Слухати Радіо

Зараз в ефірі

15:00

Коронка до Божого Милосердя

В ефірі

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Молитовна лінія

19:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

ОТЕЦЬ БОГДАН ПУШКАР: «ІНШОГО СУСІДА МИ НЕ БУДЕМО МАТИ, ЯК І ІНШОЇ КРАЇНИ, ТОМУ КОЖЕН З НАС МАЄ БУДУВАТИ УКРАЇНУ – ВЧІТЬСЯ І ВЧІТЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ»

Поділитись з друзями

Отець Богдан Пушкар народився у Польщі в українській родині. Сьогодні – він настоятель парафії УГКЦ св. Миколая у м. Бамберг (Баварія, Німеччина). У програмі «Сила Духу» ми говорили з отцем про те, що його спонукає допомагати Україні, адже отець Богдан допомагає не на словах а реальними справами - тільки за минулий рік передав 38 вантажівок дороговартісного медобладнання, одягу, дезінфекуючих засобів, продуктів, одягу, а ще - реанімобілі. 

Отець Богдан приїхав в Україну, щоб  побувати у зоні АТО та побачити кому насправді передають допомогу і які потреби у людей, щоб мати можливість і далі допомагати адресно. За словами отця, чиновник  департаменту охорони здоров’я більше перешкоджає, аніж допомагає людям і вважає гуманітарну допомогу приниженням. Натомість цивільне-військове управління суттєво допомагає місцевому населенню, забезпечує медикаментами, продуктами. «Я був вражений, коли побував у селищі Зайцеве, у якому живе 350 людей, з них понад сорок – діти, їхнім єдиним зв’язком із зовнішнім світом є військові. У селищі не працює школа, магазини, аптека і тільки лише завдяки цим хлопцям з цивільно-військового управління люди виживають. Усі продукти вони складають в одній хаті і розподіляють кожній родині, щоб кожен мав що їсти. І коли чиновник говорить, що гуманітарна допомога – це приниження, я б хотів, щоб він подивився тим людям у вічі і сказав це особисто. Утримання таких чиновників – це марнування коштів платників податків».

Також отець Богдан поділився досвідом як змінювати країну зсередини – почати з себе: «Коли купляєте що-небудь, беріть фіскальний чек, не давайте хабарів — вчіться і вчіть відповідальності». А ще, отець вважає, що «коли в країні війна то храми не будують,  а будують бліндажі». 

Відгуки

Володимир Кулак: "Чесні і відповідальні лікарі реформи не бояться..."

Володимир Кулак: "Чесні і відповідальні лікарі реформи не бояться..."

В авторській програмі "Сила Духу" ми розмовляли з нашим гостем з Тернополя паном Володимиром Кулаком, людиною великої сили і духу, котра бореться за життя інших, адже через лікарську недбалість та непрофесійність втратив сина. Говорили про медичну реформу, про лікарську відповідальність, про такі великі і важливі якості професії лікаря як Моральність, Милосердя, Відповідальність та Професійність.
Письменник Олег Крук: «Ковчег отця Ковча» – перший життєпис про Блаженного Священномученика. Дізнайтеся більше про цю величну постать і Ваше життя зміниться».

Письменник Олег Крук: «Ковчег отця Ковча» – перший життєпис про Блаженного Священномученика. Дізнайтеся більше про цю величну постать і Ваше життя зміниться».

На програму «Сила Духу»  ми запросили автора видання «Ковчег отця Ковча», письменника Олега Крука який у прямому ефірі поділився з радіослухачами фактами з життя Блаженного та розповів про цю надзвичайну людину, яка врятувала тисячі життів та віддала своє життя, рятуючи євреїв, у той час залишивши своїх шестеро дітей круглими сиротами.

Отець Григорій Рассоленко: "Марія тоді відповідає Богові послухом віри..."

Отець Григорій Рассоленко: "Марія тоді відповідає Богові послухом віри..."

Продовжуючи цикл катехез, отець Григорій Рассоленко продовжує роздумувати на символами віри. Цього разу, курс віровчення від отця Григорія розповідає нам про приклад споглядання віри Пресвятої Діви Марії.
Павло Мамонтов: «Бути собою, вірити в себе, боротися, не здаватися та вміти робити  добро»

Павло Мамонтов: «Бути собою, вірити в себе, боротися, не здаватися та вміти робити добро»

4 грудня 2017 року у програмі «Сила Духу» ми поспілкуватися з Павлом Мамонтовим, колишнім воїном АТО, студентом Українського Католицького Університету, одним із учасників Ігор Нескорених у Торонто 2017 року, де він став бронзовим призером з веслування на тренажерах.

90-річний воїн УПА Теодор Дячун: "Байдужість – то великий гріх"

90-річний воїн УПА Теодор Дячун: "Байдужість – то великий гріх"

Теодор Дячун,  керівник Білоцерківської станиці братства ОУН-УПА ім. Василя Якуб'яка, Київського крайового братства ОУН-УПА, комбатант Української Повстанської Армії – людина великої віри в Бога та глибокої любові до України. Це образ українських повстанців, для яких найважливішим було гасло: «Бог і Україна» і усім своїм життям вони стверджували свою безмежну любов до України.