Слухати Радіо

Зараз в ефірі

12:00

Ангел Господній

В ефірі

Катехиза продовження

13:00

Літургія Східний обряд

14:00

Концерт привітань та гарного настрою

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Обережно, магія!

16:45

Дитяча молитва

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

23:00

Акафист

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

Примирення із собою та рідними змінило моє життя. Робіть крок на зустріч першими, - отець Андрій Педай

Поділитись з друзями
Створено: 2022-07-25
Передача: Катехиза
Як будувати стосунки батькам з дітьми та один між одним, розповідає отець Андрій Педай. "Будьте уважними, проводьте аналіз та спостерігайте де Ісус Христос у вашому житті. Можливо Бог неодноразово намагався наблизити тебе до Себе, але ти Його неодноразово відкидав". 
Сьогодні зосереджу нашу увагу на стосунках між батьками та дітьми та на складних стосунках один між одним. Завдяки молитвам багатьох людей та Церкві у мене була підтримка для прощення та прийняття батька, якого не бачив протягом життя. Але Бог завжди посилав світло на мої рани. Він давав духовних наставників, які говорили та підтримували мене. Бог врятував та дав мені Свої дари і сподіваюсь, що мій досвід допоможе тим, хто не має батьків. Наголошую, що всі чуда здійснив саме Бог у моєму житті. Він змилосердився наді мною та відшукав мого батька і я відчуваю поклик ділитися Його чудами, - розповідає отець Андрій Педай.

Певний час я думав, що коли мені погано, то Бог відсутній. Але згодом зрозумів, що Він був поруч в цей період та проводив мене. Це вже зараз розумію, що з тяжкої ситуації можу отримати багато-багато добра, адже сьогодні у мене є чудові подарунки: Церква, оточення братів та сестер християн, Божа воля. Сподіваюся, що мій досвід допоможе тим, хто переживає пекло в сім'ї, або страждає через втрату когось із рідних. 

Якось після свого досвіду страждання праведний Йов сказав, що "Тільки послухом уха я чув був про Тебе, а тепер моє око ось бачить Тебе", Йов 42:5-6 .Так буває і в нашому житті коли проходимо тяжкий період. У своїй історії я побачив, що не байдужий Йому, що Він мене любить.
 
Сміливо шукайте примирення та признавайтеся в гріхах перед іншими. Коли ми щиро виносимо на світло свої провини то відбувається чудо зцілення. Удоровлення важливе тому, що воно відкриває людині Бога, небо, надію, бажання шукати Творця, адже в нашому житті найважливішою є довіра Богу та Його воля. Писання нам нагадує, що всі согрішили, а добрий тільки один Бог. Він здійснить будь-яке чудо, якщо воно призведе до навернення людини

Відгуки

Климент Олександрійський. Християнин має жити так, щоб кожен міг долучитися до Церкви Божої

Климент Олександрійський. Християнин має жити так, щоб кожен міг долучитися до Церкви Божої

Язичник, який став християнином. Про життя та вчення Климента Олександрійського розповідає отець Олег Кіндій - священник Церкви Володимира та Ольги (м. Львів), викладач богослов'я в Українському Католицькому Університеті.
Розсудливість. Чеснота копіткої праці

Розсудливість. Чеснота копіткої праці

Як здобути та розвинути у собі чесноту розсудивості? - радить отець Петро Врублевський.
Як вберегти себе від обману? Страх краде надію та може призводити о депресії, - отець Міхал Бранкевич

Як вберегти себе від обману? Страх краде надію та може призводити о депресії, - отець Міхал Бранкевич

Стережіться, щоб вас ніхто не ввів в оману. Бо багато хто прийде під Моїм Ім'ям. Луки 21:5 Про те, як людину можуть ввести в оману розповідає отець Міхал Бранкевич.
"Сьогодні  місіонерів найбільше потребує...Європа!" - отець Богдан Савицький

"Сьогодні місіонерів найбільше потребує...Європа!" - отець Богдан Савицький

Отець Богдан Савицький разом з журналістом Радіо Марія Іваницьким Сергієм роздумують над покликанням місіонерства. В чому це покликання полягає, чого вимагає і до чого провадить?
Особа, яка живе за принципом "усе мені та для мене" ризикує стати соціопатом, - отець Міхал Бранкевич

Особа, яка живе за принципом "усе мені та для мене" ризикує стати соціопатом, - отець Міхал Бранкевич

Головні принципи життя згідно пастирської конституції "Gaudium et Spes". "Подивися, яку любов ти отримав від близьких. Ця любов є прикладом та напрямком реалізації себе у світі", - отець Міхам Бранкевич.