Слухати Радіо

Зараз в ефірі

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

В ефірі

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Школа лідерства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Рецепти Життя

06:00

Дитяча катехиза

Іспит сумління та реальні зміни в житті. Чому важливо робити висновки та підбивати підсумки?

Поділитись з друзями
Як аналіз свого життя та підбиття висновків допомагає кардинально змінитися на краще? Про що нам говорять причини, наслідки та факти проблем розповідає отець Вальдемар Павелець.

Історія - це констатація конкретних фактів. Підсумки та висновки завжди будуть супроводжувати нас, адже ми живемо в просторі причин та наслідків, - розповідає отецть Вальдемар Павелець.

Ситуації, які постійно повторюються в нашому житті закликають до аналізу. Якщо ми не будемо робити висновки то недоотримаємо сили для життя. 

Із підсумками нас тісно повязує іспит сумління - це невід'ємна частина розвитку та його обов'язкова причина.

Ми не любимо різких змін, нас лякає революційно нове. Молоді люди сьогодні бояться приймати рішення, дивитися всередину себе - це пов'язано з конкретною працею над собою та біллю. Саме тому молоді люди переносять остаточне рішення вибору напрямку життя на потім.

Коли ти зробиш аналіз та пошукаєш відповідь, запитаєш себе "Чому я впав?" то почнеш реально вирішувати проблему. Таким чином відбудеться аналіз та подальше вирішення

Підсумки - це наша вдячність. 

1. Іспит сумління - це не пільки погляд на свої гріхи. Це також подяка за добро, яке ми можемо побачити під час аналізу себе. Дякуйте Богу коли відкриваються темні сторони, адже це можливість змінити їх.

2. Побачити хиби та помилки, які потрібно змінити. Такий аналіз проводять компанії щоб побачити системні помилки у виробництві з подальшим їх виправленням. Пошукайте прични гріха. Якщо це наприклад плітки, то причиною може бути середовище, брак освіти, тощо.

3.  Що можна зробити краще?  Тобто, що можна зробити, щоб змінити на краще ситуацію. У наших іспитах сумлінння - бачення змін натхненних Богом архиважливі. Запитайте себе, що я можу зробити для: спільноти, дружини, чоловіка, дітей, роботі.

Якщо ми не аналізуємо своє минуле то втрачаємо шанс розвитку та реальних змін у житті. 

Щоб бути ефективним зверніть увагу на мрії. Чого б ви хотіли досягнути в своєму житті? Мрії - це реально важлива складова мого життя. Мрійте друзі та ставте запитання собі, як я можу втілити свої мрії вже зараз? Робіть кроки.Відгуки

Навіщо Богу "тихі" люди?

Навіщо Богу "тихі" люди?

"Блаженні тихі, бо вони успадкують землю" Мт. 5:4
З сестрою Василією Гальцовою продовжуємо розглядати блаженства виголошені Ісусом Христом у Нагірній проповіді.
Хто не увійде в Царство Небесне? Скільки б років тобі не було пам'ятай, твоє життя залежне, - отець Міхал Бранкевич

Хто не увійде в Царство Небесне? Скільки б років тобі не було пам'ятай, твоє життя залежне, - отець Міхал Бранкевич

Тієї години Ісус звеселився у Святому Духові і сказав: «Славлю Тебе, Отче, Господи неба й землі, бо втаїв Ти це від мудрих та розумних і відкрив те немовлятам". Луки 10:21
Не маєте майбутнього, якщо не вирішите вибрати Бога. Про послання Богородиці до Українців

Не маєте майбутнього, якщо не вирішите вибрати Бога. Про послання Богородиці до Українців

25 листопада в Меджугор'є відбулося об'явлення Діви Марії. Традиційно, після цього, на італійському Радіо Марія в ефір виходять програми присвячені цій події. Падре Лівіо, директор радіо Марія, разом з візіонеркою Марією Павлович-Лунетті коментують це послання. Перекладом на українську мову цих роздумів займається українка, пані Оксана Дмитерко з якою ми спілкуємося в денній катехизі.
В Україні діти отримують безпечне навчання в католицьких школах

В Україні діти отримують безпечне навчання в католицьких школах

18-20 листопада у Львові (в Брюховичах) відбулася зустріч керівників і відповідальних за католицькі навчальні заклади, організована Комісією Душпастирства молоді. Сестра Наталія Вакулішина обговорила результати зустрічі з директоркою приватного салезіянського ліцею "Всесвіт", м. Житомир Марією Левченко та ученицею 11 класу, головою учнівського самоврядування Лізою Поліщук.
Климент Олександрійський. Християнин має жити так, щоб кожен міг долучитися до Церкви Божої

Климент Олександрійський. Християнин має жити так, щоб кожен міг долучитися до Церкви Божої

Язичник, який став християнином. Про життя та вчення Климента Олександрійського розповідає отець Олег Кіндій - священник Церкви Володимира та Ольги (м. Львів), викладач богослов'я в Українському Католицькому Університеті.