Слухати Радіо

Зараз в ефірі

07:00

Розарій

В ефірі

Годинки

08:00

Ранкова молитва

08:10

Святий дня

08:20

Біблійні читання

08:30

Недільні читання

09:00

Молитовна лінія

10:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Катехиза продовження

13:00

Літургія Східний обряд

14:00

Концерт привітань та гарного настрою

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Обережно, магія!

16:45

Дитяча молитва

17:15

Концерт привітань та гарного настрою

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

Примирення із собою та рідними змінило моє життя. Робіть крок на зустріч першими, - отець Андрій Педай

Поділитись з друзями
Створено: 2022-07-25
Передача: Катехиза
Як будувати стосунки батькам з дітьми та один між одним, розповідає отець Андрій Педай. "Будьте уважними, проводьте аналіз та спостерігайте де Ісус Христос у вашому житті. Можливо Бог неодноразово намагався наблизити тебе до Себе, але ти Його неодноразово відкидав". 
Сьогодні зосереджу нашу увагу на стосунках між батьками та дітьми та на складних стосунках один між одним. Завдяки молитвам багатьох людей та Церкві у мене була підтримка для прощення та прийняття батька, якого не бачив протягом життя. Але Бог завжди посилав світло на мої рани. Він давав духовних наставників, які говорили та підтримували мене. Бог врятував та дав мені Свої дари і сподіваюсь, що мій досвід допоможе тим, хто не має батьків. Наголошую, що всі чуда здійснив саме Бог у моєму житті. Він змилосердився наді мною та відшукав мого батька і я відчуваю поклик ділитися Його чудами, - розповідає отець Андрій Педай.

Певний час я думав, що коли мені погано, то Бог відсутній. Але згодом зрозумів, що Він був поруч в цей період та проводив мене. Це вже зараз розумію, що з тяжкої ситуації можу отримати багато-багато добра, адже сьогодні у мене є чудові подарунки: Церква, оточення братів та сестер християн, Божа воля. Сподіваюся, що мій досвід допоможе тим, хто переживає пекло в сім'ї, або страждає через втрату когось із рідних. 

Якось після свого досвіду страждання праведний Йов сказав, що "Тільки послухом уха я чув був про Тебе, а тепер моє око ось бачить Тебе", Йов 42:5-6 .Так буває і в нашому житті коли проходимо тяжкий період. У своїй історії я побачив, що не байдужий Йому, що Він мене любить.
 
Сміливо шукайте примирення та признавайтеся в гріхах перед іншими. Коли ми щиро виносимо на світло свої провини то відбувається чудо зцілення. Удоровлення важливе тому, що воно відкриває людині Бога, небо, надію, бажання шукати Творця, адже в нашому житті найважливішою є довіра Богу та Його воля. Писання нам нагадує, що всі согрішили, а добрий тільки один Бог. Він здійснить будь-яке чудо, якщо воно призведе до навернення людини

Відгуки

Як християнин має ставитись до війни?

Як християнин має ставитись до війни?

Що Другий Ватиканський собор говорить про війну?
Чому навернувся імператор Костянтин?

Чому навернувся імператор Костянтин?

Отець Костянтин Морозов продовжує говорити про історію Літургії за часів імператора Костянтина.
Яка насправді політика Ватикану щодо України? - розповідає отець Петро Балог

Яка насправді політика Ватикану щодо України? - розповідає отець Петро Балог

Отець Петро Балог говорив про вислови Папи в контексті подій в Україні.
У костелі св. Миколая встановлять камінь з гроту Гаргано, на якому під час об’явлення стояв Архангел Михаїл

У костелі св. Миколая встановлять камінь з гроту Гаргано, на якому під час об’явлення стояв Архангел Михаїл

29 вересня у свято св. Архангела Михаїла, о 18.00 в костелі св. Миколая в Києві, що на вул. Великій Васильківській 75, відбудеться урочисте внесення каменю з гроту (печери) Гаргано, на якому під час об’явлення стояв Архангел Михаїл, а також встановлення статуї святого Архангела Михаїла на її постійне місце у храмі. Про встановлення каменю з гори де обявився Архангел Михаїл в костелі Миколая в Києві розповідає настоятель парафії Святого Миколая в Києві, отець Павло Вишковський.
Асертивність. Що робити, аби задовольнити свої потреби, та не образити інших?

Асертивність. Що робити, аби задовольнити свої потреби, та не образити інших?

Асертивність. Цикл програм "Міць в слабкості" сестри Тетяни Богославець. "Особа, якій притаманна асертивна поведінка, не повинна завжди бути спокійною, усміхненою чи «дипломатичною», адже важливо, відповідно до обставин, віднаходити баланс між агресивністю та пасивністю".