Слухати Радіо

Зараз в ефірі

00:30

Катехиза

В ефірі

Недільні читання

01:40

Духовні читання

02:00

Непісні розмови

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Відкрите питання

06:00

Дитяча катехиза

06:30

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Розарій

07:40

Годинки

08:00

Ранкова молитва

08:10

Святий дня

08:20

Біблійні читання

08:30

Недільні читання

09:00

Молитовна лінія

Іспит сумління та реальні зміни в житті. Чому важливо робити висновки та підбивати підсумки?

Поділитись з друзями
Як аналіз свого життя та підбиття висновків допомагає кардинально змінитися на краще? Про що нам говорять причини, наслідки та факти проблем розповідає отець Вальдемар Павелець.

Історія - це констатація конкретних фактів. Підсумки та висновки завжди будуть супроводжувати нас, адже ми живемо в просторі причин та наслідків, - розповідає отецть Вальдемар Павелець.

Ситуації, які постійно повторюються в нашому житті закликають до аналізу. Якщо ми не будемо робити висновки то недоотримаємо сили для життя. 

Із підсумками нас тісно повязує іспит сумління - це невід'ємна частина розвитку та його обов'язкова причина.

Ми не любимо різких змін, нас лякає революційно нове. Молоді люди сьогодні бояться приймати рішення, дивитися всередину себе - це пов'язано з конкретною працею над собою та біллю. Саме тому молоді люди переносять остаточне рішення вибору напрямку життя на потім.

Коли ти зробиш аналіз та пошукаєш відповідь, запитаєш себе "Чому я впав?" то почнеш реально вирішувати проблему. Таким чином відбудеться аналіз та подальше вирішення

Підсумки - це наша вдячність. 

1. Іспит сумління - це не пільки погляд на свої гріхи. Це також подяка за добро, яке ми можемо побачити під час аналізу себе. Дякуйте Богу коли відкриваються темні сторони, адже це можливість змінити їх.

2. Побачити хиби та помилки, які потрібно змінити. Такий аналіз проводять компанії щоб побачити системні помилки у виробництві з подальшим їх виправленням. Пошукайте прични гріха. Якщо це наприклад плітки, то причиною може бути середовище, брак освіти, тощо.

3.  Що можна зробити краще?  Тобто, що можна зробити, щоб змінити на краще ситуацію. У наших іспитах сумлінння - бачення змін натхненних Богом архиважливі. Запитайте себе, що я можу зробити для: спільноти, дружини, чоловіка, дітей, роботі.

Якщо ми не аналізуємо своє минуле то втрачаємо шанс розвитку та реальних змін у житті. 

Щоб бути ефективним зверніть увагу на мрії. Чого б ви хотіли досягнути в своєму житті? Мрії - це реально важлива складова мого життя. Мрійте друзі та ставте запитання собі, як я можу втілити свої мрії вже зараз? Робіть кроки.Відгуки

"Я чув про людей, які практикували Перші п'ятниці місяця і мали щасливу смерть", - о.Міхал Бранкевич про культ Серця Ісуса

"Я чув про людей, які практикували Перші п'ятниці місяця і мали щасливу смерть", - о.Міхал Бранкевич про культ Серця Ісуса

Підходить до завершення місяць червень, в якому Церква вшановує Найсвятіше Серце Ісуса. В програмі "У Ваших намірах" з отцем Міхалом Бранкевичем говоримо про практики вшанування Ісуса Чоловіколюбця. Йдеться про практику "Перших п'ятниць місяця", до яких Христос заохочував під час об’явлень святій Маргариті Марії Алякок. Отець Міхал розповідає, чому саме Серце стало символом Любові Бога до людини.
Я не боюся! Знаходимо спокій та впевненність у 3-му Псалмі.

Я не боюся! Знаходимо спокій та впевненність у 3-му Псалмі.

Духівник Українського Католицького Університету у Львові, отець Олексій Саранчук про довіру Богу під час війни до яких закликає 3-й Псалом.

"Він наперед знає наші переживання. Тому нам потрібно щиро та в істині приходити до Нього. Коли зі щирим серцем линемо до Бога то Він шанує нас за правдивість".
Діти відчувають переживання батьків. У Польщі надають психологічну допомогу Українським сім'ям.

Діти відчувають переживання батьків. У Польщі надають психологічну допомогу Українським сім'ям.

Про психологічну допомогу українським сім'ям, які виїхали за кордон розповідає кандидат психологічних наук, практичний психолог, психотерапевт, нейро-психолог - Катерина Дишель. Цикл програм Комісії душпастирства молоді.
Святий Єронім. Не знаєш Святого Письма - не знаєш Христа.

Святий Єронім. Не знаєш Святого Письма - не знаєш Христа.

Історія життя видатного богослова, святого Єроніма. Розповідає отець Олег Кіндій - священник Церкви Володимира та Ольги (м. Львів), викладач богослов'я в Українському Католицькому Університеті.
"У світі до сьогодні є багато людей, які віддають своє життя за Христа", - о.Вальдемар Павелець

"У світі до сьогодні є багато людей, які віддають своє життя за Христа", - о.Вальдемар Павелець

В день літургійного спомину Мучеників ранньої Римської Церкви, отець Вальдемар Павелець під час катехези говорить про мучеництво, як свідчення живої віри в Христа. Перші три століття Церква перебувала під постійним гонінням і таким чином перші християни засвідчували свою любов до Христа через мучеництво в Його ім'я. В програмі катехит підкреслює, що це насіння Церкви (саме так мучеників називав Тертуліан) до сьогоднішнього дня дає щедрі плоди.