Слухати Радіо

10:00

Розарій

В ефірі

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Хресна Дорога

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Трансляція із Санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію (Бердичів)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

Таємниця нерукотворного образу Матері Божої з Гваделупи. Бог діє нелогічно ...

Друга програма про таємницю нерукотворного Образу Матері Божої з Гваделупи.  Розповідає сестра гоноратка Каміла Кармалюк. 
Об'явлення Пресвятої Богородиці з Гваделупи відносять до чудес. Сьогодні, ми можемо чути від захисників про таємне втручання Бога в кризових ситуаціях. Він діє нелогічно, щоб у людей зростала віра. Мати Божа в об'явленні до Хуана Дієго говорила: "Я мати Бога - мати життя". Тобто Вона наголошує на цінності життя духовного, життя душі. Отже, Бог через Богородицю піднімає нашу віру, щоб нас врятувати.

Вище, ви бачите картину нерукотворного образу котрому виконалося 492 роки після об'явлення. Матеріал на якому зображена Богородиця з кактуса та прозорий мов крила метелика, але не руйнується. Протягом 120 років це полотно було взагалі не захищене. Якось випадково на полотно пролили азотну кислоту, але рідина взагалі не пошкодила образ. Фахівці також не знайшли на тканині жодного мазка пензля, що вказує на нерукотворність образу.

Протягом 120 років біля образу горіли свічки. Проте жодного сліду кіптяви не спостерігається. А протягом 10 років після об'явлення в Мексиці відбулося близько 10 мільйонів хрещень.

Сестра гоноратка Каміла Кармалюк.

Слухати інші програми
Чому Богородиця протягом століть являється простим людям і найчастіше приходить у важкі моменти історії?

Чому Богородиця протягом століть являється простим людям і найчастіше приходить у важкі моменти історії?

У ранковій катехезі отець Вальдемар Павелець говорить про об’явлення Богородиці — в Люрді, Фатімі та Меджугор’ї — та про один незмінний заклик Марії: молитися і слухати Ісуса Христа.
2026-07-16 00:00:00
Внутрішній простір свободи: як залишитися вільним, коли зовнішню свободу відібрано?

Внутрішній простір свободи: як залишитися вільним, коли зовнішню свободу відібрано?

У дев’ятнадцятій катехезі циклу «Людина між Богом і безоднею» отець Віталій Козак роздумує про внутрішній простір свободи та людей, які, втративши свободу зовнішню, не дозволили зламати свою совість, віру й здатність чинити добро. Чи може людина залишатися вільною посеред тиску, ув’язнення та найжорстокішої системи?
2026-07-15 00:00:00
"Бог не карає Україну!" - єпископ Віталій Скомаровський

"Бог не карає Україну!" - єпископ Віталій Скомаровський

Ця катехиза єпископа Віталія Скомаровського пропонує глибокий погляд на духовні виклики війни в Україні. Замість пошуку простих відповідей на питання про причини страждань, владика розкриває справжню природу патріотизму та сили молитви, яка діє через віру та любов, а не через зовнішні форми чи «магічні» ритуали. Єпископ пояснює концепцію держави як «спільного дому» та наголошує на важливості подолання радянської ментальної спадщини через активне громадянське служіння та повагу до права.
2026-07-14 00:00:00
"..і ми почали сміятися з цієї ситуації", - с.Тетяна Богославець про силу сміху

"..і ми почали сміятися з цієї ситуації", - с.Тетяна Богославець про силу сміху

Гумор - це форма свободи. Як продовжувати жити, пам'ятаючи, що Бог дає надію і є причиною нашої радості. Сестра Тетяна Богославець зі Згромадження Сестер Служниць Святого Духа виголосила катехизу про користь сміху, заохочуючи до гумору та жартів, що єднають і показують життєстійкість, щоб пережити непростий час війни.
2026-07-10 00:00:00
Шукай миру і досягай Його: "я так хочу" чи "як ти хочеш, Боже?"

Шукай миру і досягай Його: "я так хочу" чи "як ти хочеш, Боже?"

Людина не може перебувати в спокої й мирі, якщо її добра воля далека від Бога. Як досягти стійкого миру, який Господь хоче нам дарувати, і для чого нам дана добра воля, розповідає в катехизі за книгою Жака Філіпа брат-францисканець о. Віктор Дешук, вікарій парафії Марії Матері Церкви в м. Києві.
2026-07-09 00:00:00