Як аналіз свого життя та підбиття висновків допомагає кардинально змінитися на краще? Про що нам говорять причини, наслідки та факти проблем розповідає отець Вальдемар Павелець.
Історія - це констатація конкретних фактів. Підсумки та висновки завжди будуть супроводжувати нас, адже ми живемо в просторі причин та наслідків, - розповідає отецть Вальдемар Павелець.
Ситуації, які постійно повторюються в нашому житті закликають до аналізу. Якщо ми не будемо робити висновки то недоотримаємо сили для життя.
Із підсумками нас тісно повязує іспит сумління - це невід'ємна частина розвитку та його обов'язкова причина.
Ми не любимо різких змін, нас лякає революційно нове. Молоді люди сьогодні бояться приймати рішення, дивитися всередину себе - це пов'язано з конкретною працею над собою та біллю. Саме тому молоді люди переносять остаточне рішення вибору напрямку життя на потім.
Коли ти зробиш аналіз та пошукаєш відповідь, запитаєш себе "Чому я впав?" то почнеш реально вирішувати проблему. Таким чином відбудеться аналіз та подальше вирішення
Підсумки - це наша вдячність.
1. Іспит сумління - це не пільки погляд на свої гріхи. Це також подяка за добро, яке ми можемо побачити під час аналізу себе. Дякуйте Богу коли відкриваються темні сторони, адже це можливість змінити їх.
2. Побачити хиби та помилки, які потрібно змінити. Такий аналіз проводять компанії щоб побачити системні помилки у виробництві з подальшим їх виправленням. Пошукайте прични гріха. Якщо це наприклад плітки, то причиною може бути середовище, брак освіти, тощо.
3. Що можна зробити краще? Тобто, що можна зробити, щоб змінити на краще ситуацію. У наших іспитах сумлінння - бачення змін натхненних Богом архиважливі. Запитайте себе, що я можу зробити для: спільноти, дружини, чоловіка, дітей, роботі.
Якщо ми не аналізуємо своє минуле то втрачаємо шанс розвитку та реальних змін у житті.
Щоб бути ефективним зверніть увагу на мрії. Чого б ви хотіли досягнути в своєму житті? Мрії - це реально важлива складова мого життя. Мрійте друзі та ставте запитання собі, як я можу втілити свої мрії вже зараз? Робіть кроки.
"Бог більший за наші уявлення про кордони. Його благодать діє там, де серце відкрите, де є прагнення добра, де є пошук правди", - отець Андрій Пальчик, настоятель парафії Матері Божої Чудотворного Медальйона у м.Мерефа Харківської області.
Про служіння та покликання в церкві розповідає делегат молоді від Харківсько-Запорізької дієцезії, Андрій Павлунік. Програма Комісії душпастирства молоді "
Виховання - справа серця".
У ці дні з різних куточків України вирушають паломницькі групи до святинь, де прославилася Діва Марія в чудотворних іконах. Якщо ви бачите в дорозі колону людей із хрестом на чолі, найімовірніше, це паломники, які прямують до Бердичева або Зарваниці. У цій програмі спілкуємося з учасниками паломництва Шепетівка-Бердичів. Про свій досвід прочанина ділиться єпископ Станіслав Широкорадюк, ординарій Одесько-Сімферопольської дієцезії.
"Молитва може бути навіть тоді, коли вуста закриті", - священник Мукачівської Греко-Католицької єпархії о.Руслан Бурдюх у програмі "У ваших намірах" пояснює, якою має бути добра молитва і як можливо налаштуватися душею й тілом на діалог із Богом.
"Бог хоче щоб ми просили те, що служитиме для нашого навернення", - про правдиву мудрість, яка походить від Бога розповідає вікарій парафії Успіння Пресвятої Діви Марії отець
Андрій Педай (м. Київ).