Слухати Радіо

Зараз в ефірі

20:00

Дитяча катехиза

В ефірі

Послання Богородиці Цариці миру

21:00

Кава з капуцином

22:00

Катехеза

22:40

Житія святих

23:00

Акафист

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Літургія годин (Бревіарій)

01:10

Недільні читання

01:40

Духовні читання

02:00

Архіпастир відповідає

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Відкрите питання

Влодзімєж Щурек: «Краків гостинно прийме усіх, хто завітає на Світові Дні Молоді»

Поділитись з друзями
Створено: 2016-05-17
Передача: Сила Духу
Автор: Микола Войтів, Наталія Чурікова
Ведучий: Микола Войтів Наталія Чурікова

Пізнавати світ у всій його красі - це великий дар Божий. Мандри змінюють світогляд, відкривають багато цікавих історичних, культурних, мистецьких сторінок, дозволяють зростати духовно

На Світові Дні Молоді, що відбудуться наприкінці липня у Кракові (Польща) чекає уся християнська молодь світу, адже це одна з визначних подій у житті кожної молодої людини, а ще – можливість зустрічі з Папою Римським. 

            Наш гість, Влодзімєж Щурек, директор Представництва Польської туристичної організації в Україні, поділився з нами про те, як відбувалася підготовка до Світових Днів Молоді – бо вже готові приймати гостей. Він зазначив, що в організації цієї події взяло участь дуже багато волонтерів з України, тому українська мова є також офіційною мовою заходу. Також пан Влодзімєж порадив реєструватися на подію у Кракові разом зі своєю спільнотою, це допоможе безкоштовно відкрити візу, за невелику  оплату отримати гарантовано місця для ночівлі, харчування. Тобто, усі, хто захоче відвідати Світові Дні Молоді зможуть це зробити незалежно від своїх фінансових можливостей, бо є недорогі автобусні маршрути, можна розбити намети,  тощо.

            За його словами, у Кракові очікують біля  1,5 млн.осіб з усього світу, проте місто прийме усіх гостинно. Також пан Влодзімєж розповів про новий туристичний проект  Євросоюзу у Польщі–Greenvelo, велисопедний маршрут довжиною 2000 кілометрів, завдяки якому багато людей отримали роботу, адже облаштували місця для відпочинку, відкриваються агрооселі, кафе, ремонтні пункти – уряд Польщі робить усе для популяризації своєї країни у світі для залучення туристів.

            Пан Щурек каже, що в Україні величезні туристичні можливості, тому нам варто взяти їхній досвід і підкреслює, що туризм – це бізнес, який потрібно розвивати, дбати про надання якісних послуг, проте не усі можуть цим займатися. Туристичну галузь варто віднести до Міністерства економіки, адже розвиток туристичних продуктів потребує інвестицій, а можливо навіть до Міністерства інфраструктури, адже відсутність налагодженої інфраструктури не зможе залучити туристів.

            Окремою темою є позитивне позиціювання країни закордоном – в Україні відсутні організації, що розкривають країну для потенційних туристів. Створення пропозицій для людей середнього достатку здатнепокращити ситуацію, а також дозволить людям більше мандрувати. «Якщо Ви не були у сусідньому музеї – відвідайте його, якщо Ви не були у сусідньому місті – відвідайте його, починайте подорожувати, відкривати світ довкола себе, упевнений, у Вас з’являться можливості відвідати й інші цікаві місця та місцевості, інші країни» - радить Влодзімєж Щурек та гостинно запрошує в Польщу, де зможуть знайти відпочинок до душі і гурмани, й екстремали, й  ті, що люблять спокійний родинний відпочинок. Бог створив світ для нас, тому варто встигнути його побачити.

 

Відгуки

Павло Мамонтов: «Бути собою, вірити в себе, боротися, не здаватися та вміти робити добро»

4 грудня 2017 року у програмі «Сила Духу» ми поспілкуватися з Павлом Мамонтовим, колишнім воїном АТО, студентом Українського Католицького Університету, одним із учасників Ігор Нескорених у Торонто 2017 року, де він став бронзовим призером з веслування на тренажерах.

90-річний воїн УПА Теодор Дячун: "Байдужість – то великий гріх"

Теодор Дячун,  керівник Білоцерківської станиці братства ОУН-УПА ім. Василя Якуб'яка, Київського крайового братства ОУН-УПА, комбатант Української Повстанської Армії – людина великої віри в Бога та глибокої любові до України. Це образ українських повстанців, для яких найважливішим було гасло: «Бог і Україна» і усім своїм життям вони стверджували свою безмежну любов до України.

Отець Любомир Яворський: "На війні атеїстів не буває"

Гостем авторської програми "Сила Духу"  є протоієрей Любомир Яворський, заступник керівника департаменту Патріаршої курії Української Греко-Католицької церкви у справах душпастирства силових структур України. Тема розмови  - військове капеланство, зокрема, запровадження служби військового духовенства в українській армії

ПОЕТЕСА ГАННА ДУДКА: "…Дві реальності, два світи… у якому сьогодні ти?"

НАТАЛІЯ ШУЛЬГА: "Ми маємо виховати компетентну молодь, адже від того залежить розвиток нашого суспільства. Як діти так і вчителі повинні постійно вчитися"

Гостею авторської програми Сила Духу сьогодні була Наталія Іванівна Шульга,  кандидат біологічних наук,  проректор зі стратегічного розвитку, професор кафедри управління, інформаційно - аналітичної діяльності та євроінтеграції Національного педагогічного університету ім. Михайла Драгоманова,  виконавчий директор "Українського наукового клубу",  депутат Київської міської ради, секретар постійної комісії Київської міської ради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту, головний експерт групи Реанімаційного Пакету Реформ "Освіта. Наука. Технології. Інновації", радник Міністра освіти та науки України