Слухати Радіо

Зараз в ефірі

20:00

Дитяча катехиза

В ефірі

Послання Богородиці Цариці миру

21:00

Кава з капуцином

22:00

Катехеза

22:40

Житія святих

23:00

Акафист

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Літургія годин (Бревіарій)

01:10

Недільні читання

01:40

Духовні читання

02:00

Архіпастир відповідає

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Відкрите питання

НАТАЛІЯ ШУЛЬГА: "Ми маємо виховати компетентну молодь, адже від того залежить розвиток нашого суспільства. Як діти так і вчителі повинні постійно вчитися"

Поділитись з друзями
Створено: 2016-09-12
Передача: Сила Духу
Автор: Микола Войтів, Наталія Чурікова
Ведучий: Микола Войтів Наталія Чурікова

Гостею авторської програми Сила Духу сьогодні була Наталія Іванівна Шульга,  кандидат біологічних наук,  проректор зі стратегічного розвитку, професор кафедри управління, інформаційно - аналітичної діяльності та євроінтеграції Національного педагогічного університету ім. Михайла Драгоманова,  виконавчий директор "Українського наукового клубу",  депутат Київської міської ради, секретар постійної комісії Київської міської ради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту, головний експерт групи Реанімаційного Пакету Реформ "Освіта. Наука. Технології. Інновації", радник Міністра освіти та науки України

Темою розмови була освіта і наука, зокрема говорили про концепцію "Нової української школи" яка покликана змінити систему освіти, зокрема, навчити як дітей так і вчителів вчитися, починаючи від садочків і закінчуючи вищою школою. Наталія Іванівна поділилася, що незабаром не кожен випускник педагогічного вузу зможе бути вчителем адже для цього буде потрібно докласти чимало зусиль, зокрема, бути мотивованим розробляти власні авторські програми, бути спрямованим на те, щоб навчати дітей підприємливості, загальнокультурної  та економічної грамотності, та умінню вчитися упродовж життя.

Наталія Шульга зазначила, що наука в Україні недофінансована. А саме від науки та освіти залежить наш економічний ріст. "Наше завдання виховати  компетентну молодь, щоб у кожній галузі працювали компетентні люди".

Також у програмі ми говорили про міжнародний аудит національної дослідницької системи, про те, як в Україні працює механізм апробації результатів наукових досліджень і наскільки реально втілити реформу "Нової української школи" та чи підтримують реформування вчителі. Про це та інше слухайте у програмі Сила Духу з відомим у світі науковцем Наталією Іванівною Шульгою.

 

 

 

Відгуки

Павло Мамонтов: «Бути собою, вірити в себе, боротися, не здаватися та вміти робити добро»

4 грудня 2017 року у програмі «Сила Духу» ми поспілкуватися з Павлом Мамонтовим, колишнім воїном АТО, студентом Українського Католицького Університету, одним із учасників Ігор Нескорених у Торонто 2017 року, де він став бронзовим призером з веслування на тренажерах.

90-річний воїн УПА Теодор Дячун: "Байдужість – то великий гріх"

Теодор Дячун,  керівник Білоцерківської станиці братства ОУН-УПА ім. Василя Якуб'яка, Київського крайового братства ОУН-УПА, комбатант Української Повстанської Армії – людина великої віри в Бога та глибокої любові до України. Це образ українських повстанців, для яких найважливішим було гасло: «Бог і Україна» і усім своїм життям вони стверджували свою безмежну любов до України.

Отець Любомир Яворський: "На війні атеїстів не буває"

Гостем авторської програми "Сила Духу"  є протоієрей Любомир Яворський, заступник керівника департаменту Патріаршої курії Української Греко-Католицької церкви у справах душпастирства силових структур України. Тема розмови  - військове капеланство, зокрема, запровадження служби військового духовенства в українській армії

ПОЕТЕСА ГАННА ДУДКА: "…Дві реальності, два світи… у якому сьогодні ти?"

Влодзімєж Щурек: «Краків гостинно прийме усіх, хто завітає на Світові Дні Молоді»

Пізнавати світ у всій його красі - це великий дар Божий. Мандри змінюють світогляд, відкривають багато цікавих історичних, культурних, мистецьких сторінок, дозволяють зростати духовно