Слухати Радіо

Зараз в ефірі

10:30

У ваших намірах

В ефірі

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Концерт привітань та гарного настрою

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Захристія

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза з бр. Олександром Могильним

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:15

Новини

17:25

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

"Три спільних роки перебування з отцем Миколою Лучком у Львові - це найкращий монаший період у моєму житті!" - Отець Петро Балог про характер і чесноти нового єпископа-номінанта

Поділитись з друзями
Створено: 2019-11-12
Скоро РКЦ в Україні отримає ще одного молодого єпископа-помічника. Про свого співбрата розповідає директор Інституту релігійних наук святого Фоми Аквінського.
"Знаю отця Миколу Лучка давно. У 1997 році я був на першому курсі навчання у Варшаві, а він приїхав до нас після новіціяту і першого курсу в Кошице, що у Словаччині. Можна говорити, що 22 роки тому ми особисто познайомилися! А чув про отця ще раніше, мені про нього розповідала...моя мама! Вона говорила мені про якогось хлопця з Мукачево, що пішов у монастир. Батько отця Миколи працював на тому ж самому заводі, що і моя мама. На Мукачівприлад (У 1970-1980-ті роки завод входив до числа провідних підприємств міста Мукачево, - повідомляє Вікіпедія).
Немає значення, хтось тобі друг чи товариш, якщо треба від тебе виконати свій обов'язок, отець Микола просто в очі говорить, що це ТРЕБА зробити! Товариськість, скромність, принциповість і відповідальність!
Репутація в Ордені у отця Миколи значна, ми втратили одного з кращих своїх братів! Він має авторитет. Я б відзначив в єпископі-номінанті братерськість! Якщо її немає в спільноті, то кожен собі живе у своєму світі, зі своїми знаннями і своїми компетенціями. Життя стає складним! Якщо три суперзірки назовні живуть у монастирі, а не можуть домовитися всередині - це дуже погано! З отцем Миколою братерськість - була завжди! Моє трьох-річне перебування у Львові разом з ним - найкращий період у моєму монашому житті!"
На фото зліва направо: отець Микола Лучок, отець Яцек Дудка і отець Петро Балог.

Відгуки

Чи готовий я до зустрічі з Христом?

Чи готовий я до зустрічі з Христом?

В сьогоднішньому Євангеліє від Луки 6, 37-45 читаємо про важливість бути готовим до зустрічі з Христом. Як християнин має готуватися до найважливішої зустрічі у своєму житті?
"Зараз ми є деградованим та деморалізованим суспільством!" - Отець Юстин Бойко про вибори та сатанинський флешмоб від ТІКТОК

"Зараз ми є деградованим та деморалізованим суспільством!" - Отець Юстин Бойко про вибори та сатанинський флешмоб від ТІКТОК

Якою Україна підходить до чергових виборів? Замислюємось з відомим священником, ієромонахом УГКЦ, отцем Юстином Бойко.
"Нема нічого глибшого і досконалішого ніж Христос!" - отець Кшиштоф Пельц

"Нема нічого глибшого і досконалішого ніж Христос!" - отець Кшиштоф Пельц

Що означає бути учнем Ісуса Христа?
Коли Папа непомильний?

Коли Папа непомильний?

Мова пішла про нову енцикліку Папи Франциска Fratelli tutti (про братство та соціальну дружбу).
Наскільки чисельною має бути армія? Думка християн

Наскільки чисельною має бути армія? Думка християн

Провладні чиновники почали говорити про скорочення української армії. Як християнин має дивитися на подібні ініціативи в час війни?