Слухати Радіо

Зараз в ефірі

15:40

Дитяча катехиза

В ефірі

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св. Літургія із Санктуарію Пресв'ятого Серця Ісуса (Кам'янець - Подільський)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

Відчай та розпач. Відчуття, що ви нікому не потрібні приходить через гординю, - отець Міхал Бранкевич

Поділитись з друзями
Як діяти людині, яка переживає відчай, розпач? На запитання відповідає отець Міхал Бранкевич.
Відчай - це дуже тяжкий стан переживання, який може проходити людина. Для поступового виходу з розпачу потрібно знати причину його виникнення. Тут диявол використовує відчай, щоб нашкодити людині, адже в цьому стані людина веде себе нераціонально, вимикає свій розум. Розпач, якщо з нього не виходити, може призвести до депресії, - отець Міхал Бранкевич.

В стані розпачу людина настільки зосереджена на своїх переживаннях, що відкидає віру, не бачить опіки Божої, а більше дивиться на свої переживання. Бережіть віру в будь якому стані та нагадуйте собі про Бога.

Якщо ви не в змозі молитися самі то просіть інших віруючих людей молитися за вас. Шукайте спілкування з іншими людьми та визнайте, що вам потрібна підтримка, допомога інших. У цьому стані діє сильно гординя, яка говорить, що не потрібно звертатися до інших про допомогу, а ліпше самому. Таким чином диявол нав'язує юдині думки про самогубство

Нещодавно почув історію про юнака, над яким знущалися однолітки в школі. Він у своїх переживаннях відмежувався від рідних та переживав на самоті біль розпачу. Відчуваючи безвихідь він наклав на себе руки. Бережіть себе та звертайтеся про допомогу переживаючи тяжкі думки в складні моменти свого життя.

1. У стані розпачу виникає відчуття, що ти Богу не потрібний. Щоб уникнути таких переживань вам допоможе профілактика віри. Робіть все можливе, щоб молода людина виховувалася у вірі особливо в підлітковому віці.

2. Людина, яка переживає розпач має розуміти, що вона не самотня. Зверніться до інших людей, знайдіть людину, яка вислухає вас та підтримає і ні в якому разі не залишайтеся на самоті.

3. У стані розпачу обов'язково уповайте на Бога та шукайте Його допомогу. Він допоможе. Був випадок, коли я переживав тяжкий період в житті то довелося молитися цілу ніч допоки Бог не дав мир моїй душі.

4. Знаходячись в доброму стані проводьте профілактичні заходи щодо укріплення своєї віри. Знайте, що в житті можуть бути ситуації коли ти не спроможний раціонально мислити та приймати рішення.

Спостерігайте уважно за знайомими чи не переживають вони розпач. А якщо помітили переживання болю та усамітнення - простягніть руку допомоги.

Дуже допомагає в стані розпачу Таїнство Покаяння. Тут людина може відчути прощення, зрозуміти, що Бог не осуджує її.

Отець Міхал Бранкевич

Слухати програми про вихід із відчаю
Гординя робить душу сліпою
Історії відчаю, що закінчилися тріумфом
Страх краде нашу можливість жити повноцінно
Опирайтеся на Бога завжди

Відгуки

Церква - моя найбільша любов, - брат Матвій Стибурський

Церква - моя найбільша любов, - брат Матвій Стибурський

Про покликання до священства та Божу допомогу в служінні розповідає у програмі "Люди Справи" брат-капуцин Матвій Стибурський,
Чому християни не вірять в реінкарнацію? - відповідь святого Іринея

Чому християни не вірять в реінкарнацію? - відповідь святого Іринея

Восьма катехиза із серії програм "Святий Іриней. Доказ апостольського проповідування". Роздумуємо над 11 -12-м пунктами Епідейксису: "Створення Адама та Єви в Раю". Автор програми, отець Енріке Лопес Імбернон.
Шукай мир Божий. Будь відважним!, - отець Сергій Кіппа

Шукай мир Божий. Будь відважним!, - отець Сергій Кіппа

Історія зустрічі з Богом та покликання до священства монаха капуцина Сергія Кіппи. "Шукайте шалом - мир в Бозі! Якщо Бог дає благодать, то це найпрекрасніше, що може бути".
"Під час посту варто практикувати Ісусову молитву", - о.Вальдемар Павелець

"Під час посту варто практикувати Ісусову молитву", - о.Вальдемар Павелець

"Отець Вальдемар Павельць розповідає про великопісні богослужіння. Автор програми акцентує увагу на роздумах "Хресної дороги" та молебні "Гіркі жалі". Священник пояснює історію виникнення цих двох молебнів та їхнє практикування у наш час."
Як допомагають святі? - відповідає о. Артур Сподар

Як допомагають святі? - відповідає о. Артур Сподар

Хто такі святі? Навіщо нам потрібні святі? Чому вони можуть нас навчити? Відповідь на ці та на інші питання в програмі "У ваших намірах" з о. Артуром Сподаром