Слухати Радіо

Зараз в ефірі

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

В ефірі

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Коротко про головне

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

Сновидіння, божества та ворожіння. В чому відмінність між пророцтвом від Бога та лжепророцтвом?

Поділитись з друзями
Створено: 2022-06-22
Передача: Катехиза
Друга катехиза із циклу програм на тему "Пророцтва". В ефірі босий кармеліт із Бердичева отець Віталій Козак. "Про сновидіння, божества та ворожіння"
Критерії пророка. 

1. Має живе спілкування з Господом,  
2. Роздумує над тим, що Господь хоче сказати, 
3. Впроваждує в життя те, що почув, 
4. Ділиться тим, що почув. Тобто ділиться досвідом відносин з Богом. 

Все, що не підлягає цим критеріям не є пророцтвом. Сьогодні говоримо про те, що немає нічого спільного з цими 4-ма пунктами.

Звернемо свою увагу на твори, які написали: Геродот, Есхіл, Цицерон. Тексти цих авторів я вирішив застосувати для пояснення проблематики снів та ворожіння. Чим більш широку ми будемо мати інформацію чим не є пророцтва тим краще зможемо відрізнити зло від добра.


Важливо розуміти що сон - це спроєктована реальність, якої не існує. Це може виглядати настільки правдивим, що людині здається, що так і було чи є на яву. Сон може заповнювати ті прогалини очікувань, які не реалізувалися. Маючи певні мрії та бажання може виникати ефект дежавю. 


Багато снів сняться людям, які планують багато у своєму житті. І коли людина планує наступний крок то в сновидіннях можуть виникати варіанти реальності. Сни мозок може проєктувати, створювати певну реальність. 

У снах немає середнього варіанту, а існують два варіанти: свій або чужий. 

Також варто пам'ятати, якщо людина тримає постійний діалог із Господом то вона розуміє Його голос. Бог також може промовляти через сон.

Людині подобається, щоб хтось приймав за неї рішення і саме тому вона воліє звертатися до божеств, ворожіння, снів. Адже так приємно коли за тебе вирішують проблеми... До сьогодні в багатьох є бажання перекласти на когось свою відповідальність.Відгуки

Антихрист буде доволі приємною та харизматичною особою. Про останнє випробування Церкви розповідає отець Матвій Стибурський.

Антихрист буде доволі приємною та харизматичною особою. Про останнє випробування Церкви розповідає отець Матвій Стибурський.

Мета антихриста - відірвати людей від Христа та зосередити їхню увагу на цьому світі, переконати що немає життя вічного. Наше завдання - навчитися розпізнавати знаки часу та принести Христа якомога більшій кількості людей. Про останнє випробування Церкви розповідає брат-капуцин Матвій Стибурський.
Як розпізнати своє покликання та почати повноцінно жити?

Як розпізнати своє покликання та почати повноцінно жити?

Розпізнання покликання. Коментар до Апостольського післясинодального повчання "Christus vivit" Святішого Папи Франциска молоді та всьому Божому народу. 
Зупиніться та побудьте в тиші. Як із жертви стати творцем життя?

Зупиніться та побудьте в тиші. Як із жертви стати творцем життя?

Про навернення в умовах війни розповідає отець Вальдемар Павелець. 
В Харкові я побачив багато Божих чудес. Таке враження, що Українцям для навернення потрібно ще більше лиха, -  отець Микола Бєлічев.

В Харкові я побачив багато Божих чудес. Таке враження, що Українцям для навернення потрібно ще більше лиха, - отець Микола Бєлічев.

Отець Микола Бєлічев, маріанин, головний редактор журналу "Слово між нами" Римо-Католицька парафія Святого Сімейства м. Харків.

"Кожен окремо має практикувати сповідь, піст, вчинки милосердя в інтенції покаяння за гріхи свого народу. Потім усі разом, як країна маємо розпочати з нуля свій християнський шлях".
Сучасні магічні явища, які сповідує людина та реакція Церкви.

Сучасні магічні явища, які сповідує людина та реакція Церкви.

Про релігійні, психологічні, моральні зміни як наслідок технологічних змін у світі розповідає отець Міхал Бранкевич. Розглядаємо "Пастирську конституцію про Церкву у сучасному світі (Gaudium et spes)".