Слухати Радіо

Зараз в ефірі

15:00

Коронка до Божого Милосердя

В ефірі

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

Зазирніть у своє серце. Три важливі заклики від Матері Божої з Гваделупи, що актуальні сьогодні

Поділитись з друзями
Три важливі повідомлення про життя від Матері Божої з Гваделупи звернені до кожної людини розповідає сестра гоноратка Каміла Кармалюк. 
В Біблії ми читаємо, що життя - це фізичне та духовне злучення з Богом. На противагу, смерть - це відлучення від Бога. В Євангелії читаємо слова Христа: "Хто вірує в Мене, той навіть вмерши — житиме. Кожен, хто живе і в Мене вірує, — не вмре повіки" (Ів. 11:25)

Тобто, злучення з Богом не має перспективи вмирання. Бог створив людину безсмертною, але смерть увійшла через гріх у світ і саме через неї відбувається відлучення від Творця.

В Гваделупі, та й всюди Марія об'являється, як Мати життя. Чому Богородиця постійно наголошує, що Вона Мати життя? В цьому є коротке повідомлення до всіх нас.

Також, Марія доносить через об'явлення, що Він, Бог  існує незалежно ні від чого. Коли Мойсей побачив палаючого куща та почув послання Бога визволити Його народ з неволі Єгипетської то запитав, як же Його представити фараону? На що Бог відповів: "Я Той, що є". Тобто, те, що ми бачимо вже присутнєв Ньому, як і те, що ми не бачимо також є в Ньому. 

В образі Матері Божої Гваделупської вона підперезана. Це означає, що Вона носить під серцем Живого Бога. Цей образ свідчить, що Марія носить життя - Ісуса Євхаристійного. Беручи участь у Таїнстві Євхаристії ми засвідчуємо, що серед нас присутній живий Бог. У своєму першому об'явленні в Гваделупі, Богородиця хоче донести нам, що в кожній хвилині присутній живий Бог, і ми на кожному кроці та що дня бачимо це.

Друге повідомлення Марії для нас. Образ Богородиці з Гваделупи дає нам чітке розуміння, як ставитися до життя. Марія показує, що плід кожного життя, який носить кожна жінка під серцем важливий для Бога. Вона наголошує, що це потрібно берегти, плекати його.

Коли в Мексиці хотіли прийняти закон про аборти то на одній службі Божій присутні побачили ембріон в образі Матері Божої. Ця подія набула резонансу, що й стало причиною неприйняття цього закону на державному рівні.

Той, хто хоче знищити життя, зокрема в лоні матерів - диявол. Марія об'явилася вагітною, підперезаною чорною стрічкою, в рожево-червоного кольору плащі. Вона, таким чином, наголошує на важливості життя та на шанобливому ставленні до нього. Зауважмо, що одна нога Марії стоїть на місяці, а інша припіднята, відображаючи рух - що символізує курс на захист життя.

Третє повідомлення Богородиці про життя. Марія є дочкою Бога, Матір'ю Ісуса Христа, дружиною Святого Духа. Таким чином, вона є матір'ю і кожного з нас та кожної живої істоти на землі. Її присутність та заступництво дуже сильні, адже вона провадить нас по життю. І як кожна мати, вона все зробить для захисту своїх дітей. І в об'явленні в Гваделупі Вона наголошує, що хоче передати повноту життя та вирвати із диявольських рук кожного. Саме тому Церква називає Її співвідкупителькою.

Коли людина в усьому бачить погане то це означає смерть всередині особи. Марія наголошує постійно, що коли людина має всередині Бога то в усьому буде бачити хороші, позитивні висновки. Така людина буде в позитивному світлі дивитися на ситуації життя дякуючи Богу, мовляв: "Якщо Ти це допустив то я дякуватиму Тобі". Тому ми маємо віднайти щастя, яке хоче передати нам Марія. Третє повідомлення Марії полягає в тому, що все, що допускає Бог, нам на добро.

Бог співстраждає з нами. Ми маємо розуміти, що на все є причина та наслідок. Біда - це причина негативного залучення людського ресурсу серед яких занедбання та нехтування. Це підштовхує до переосмислення.

Подивіться на себе. Наскільки багато продукуємо смерті у плітках, прокльонах, зневагах... Досить часто ми бачимо погане у сусідові, якого осуджуємо, а не в собі. Чим ми наповнюємо своє життя - тим ми є.

Сестра гоноратка Каміла Кармалюк.

Слухати інші програми

Відгуки

Святий, який боровся з масонами і постійно мав фінансові борги.

Святий, який боровся з масонами і постійно мав фінансові борги.

Катехеза сестри Наталії Вакулішиної про святість Дона Боско та Боже Провидіння для Церкви та світу.
Об'явлення Пресвятої Діви Марії в Руанді

Об'явлення Пресвятої Діви Марії в Руанді

Про об'явлення Діви Марії в Руанді, розповідає Духовний отець семінарії у Ворзелі, Григорій Рассоленко.Дар надприродного зцілення

Дар надприродного зцілення

Розпочинаємо серію катехиз про дари сили. У цій програмі дізнаємося про дар надприродного зцілення. Гість ефіру - душпастир парафії Святого Йосифа м. Дніпро, брат-капуцин Юрій Зелінський.
"При знесиленні опирайтеся на цінності та сенси життя", - отець Олег Саламон

"При знесиленні опирайтеся на цінності та сенси життя", - отець Олег Саламон

Як не вигоряти та де брати сили для життя? На запитання відповідає психолог, психотерапевт, отець Олег Саламон. Парафія Святого Архангела Михаїла. м. Львів, Малехів.
"Я був змучений сам собою та відмовився від покликання", - отець Андрій Педай

"Я був змучений сам собою та відмовився від покликання", - отець Андрій Педай

Про покликання до священства та роль неокатехуменальної спільноти на життєвому шляху розповідає вікарій парафії Успіння Пресвятої Діви Марії отець Андрій Педай (м. Київ).