Слухати Радіо

Зараз в ефірі

08:10

Житія святих

В ефірі

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза з о. Олексієм Самсоновим

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Трансляція Літургії з Гарнізонного храму свв. апостолів Петра і Павла м.Львів

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза з о. Віталієм Козаком

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

Зазирніть у своє серце. Три важливі заклики від Матері Божої з Гваделупи, що актуальні сьогодні

Поділитись з друзями
Три важливі повідомлення про життя від Матері Божої з Гваделупи звернені до кожної людини розповідає сестра гоноратка Каміла Кармалюк. 
В Біблії ми читаємо, що життя - це фізичне та духовне злучення з Богом. На противагу, смерть - це відлучення від Бога. В Євангелії читаємо слова Христа: "Хто вірує в Мене, той навіть вмерши — житиме. Кожен, хто живе і в Мене вірує, — не вмре повіки" (Ів. 11:25)

Тобто, злучення з Богом не має перспективи вмирання. Бог створив людину безсмертною, але смерть увійшла через гріх у світ і саме через неї відбувається відлучення від Творця.

В Гваделупі, та й всюди Марія об'являється, як Мати життя. Чому Богородиця постійно наголошує, що Вона Мати життя? В цьому є коротке повідомлення до всіх нас.

Також, Марія доносить через об'явлення, що Він, Бог  існує незалежно ні від чого. Коли Мойсей побачив палаючого куща та почув послання Бога визволити Його народ з неволі Єгипетської то запитав, як же Його представити фараону? На що Бог відповів: "Я Той, що є". Тобто, те, що ми бачимо вже присутнєв Ньому, як і те, що ми не бачимо також є в Ньому. 

В образі Матері Божої Гваделупської вона підперезана. Це означає, що Вона носить під серцем Живого Бога. Цей образ свідчить, що Марія носить життя - Ісуса Євхаристійного. Беручи участь у Таїнстві Євхаристії ми засвідчуємо, що серед нас присутній живий Бог. У своєму першому об'явленні в Гваделупі, Богородиця хоче донести нам, що в кожній хвилині присутній живий Бог, і ми на кожному кроці та що дня бачимо це.

Друге повідомлення Марії для нас. Образ Богородиці з Гваделупи дає нам чітке розуміння, як ставитися до життя. Марія показує, що плід кожного життя, який носить кожна жінка під серцем важливий для Бога. Вона наголошує, що це потрібно берегти, плекати його.

Коли в Мексиці хотіли прийняти закон про аборти то на одній службі Божій присутні побачили ембріон в образі Матері Божої. Ця подія набула резонансу, що й стало причиною неприйняття цього закону на державному рівні.

Той, хто хоче знищити життя, зокрема в лоні матерів - диявол. Марія об'явилася вагітною, підперезаною чорною стрічкою, в рожево-червоного кольору плащі. Вона, таким чином, наголошує на важливості життя та на шанобливому ставленні до нього. Зауважмо, що одна нога Марії стоїть на місяці, а інша припіднята, відображаючи рух - що символізує курс на захист життя.

Третє повідомлення Богородиці про життя. Марія є дочкою Бога, Матір'ю Ісуса Христа, дружиною Святого Духа. Таким чином, вона є матір'ю і кожного з нас та кожної живої істоти на землі. Її присутність та заступництво дуже сильні, адже вона провадить нас по життю. І як кожна мати, вона все зробить для захисту своїх дітей. І в об'явленні в Гваделупі Вона наголошує, що хоче передати повноту життя та вирвати із диявольських рук кожного. Саме тому Церква називає Її співвідкупителькою.

Коли людина в усьому бачить погане то це означає смерть всередині особи. Марія наголошує постійно, що коли людина має всередині Бога то в усьому буде бачити хороші, позитивні висновки. Така людина буде в позитивному світлі дивитися на ситуації життя дякуючи Богу, мовляв: "Якщо Ти це допустив то я дякуватиму Тобі". Тому ми маємо віднайти щастя, яке хоче передати нам Марія. Третє повідомлення Марії полягає в тому, що все, що допускає Бог, нам на добро.

Бог співстраждає з нами. Ми маємо розуміти, що на все є причина та наслідок. Біда - це причина негативного залучення людського ресурсу серед яких занедбання та нехтування. Це підштовхує до переосмислення.

Подивіться на себе. Наскільки багато продукуємо смерті у плітках, прокльонах, зневагах... Досить часто ми бачимо погане у сусідові, якого осуджуємо, а не в собі. Чим ми наповнюємо своє життя - тим ми є.

Сестра гоноратка Каміла Кармалюк.

Слухати інші програми

Відгуки

ТИ МАЄШ ПОЛЮБИТИ СЕБЕ! Отець Роман Братковський про створення Богом світу та людини

ТИ МАЄШ ПОЛЮБИТИ СЕБЕ! Отець Роман Братковський про створення Богом світу та людини

Про створення фізичного світу та людини в циклі програм про Євангеліє Царства. В ефірі священник парафії Преображення Господнього УГКЦ, (с. Преображенка, Дніпропетровська обл) та лідер харизматичної спільноти "Галилея", отець Роман Братковський.
У чому сенс страждань? - розповідає сестра Каміла Кармалюк

У чому сенс страждань? - розповідає сестра Каміла Кармалюк

Сестра Каміла Кармалюк говорить про страждання. Як навчитися приймати терпіння?
Хто такі надзвичайні роздавачі св.Причастя, і чи є вони в Україні?

Хто такі надзвичайні роздавачі св.Причастя, і чи є вони в Україні?

Продовжуючи тему традиції уділення святого Причастя у Католицькій Церкві, отець Вальдемар Павелець пояснює значення служіння надзвичайних роздавачів Святих Тайн. Священник перераховує умови за яких світська особа може отримати благословення від єпископа на таке важливе служіння. Під час програми дізнаєтеся в якій з українських дієцезій РКЦ присутня така практика.
Виграти в тилу війну за душу. "Допомога в персоні отця Піо, який є живою іконою Ісуса розп'ятого", - брат Сергій Воронюк

Виграти в тилу війну за душу. "Допомога в персоні отця Піо, який є живою іконою Ісуса розп'ятого", - брат Сергій Воронюк

"Що я можу зробити сьогодні такого, щоб полегшити страждання людей?". Про актуальність особи отця Піо для Українців сьогодні розповідає брат-капуцин Сергій Воронюк. Програма до 55-ї річниці смерті Святого 23 вересня 2023 року. 
Методика Монтессорі. Виховання цілісної особистості, яка впевнена в собі та знає, як отримувати знання

Методика Монтессорі. Виховання цілісної особистості, яка впевнена в собі та знає, як отримувати знання

"Тут педагог знаходиться на рівні з дітьми. Він нічого не розповідає, він не передає знання". Про методику Монтессорі у навчально-виховному процесі розповідає заступник директора з навально-виховної роботи, вчитель біології та екології салезіянського ліцею "ВСЕСВІТ" Антоніна Станішевська. м. Житомир.