Слухати Радіо

Зараз в ефірі

04:40

Біблійні читання

В ефірі

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:30

Канон Андрея Крицького

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза з о. Міхалом Бранкевичем

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Трансляція Літургії із Собору Успіння Пресвятої Богородиці (м.Чернівці)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

Він боровся за правду, але у боротьбі проявляв повагу до кожної людини, - єпископ Ян Собіло. Пам'яті запорізького правозахисника, зразкового християнина Дениса Тарасова

Поділитись з друзями
Окрім нас ніхто не змінить цю країну! Захищаючи Батьківщину загинув вірянин Санктуарію Бога Отця Милосердного, запорізький волонтер, правозахисник, адвокат та доброволець Денис Тарасов. Його головними принципами були: віра, родина, справедливість, незламність та милосердя. 

В ефірах Радіо Марія ми згадували акцію Папа для України. Саме під час організації цієї акції ми й познайомилися з Денисом Тарасовим, - розповідає викладачка УКУ, блогерка, журналістка та волонтерка Олена Кулигіна.

Я зараз знаходжуся в Санктуарії Бога Отця Милосердного в Запоріжжі де поховано Дениса Тарасова. На похороні я чула багато свідчень від його друзів та побратимів. Всі знають його, як людину з глибокими християнськими цінностями, що проявлялися в різних сферах його життя. Його оптимізм та правдивість надихали та притягували до себе людей. 
Він був борцем за нове та чесне Запоріжжя. У нашій памяті він залишається світлим та чесним. Денис мав твердий стрижень всередині себе, був настирливим, допомагав багатьом людям із парафії та побратимам.

Для мене честь бути тут, в колі близьких для нього людей. Під час похорону, коли ми чули слова побратимів, друзів та Єпископа Яна Собіло, у мене було відчуття, що він закликає нас не сумувати, а вірити в перемогу. Наша подруга в США також засвідчила, що відчуває як Денис немов би поруч утішає її не сумувати. Таких свідчень багато. Ми тримаємося й далі за його стійкість та твердість

Для мене сьогодні - це перспектива спілкуватися з Денисом як зі Святим, який допомагає нам уже сьогодні з небес .

Викладачка УКУ, блогерка, журналістка та волонтерка Олена Кулигіна.

Денис був чудовим чоловіком, сім'янином та був орієнтованим на родину. Він намагався приділяти увагу усім своїм рідним. Намагався завжди дізнатися, які захоплення у дітей та про що вони мріють, - розповідає дружина Дениса Тарасова, Катерина Тарасова. 

Він неділю вважав днем присвяченим Богу та родині. Усі його однопартійці знали, що Денис із сім'єю в неділю знаходиться на службі Божій. Колеги поважали його принципи.

В Запоріжжі тривали 2 дні памяті. Людей, які прийшли вшанувати Дениса було дуже багато, а в місті закінчилися троянди та гвоздики. Присутніми були однопартійці, опоненти та люди, яких Денис захищав у судах.

Свій день Денис розпочинав з молитви. Він довго молився за тих, кому обіцяв. Багато часу приділяв роботі та працював, як звичайна людина. Наш відпочинок ми планували так, щоб завжди бути на службі Божій де б не були.

Ми були членами руху Світло Життя.  Щомісяця, 7-го числа організовували побачення нагадуючи собі про наш день весілля. 
Після трагедії нам зателефонували із міськради та запропонували встановити білборд де на світлині Денис тримає розарій. Зауважу, що чоловік завжд тримав у руках Розарій - таким його пам'ятають усі. Також, наразі розглядається пропозиція перейменувати парк Яланського на парк громади імені Дениса Тарасова. За цей парк Денис боровся і в апеляційному суді виграв цю справу.

Денис все життя боровся з корупцією. Він міг не йти на війну. Після 24 лютого він вступив до лав Тероборони.

Дружина Дениса - Катерина Тарасова.   

Відгуки

Людське життя, як неповторна цінність

Людське життя, як неповторна цінність

Сестра Діогена Терешкевич, зі згромадження сестер Служебниць Непорочної Діви Марії, м. Львів, розповідає про право на життя та поняття людської особи та її гідності.
Як почути Святого Духа?

Як почути Святого Духа?

В школі слухання Слова Божого ми формуємо характер християнина. Сьогодні дізнаємося, як почути Святого Духа. Розповідає отець Юрій Зелінський
"Благовіщення навчає розумінню, що Бог завжди приходить вчасно", - брат-капуцин Сергій Воронюк

"Благовіщення навчає розумінню, що Бог завжди приходить вчасно", - брат-капуцин Сергій Воронюк

Про Благовіщення Діві Марії та Благовіщення Йосифу розповідає брат-капуцин Сергій Воронюк.
"Святий Йосиф своїми рішеннями продемонстрував, як нам слідувати за Богом", - отець Андрій Немченко

"Святий Йосиф своїми рішеннями продемонстрував, як нам слідувати за Богом", - отець Андрій Немченко

Про покору та характер Святого Йосифа говоримо з отцем-францисканцем Андрієм Немченком, вікарієм Одеського катедрального собору Успіння Пресвятої Діви Марії.
Хто візьме відповідальність за наслідки? Про розгляд законопроєктів 8306 та 9103 у Верховній Раді розповідає отець Микола Лучинський

Хто візьме відповідальність за наслідки? Про розгляд законопроєктів 8306 та 9103 у Верховній Раді розповідає отець Микола Лучинський

Про виклики та загрози в суспільстві в умовах війни розповідає отець Микола Лучинський, настоятель парафії Христа Царя Всесвіту, м Хмельницький.