Слухати Радіо

Зараз в ефірі

22:00

Катехиза

В ефірі

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Школа лідерства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

Що значить бути розумним покупцем?

Поділитись з друзями
В програмі "Спочатку було чисто..." з Мар'яною Гінзулою говоримо на тему: Як стати розумним покупцем? Вчимось розумно та економно користуватись речами, які купуємо щодня, щоб шанобливо ставитись до Планети, а також економити ресурси: енергію, воду, працю багатьох людей.
Найчастіше, що є зайве в покупках, це є упаковка. Інколи ми не звертаємо увагу, що продукти, які ми купуємо, мають величезну кількість упаковки...
Усе, що ми купуємо, коштує не лише грошей, але й витрачених цінних ресурсів. Пластик і синтетичний текстиль виробляють із твердого викопного палива, тобто зі стародавніх лісів. Дерево, папір і деякі тканини виробляють із сучасних лісів. Руду, з якої виплавляється метал, видобувають із землі. Виготовлення металевих виробів ще потребує й великої кількості енергії. Для вироблення продуктів харчування нам теж потрібні вода, енергія, земля, праця багатьох людей.
Тобто, купуючи будь-який продукт,  закладається якась частина знищення матеріального світу для його виробництва. І якщо ми будемо купувати розумно, економно, ощадливо, можемо заощадити ресурси нашої планети.
Ми, споживачі, маємо велику владу. Якщо ми не будемо купувати певний товар, виробники будуть змушені просто припинити його виробництво. А це означає зменшення навантаження на довкілля за рахунок заощадження енергії та ресурсів.

Відгуки

Виховання через мистецтво допомагає сформувати повноцінну особистість

Виховання через мистецтво допомагає сформувати повноцінну особистість

"Рух та творчість потрібні дітям, як вітаміни". Про виховання через мистецтво розповідає вчитель мистецтва та технологій Салезіянського приватного ліцею «Всесвіт» у Житомирі, керівник театрального гуртка «Філотея», дружина, мама чотирьох дітей, учасниця «Домашньої Церкви» родинної гілки Руху «Світло-Життя», Юлія Чупріна.
Отець Вальдемар Павелець про своє служіння на Радіо Марія Україна

Отець Вальдемар Павелець про своє служіння на Радіо Марія Україна

Багаторічний автор програм на Радіо Марія Україна, отець Вальдемар Павелець розповідає про те, чим для нього є служіння в студії Радіо Марія. Священник згадує час в який він відчув найбільшу потребу бути в студії Радіо Марія, це були перші місяці широкомасштабної війни росії проти України. Отець зізнається що було страшно, але бажання служити людям через хвилі радіоефіру перемогли страх.
Що говорить Церква про штучний інтелект?

Що говорить Церква про штучний інтелект?

Російсько-українська війна показує, що людство все більше використовує штучний інтелект. Проте цей напрямок розвитку не обмежується лише військовим застосуванням. Світові соціальні мережі, банківські системи та інші сервери поступово переходять під контроль неодухотворених засобів обчислення.

Які загрози несе штучний інтелект і що про це говорить Церква, ми говоримо з отцем Міхалом Бранкевичем.

Чому виникає відчуття пустоти, і як цього позбавитись?

Чому виникає відчуття пустоти, і як цього позбавитись?

Отець Петро Франків говорив про тих, хто віднайшов справжній скарб.
Чи може дитина бути святою? - відповідає с. Наталія Вакулішина

Чи може дитина бути святою? - відповідає с. Наталія Вакулішина

Чому можемо повчитися у дітей, які навчаються в Гімназії ім. Івана Павла ІІ розповідає викладачка школи, сестра-салезіянка Наталія Вакулішина (Згромадження Дочок Марії Помічниці християн).