Слухати Радіо

Зараз в ефірі

19:00

Молитовна лінія

В ефірі

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Школа лідерства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Рецепти Життя

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

«У гори за здоров'ям» – поради доктора медичних наук, професора Вадима Березовського

Поділитись з друзями
Гірське повітр'я здатне зцілювати від багатьох недугів - про це у програмі «Сила Духу» наголосив професор, доктор медичних наук Вадим Якимович Березовський. Він зазначив, що сучасні діти страждають на безліч захворювань через  низький рівень імунної системи, особливо у зоні ризику діти, народжені у містах. 

Найкращим фундаментом сильного імунітету у дитини є  материнське молоко, яке містить усе необхідне для формування міцного імунітету. А найкращою профілактикою більшості захворювань для сучасної дитини буде час, проведений у селі на свіжому повітрі. Проста їжа, чиста вода, свіже повітря, рух – здатні зміцнити імунітет не тільки дітей, але й дорослих. Коли вже захворіли то дати можливість організму боротися з хворобою самостійно, виробляти антитіла до простуди, не намагаючись давати усі можливі ліки, які побачили в рекламі. Вадим Якимович вважає, що українці мають використовувати свої природні ресурси, зокрема, можливість проводити більше часу у Карпатах, адже гірське повітря - цілющий і найдієвіший засіб від хворіб, робить організм стійкішим до захворювань. Один з немедикаментозних методів лікування дітей з низьким імунітетом, які страждають на часті респіраторні захворювання, алергії є метод лікування штучним гірським повітрям - сьогодні є десятки тисяч дітей, яких було оздоровлено завдяки цьому методу у клініках, що обладнані такими камерами. Проте у сучасному світі засилля реклами фармацевтичних препаратів не сприяє  популяризації не медикаментозному методу оздоровленню, терапії та реабілітації через що страждає, насамперед, здоров’я нації в цілому. За статистикою ООН, третина усіх  лікарських препаратів застосовуються неправильно або понад міру, чим завдають більшої шкоди, ніж користі. Будь-яке лікарство - отрута, але усе залежить від дозування - нагадав професор. Розмова вийшла жвавою, адже слухачі «Радіо Марія» були дуже активними і мали чимало запитань. Наприкінці програми лікар побажав слухачам «Радіо Марія» доброго здоров’я та доброго настрою. 

Відгуки

Володимир Кулак: "Чесні і відповідальні лікарі реформи не бояться..."

Володимир Кулак: "Чесні і відповідальні лікарі реформи не бояться..."

В авторській програмі "Сила Духу" ми розмовляли з нашим гостем з Тернополя паном Володимиром Кулаком, людиною великої сили і духу, котра бореться за життя інших, адже через лікарську недбалість та непрофесійність втратив сина. Говорили про медичну реформу, про лікарську відповідальність, про такі великі і важливі якості професії лікаря як Моральність, Милосердя, Відповідальність та Професійність.
Письменник Олег Крук: «Ковчег отця Ковча» – перший життєпис про Блаженного Священномученика. Дізнайтеся більше про цю величну постать і Ваше життя зміниться».

Письменник Олег Крук: «Ковчег отця Ковча» – перший життєпис про Блаженного Священномученика. Дізнайтеся більше про цю величну постать і Ваше життя зміниться».

На програму «Сила Духу»  ми запросили автора видання «Ковчег отця Ковча», письменника Олега Крука який у прямому ефірі поділився з радіослухачами фактами з життя Блаженного та розповів про цю надзвичайну людину, яка врятувала тисячі життів та віддала своє життя, рятуючи євреїв, у той час залишивши своїх шестеро дітей круглими сиротами.

Отець Григорій Рассоленко: "Марія тоді відповідає Богові послухом віри..."

Отець Григорій Рассоленко: "Марія тоді відповідає Богові послухом віри..."

Продовжуючи цикл катехез, отець Григорій Рассоленко продовжує роздумувати на символами віри. Цього разу, курс віровчення від отця Григорія розповідає нам про приклад споглядання віри Пресвятої Діви Марії.
Павло Мамонтов: «Бути собою, вірити в себе, боротися, не здаватися та вміти робити  добро»

Павло Мамонтов: «Бути собою, вірити в себе, боротися, не здаватися та вміти робити добро»

4 грудня 2017 року у програмі «Сила Духу» ми поспілкуватися з Павлом Мамонтовим, колишнім воїном АТО, студентом Українського Католицького Університету, одним із учасників Ігор Нескорених у Торонто 2017 року, де він став бронзовим призером з веслування на тренажерах.

90-річний воїн УПА Теодор Дячун: "Байдужість – то великий гріх"

90-річний воїн УПА Теодор Дячун: "Байдужість – то великий гріх"

Теодор Дячун,  керівник Білоцерківської станиці братства ОУН-УПА ім. Василя Якуб'яка, Київського крайового братства ОУН-УПА, комбатант Української Повстанської Армії – людина великої віри в Бога та глибокої любові до України. Це образ українських повстанців, для яких найважливішим було гасло: «Бог і Україна» і усім своїм життям вони стверджували свою безмежну любов до України.