Слухати Радіо

Зараз в ефірі

08:15

Слово на кожен день

В ефірі

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза з о. Матвієм Стибурським

12:00

Ангел Господній

12:20

В родині "Радіо Марія"

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Рецепти Життя

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Хресна Дорога

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза з о. Патриком Оліхом

16:45

Дитяча молитва

17:00

Новини

17:10

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Санктуарію Летичівської Богородиці (Летичів)

19:00

Молитовна лінія

Спільні пологи зміцнюють шлюб,-Сергій та Ольга Костюк

Поділитись з друзями
Про Християнський курс для вагітних "Дар життя" говоримо з координаторами проекту Сергієм та Ольгою Костюк. "Дар життя"-це курс лекцій для сімейних пар,які планують,або очікують народження дитини.


"Чоловіку важливо бути біля дружини під час пологів бо він для неї найближча людина та може підтримати: фізично,духовно,емоційно.Жінка перед пологами знаходиться на самоті,а відсутність допомоги її лякає,"-розповіли в ефірі Радіо Марія Сергій та Ольга Костюк.


-Пари,які пройшли курс "Дар життя", рекомендують його своїм знайомим. Після закінчення учасники підтримують один одного та радяться,як правильно діяти в сімейних обставинах. Обмінюються іграшками,дитячими речами тощо... Формується спільнота однодумців,які мають спільну мету. Сергій Костюк.


-Я вважаю,що чоловік має бути поруч,бо це-наша спільна дитина.Для малюка важлива присутність батька в перші хвилини після народження.  Раніше,тато міг побачити дитину через тиждень після народження. Ольга Костюк.


-Коли чоловік бере участь в організації пологів то він розуміє багато тонкощів і може взяти на себе організаційні моменти. Це потрібно, щоб виснажена після пологів жінка могла набратися сил та не перейматися.

-Курс має 10 лекцій.


-На  лекціях присутній духовний наставник.Він знайомить пари з духовною складовою сімейного життя.


-Потрапити на Християнський курс для вагітних "Дар життя" можуть усі бажаючі. Участь беруть люди з усіх куточнів світу.

Відгуки

Ми не повинні сумніватися в Божому об'явленні,-отець Григорій Рассоленко.

Ми не повинні сумніватися в Божому об'явленні,-отець Григорій Рассоленко.

Продовжуємо цикл катехиз присвячених енциклікам святого Папи Івана Павла ІІ. Це друга програма присвячена енцикліці "Відкупитель людини". Гість ефіру-настоятель парафії Святого Духа у Боярці, отець Григорій Рассоленко.
"МИ - майбутнє наших дітей", - Адріан Буковинський

"МИ - майбутнє наших дітей", - Адріан Буковинський

"Поле битви - сім'я". Гість ефіру: доктор філософії,керівник відділу з питань сім'ї та дітей Всеукраїнського собору, голова благодійного фонду "Сім'я", автор програми "Основи сім'ї", - Адріан Буковинський.

Сьогодні в Україні фіксують близько 60% розлучень. Кожна пара хоче отримати позитивний результат від шлюбу. Але тільки 10% реалізують ці очікування. Чому? Слухайте у програмі "Люди справи".
Час жорстокості мине,але любов Божа ніколи не пройде,-отець Кшиштоф Бузіковський

Час жорстокості мине,але любов Божа ніколи не пройде,-отець Кшиштоф Бузіковський

Роздуми про Серце Ісуса з отцем Кшиштофом Бузіковським (настоятель санктуарію Святого Йосифа місто Гнівань. Вінницька обл).
Життя Святого Івана Золотоустого (ч.1)

Життя Святого Івана Золотоустого (ч.1)

Про життя одного з найвидатніших богословів Івана Золотоустого в катехизі з отцем Олегом Кіндієм (священник церкви Володимира та Ольги м.Львів. Викладач богослов'я в Українському Католицькому Університеті)
Інтерес до Чорнобильської зони зростає.Є аматори,які нехтують правилами безпеки в зоні відчудження,дехто з них гине,-дослідник Кирило Степанець

Інтерес до Чорнобильської зони зростає.Є аматори,які нехтують правилами безпеки в зоні відчудження,дехто з них гине,-дослідник Кирило Степанець

Що знаходиться в підземеллях Києва? Які підземні споруди КДБісти намагалися знищити та приховати? Чому в зону відчудження та в Чорнобиль зростає потік туристів?

Про це та багато іншого говоримо в програмі "Люди справи" з мандрівником, киевознавцем,дослідником зони відчудження,письменником Кирилом Степанцем.