Гість програми ветеран, військовослужбовець Сил Територіальної Оборони ЗСУ міста Києва, Володимир Галащук. Воїн отримав поранення в зоні бойових дій, наразі проходить курс лікування в столичному військовому госпіталі.
До 24 лютого я працював на гарячій лінії LifeLine Ukraine 7333 - це лінія превенції самогубств для ветеранів та усіх бажаючих. Щоб вберегти своє життя в зоні бойових дій потрібно діяти згідно протоколів. Виконувати прості правила безпеки допоможе залишитися живим. Головне правило - турбуйся спочатку про себе, а потім про інших. Ми розуміємо, що ці правила написані досвідом та кров'ю військовослужбовців, - розповідає Володимир Галащук.
Основне правило під час бомбардування, якщо можеш сховайся, або швидше лягай. Правило "лягай" є основним коли чуєте звук прильоту. Під час обстрілу взалі краще не вибігати, адже багато жертв може бути через паніку та хаотичний рух. Якщо вибух відбувається неподалік то можливе ураження, так звана баротравма.
Ми були під обстрілами 14 годин. Я коли лежав увесь цей час в окопі то міркував про себе, який хороший у мене захист, адже багато людей за мене молиться. А з іншої сторони тут немає ніякої містики бо я виконав усі необхідні інструкції правил безпеки, що і врятувало мені життя. Тут немає ніякої магії.
Перше правило солдата коли прибув на позицію - КОПАЙ. А потім можеш досхочу медитувати чи молитися.
Відгуки
Ваш відгук буде першим
Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.
Про переживання горя та невизначену втрату слухайте у програмі Люди Справи. Гість прямого ефіру - ієрей Діонісій (Денис) Дьяченко, священик Православної Церкви України, військовий капелан Національний академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького.
Про те, як виконати волю Божу розповідає
отець-францисканець Андрій Немченко - вікарій Одеського катедрального
собору Успіння Пресвятої Діви Марії. "Нещастя - наш вчитель, а призначення - вічність".
Про покаяння та Євхаристію в контексті книги "Містична святиня Бога" розповідає отець Микола Бєлічев, головний редактор журналу "Слово між нами", Римо-Католицька парафія Святого Сімейства, м. Харків.
Про навчання дітей під час війни та створення безпечного середовища у навчальному закладі розповідає Анна Омельчук - вчителька англійської мови та аніматор ораторію в салезіянському ліцеї "Всесвіт", м. Житомир.
Часто від світських людей можна почути, що вони не знають, з чого розпочати розмову з духовною особою, і взагалі, як з нею вести діалог. Сестра Наталя Вакулішина в програмі "У Ваших намірах" розвінчує стереотипи, пов'язані з представниками духовного світу, і радить просто бути собою.
Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.