Слухати Радіо

Зараз в ефірі

13:00

Трансляція Літургії із Собору Успіння Пресвятої Богородиці (м.Чернівці)

В ефірі

Захристія

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза з о. Тарасом Фітьо

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:15

Новини

17:25

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Свята Літургія із храму св. Мартина (Мукачево)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

20:20

Коротко про головне

21:00

Люди справи

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

Влодзімєж Щурек: «Краків гостинно прийме усіх, хто завітає на Світові Дні Молоді»

Поділитись з друзями

Пізнавати світ у всій його красі - це великий дар Божий. Мандри змінюють світогляд, відкривають багато цікавих історичних, культурних, мистецьких сторінок, дозволяють зростати духовно

На Світові Дні Молоді, що відбудуться наприкінці липня у Кракові (Польща) чекає уся християнська молодь світу, адже це одна з визначних подій у житті кожної молодої людини, а ще – можливість зустрічі з Папою Римським. 

            Наш гість, Влодзімєж Щурек, директор Представництва Польської туристичної організації в Україні, поділився з нами про те, як відбувалася підготовка до Світових Днів Молоді – бо вже готові приймати гостей. Він зазначив, що в організації цієї події взяло участь дуже багато волонтерів з України, тому українська мова є також офіційною мовою заходу. Також пан Влодзімєж порадив реєструватися на подію у Кракові разом зі своєю спільнотою, це допоможе безкоштовно відкрити візу, за невелику  оплату отримати гарантовано місця для ночівлі, харчування. Тобто, усі, хто захоче відвідати Світові Дні Молоді зможуть це зробити незалежно від своїх фінансових можливостей, бо є недорогі автобусні маршрути, можна розбити намети,  тощо.

            За його словами, у Кракові очікують біля  1,5 млн.осіб з усього світу, проте місто прийме усіх гостинно. Також пан Влодзімєж розповів про новий туристичний проект  Євросоюзу у Польщі–Greenvelo, велисопедний маршрут довжиною 2000 кілометрів, завдяки якому багато людей отримали роботу, адже облаштували місця для відпочинку, відкриваються агрооселі, кафе, ремонтні пункти – уряд Польщі робить усе для популяризації своєї країни у світі для залучення туристів.

            Пан Щурек каже, що в Україні величезні туристичні можливості, тому нам варто взяти їхній досвід і підкреслює, що туризм – це бізнес, який потрібно розвивати, дбати про надання якісних послуг, проте не усі можуть цим займатися. Туристичну галузь варто віднести до Міністерства економіки, адже розвиток туристичних продуктів потребує інвестицій, а можливо навіть до Міністерства інфраструктури, адже відсутність налагодженої інфраструктури не зможе залучити туристів.

            Окремою темою є позитивне позиціювання країни закордоном – в Україні відсутні організації, що розкривають країну для потенційних туристів. Створення пропозицій для людей середнього достатку здатнепокращити ситуацію, а також дозволить людям більше мандрувати. «Якщо Ви не були у сусідньому музеї – відвідайте його, якщо Ви не були у сусідньому місті – відвідайте його, починайте подорожувати, відкривати світ довкола себе, упевнений, у Вас з’являться можливості відвідати й інші цікаві місця та місцевості, інші країни» - радить Влодзімєж Щурек та гостинно запрошує в Польщу, де зможуть знайти відпочинок до душі і гурмани, й екстремали, й  ті, що люблять спокійний родинний відпочинок. Бог створив світ для нас, тому варто встигнути його побачити.

 

Відгуки

Володимир Кулак: "Чесні і відповідальні лікарі реформи не бояться..."

Володимир Кулак: "Чесні і відповідальні лікарі реформи не бояться..."

В авторській програмі "Сила Духу" ми розмовляли з нашим гостем з Тернополя паном Володимиром Кулаком, людиною великої сили і духу, котра бореться за життя інших, адже через лікарську недбалість та непрофесійність втратив сина. Говорили про медичну реформу, про лікарську відповідальність, про такі великі і важливі якості професії лікаря як Моральність, Милосердя, Відповідальність та Професійність.
Письменник Олег Крук: «Ковчег отця Ковча» – перший життєпис про Блаженного Священномученика. Дізнайтеся більше про цю величну постать і Ваше життя зміниться».

Письменник Олег Крук: «Ковчег отця Ковча» – перший життєпис про Блаженного Священномученика. Дізнайтеся більше про цю величну постать і Ваше життя зміниться».

На програму «Сила Духу»  ми запросили автора видання «Ковчег отця Ковча», письменника Олега Крука який у прямому ефірі поділився з радіослухачами фактами з життя Блаженного та розповів про цю надзвичайну людину, яка врятувала тисячі життів та віддала своє життя, рятуючи євреїв, у той час залишивши своїх шестеро дітей круглими сиротами.

Отець Григорій Рассоленко: "Марія тоді відповідає Богові послухом віри..."

Отець Григорій Рассоленко: "Марія тоді відповідає Богові послухом віри..."

Продовжуючи цикл катехез, отець Григорій Рассоленко продовжує роздумувати на символами віри. Цього разу, курс віровчення від отця Григорія розповідає нам про приклад споглядання віри Пресвятої Діви Марії.
Павло Мамонтов: «Бути собою, вірити в себе, боротися, не здаватися та вміти робити  добро»

Павло Мамонтов: «Бути собою, вірити в себе, боротися, не здаватися та вміти робити добро»

4 грудня 2017 року у програмі «Сила Духу» ми поспілкуватися з Павлом Мамонтовим, колишнім воїном АТО, студентом Українського Католицького Університету, одним із учасників Ігор Нескорених у Торонто 2017 року, де він став бронзовим призером з веслування на тренажерах.

90-річний воїн УПА Теодор Дячун: "Байдужість – то великий гріх"

90-річний воїн УПА Теодор Дячун: "Байдужість – то великий гріх"

Теодор Дячун,  керівник Білоцерківської станиці братства ОУН-УПА ім. Василя Якуб'яка, Київського крайового братства ОУН-УПА, комбатант Української Повстанської Армії – людина великої віри в Бога та глибокої любові до України. Це образ українських повстанців, для яких найважливішим було гасло: «Бог і Україна» і усім своїм життям вони стверджували свою безмежну любов до України.