли, адже виховували дітей самі. Господь нас благословляв та вів.

Під час 7-ї вагітності Оксана захворіла. Лікар сказав, що цієї дитини вже немає... Я почав молитися, та просив Бога, щоб мені потримати на руках немовля. А коли Катериночка народилася то лікарка сказала, що у Вас повністю здорова дитина. Я засвідчую, що тільки Бог вирішує долю кожної дитини і не нам вирішувати її майбутнє.

Лікарі запевняли, що немає сенсу народжувати. Але ми завжди турбуємося про наших дітей, зокрема про Агнеску, яка потребує допомоги лікарів сьогодні. Ми з нею пройшли близько 10 дороговартісних операцій за кордоном і Бог нас не залишав.
Я постійно кажу дітям, що нам важливо шукати Бога на щодень, якщо так будете чинити то все в житті зможете. Наш шлюб з Оксаною ми трактували, як союз схожий між Богом та людиною. Що дня я кажу дружині, що кохаю, а вас закликаю серйозно ставитися до таїнства шлюбу.

Ця війна є також наслідком наших гріхів. Протягом незалежності в Україні було здійснено близько 40 мільйонів абортів і ми маємо просити пробачення за ці гріхи. Нам не тільки належить перемогти ворога, а ще й відстояти життя наших дітей.

Сьогодні мій син знаходиться в зоні бойових дій біля Бахмуту. Він щодня телефонує та свідчить: "Тату, я під час штурму пробіг 20 метрів і дякую Боже, що я пробіг ці 20 метрів. Пробіг 50 метрів - дякую Богу. А щовечора я дякую за прожитий день, що Він дав мені". Я усім слухачам Радіо Марія бажаю швидкої перемоги та вірності в шлюбі.

Пан Володимир Блажеєв

0987996081 - настоятелька Дому захисту життя, сестра Вацлава.

Слухати інші програми

Відгуки

"Людина потребує очищення від спотвореного образу Божого", - отець Михайло Станчишин

"Людина потребує очищення від спотвореного образу Божого", - отець Михайло Станчишин

Які найбільші та найнебезпечніші хиби зустрічаємо в розумінні Бога? 
"Молитва - це діалог з Богом", - отець Віталій Храбатин

"Молитва - це діалог з Богом", - отець Віталій Храбатин

Отець Віталій Храбатин говорив про молитву в контексті чеснот Віри, Надії та Любові.
"Ми жертвуємо власною свободою, щоб захистити волю нашого народу", - отець Віталій Новак

"Ми жертвуємо власною свободою, щоб захистити волю нашого народу", - отець Віталій Новак

"Разом із іншими мобілізованими ми прибули до навчального центру, де розпочалася базова загальна військова підготовка. Вона триватиме 35 днів до розподілу у бойові частини". Про початок військової служби розповідає отець Віталій Новак.
Блаженний Марк з Авіано - духовний лікар Європи

Блаженний Марк з Авіано - духовний лікар Європи

Він закликав дбати про своє духовне життя, людяність і тіло та підкреслював християнську ідентичність Європи. Про життя та служіння святого Марка з Авіано розповідає брат-францисканець Віктор Дешук.

"Моя втіха - це не мати жодного втішення тут, на землі", - свята Тереза з Лізьє

"Моя втіха - це не мати жодного втішення тут, на землі", - свята Тереза з Лізьє

"Так пише людина, яка точно знає, що скоро зустрінеться з Господом". Про рукопис "М" сестри Терези з Лізьє де описуються її цінності розповідає настоятель Всеукраїнського санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію у Бердичеві, отець Віталій Козак.