Слухати Радіо

Зараз в ефірі

08:15

Слово на кожен день

В ефірі

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Царице Неба

12:20

Розарій

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Хресна Дорога

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза з о. Станіславом Кожьолом

16:45

Дитяча молитва

17:00

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Санктуарію Божого Милосердя (Вінниця)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

Владислав Кириченко: «Щира, правдива віра змінить Україну. Та щоб Бог і Україна були в серці, а не на язиці»

Поділитись з друзями

Але віра без діл пуста, тому  «навчити любити Україну можна тільки власним досвідом і прикладом» - вважає гість програми «Сила Духу» Владислав Кириченко і ділиться  як на прикладі кузні «Уніж» відбувається розбудова конкурентної та ефективної Української Держави і як завдяки спільній праці можна розпізнати людину. 

Український громадський діяч, меценат, засновник видавництва «Наш Формат», гуманітарно-інвестиційного проекту «Хмелева» та фундатор кузні «Уніж» й  Українського наукового клубу Владислав Кириченко переконаний: «Чим більше нікчемна країна тим менше їй потрібні Енштейни, тому  сучасна цивілізована українська людина повинна мати такі якості як  патріотизм, професійність, інтелектуальність, порядність, а також  самовдосконалення і самообмеження, займати активну життєву позицію і бути спортивною – все це для форматної людини є не просто слова, а життєві принципи». У програмі миговорили про те, як зберегти  українську ідентичність та  чому важливо читати рідною мовою, зокрема світоглядну літературу, слухати українську музику і чи є українці нація, яка читає.«Якщо  на кожну десяту пляшку алкоголю, яку дарують на весіллях, буде купуватися одна українська книжка то ситуація в Україні зміниться кардинально» - переконаний Владислав Кириченко.

«Якщо у нашій країні запрацює соціальний ліфт то я повірю, що  в Україні щось змінилося на краще» - говорить засновник найбільшого інтернет ресурсу  українського контенту «Наш Формат», а поки разом з однодумцями активно працює, як  у фізичному так і в інтелектуальному плані задля змін у нашій країні. Про це знають не так багато людей, але головне, що це Владислав Кириченко робить з вірою в серці та задля України, бо знає, що його праця важлива і потрібна. Про це та інше у програмі «Сила Духу». Слухайте нас. І дякуємо, що Ви з нами.

 

Відгуки

Володимир Кулак: "Чесні і відповідальні лікарі реформи не бояться..."

Володимир Кулак: "Чесні і відповідальні лікарі реформи не бояться..."

В авторській програмі "Сила Духу" ми розмовляли з нашим гостем з Тернополя паном Володимиром Кулаком, людиною великої сили і духу, котра бореться за життя інших, адже через лікарську недбалість та непрофесійність втратив сина. Говорили про медичну реформу, про лікарську відповідальність, про такі великі і важливі якості професії лікаря як Моральність, Милосердя, Відповідальність та Професійність.
Письменник Олег Крук: «Ковчег отця Ковча» – перший життєпис про Блаженного Священномученика. Дізнайтеся більше про цю величну постать і Ваше життя зміниться».

Письменник Олег Крук: «Ковчег отця Ковча» – перший життєпис про Блаженного Священномученика. Дізнайтеся більше про цю величну постать і Ваше життя зміниться».

На програму «Сила Духу»  ми запросили автора видання «Ковчег отця Ковча», письменника Олега Крука який у прямому ефірі поділився з радіослухачами фактами з життя Блаженного та розповів про цю надзвичайну людину, яка врятувала тисячі життів та віддала своє життя, рятуючи євреїв, у той час залишивши своїх шестеро дітей круглими сиротами.

Отець Григорій Рассоленко: "Марія тоді відповідає Богові послухом віри..."

Отець Григорій Рассоленко: "Марія тоді відповідає Богові послухом віри..."

Продовжуючи цикл катехез, отець Григорій Рассоленко продовжує роздумувати на символами віри. Цього разу, курс віровчення від отця Григорія розповідає нам про приклад споглядання віри Пресвятої Діви Марії.
Павло Мамонтов: «Бути собою, вірити в себе, боротися, не здаватися та вміти робити  добро»

Павло Мамонтов: «Бути собою, вірити в себе, боротися, не здаватися та вміти робити добро»

4 грудня 2017 року у програмі «Сила Духу» ми поспілкуватися з Павлом Мамонтовим, колишнім воїном АТО, студентом Українського Католицького Університету, одним із учасників Ігор Нескорених у Торонто 2017 року, де він став бронзовим призером з веслування на тренажерах.

90-річний воїн УПА Теодор Дячун: "Байдужість – то великий гріх"

90-річний воїн УПА Теодор Дячун: "Байдужість – то великий гріх"

Теодор Дячун,  керівник Білоцерківської станиці братства ОУН-УПА ім. Василя Якуб'яка, Київського крайового братства ОУН-УПА, комбатант Української Повстанської Армії – людина великої віри в Бога та глибокої любові до України. Це образ українських повстанців, для яких найважливішим було гасло: «Бог і Україна» і усім своїм життям вони стверджували свою безмежну любов до України.