Слухати Радіо

21:00

Вечірній ефір

В ефірі

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Школа лідерства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

Врятувати костел Святого Миколая. "Петиція - це заклик до влади, яка нас ігнорує", - отець-настоятель Павло Вишковський

Про важливість петиції та відсутність діалогу з владою, щодо передачі костелу Святого Миколая в Києві Римо-католицькій парафії, розповідає отець-настоятель Павло Вишковський. Про життя та служіння вірян парафії розповідає Марія-Тереза Шибанова.

Передання костелу Святого Миколая Римо-католицькій парафії залишається без змін протягом 32-х років. Єпископи Римо-католицької Церкви написали пастирський лист до вірян де пояснили для чого потрібна ця петиція.

Голова Конференції Єпископів РКЦ в Україні, єпископ Віталій Скомаровський, в листі зауважує: “Використавши всі доступні засоби і можливості, релігійна громада парафії Святого Миколая просить підтримати петицію щодо повернення їхньої святині”.

Тобто, використавши всі засоби та можливості, протягом 32 х років ми просимо, молимося та благаємо повернути костел Святого Миколая Церкві. Майже кожен президент обіцяв повернути храм. Наприклад, доручення президента Ющенка після візиту Папи Івана Павла ІІ не було виконано.

Останнім ключовим документом був Меморандум про співпрацю між релігійною організацією «Релігійна громада парафія святого Миколая Київсько-житомирської дієцезії римсько-католицької церкви у м. Києві» та Міністерством культури та інформаційної політики України № 7/27/21 від 05.11.2021 (далі - Меморандум), відповідно до пункту 4.3 «сторони домовились, що Міністерство культури та інформаційної політики України сприятиме передачу встановленому законодавству порядку у постійне користування Релігійної громади приміщення Костелу після завершення протиаварійних робіт, але в будь-якому разі не пізніше 01 червня 2022 року».

Протягом усього періоду незалежності ми отримуємо листи-відповіді, з посиланням на закони СРСР, що костел не можуть передати парафії через створений тут радянською владою будинок органної музики. В листі до вірян єпископи зауважують, що наше суспільство досі пожинає плоди радянської антирелігійної боротьби, адже в кожній дієцезії Римо-Католицької Церкви в Україні знаходяться храми, які влада відмовляється повертати попри ухвалені нею ж закони. 

Ми використали всі можливості. Через тиждень завершується строк дії меморандуму. Влада зобов’язалася, що впродовж двох років поверне костел, але не пізніше 1 черня 2022 року. Петиція - це нагадування, що доручення президента Зеленського було проігнороване виконавчою владою, а зобов'язання не були виконані. Кожен, хто читає петицію, може ознайомитися з текстом та законами.

Петиція - це заклик до влади, яка нас ігнорує. 

Звертаємося до всіх небайдужих підписати петицію, щоб відновити справедливість та врятувати унікальну неоготичну споруду, костел Святого Миколая, якій загрожує знищення. 

Підписати петицію можна за посиланням: 

Петиція про передачу храму св. Миколая католицькій громаді   

Або зчитати QR-код за допомогою смартфона: 
Як відновити сили та знайти спокій? "Не беріть все на себе. Ви не всемогутні", - Мирон Шкробут

Як відновити сили та знайти спокій? "Не беріть все на себе. Ви не всемогутні", - Мирон Шкробут

У світі, де навколо нас постійно вирують бурі - інформаційні, емоційні, воєнні - як знайти тишу в серці? Як не втратити зв’язку з собою, з Богом і з тими, кого любимо?

Про це говоритимемо у прямому ефірі з Мироном Шкробутом - християнським практичним психологом, магістром психології, травматерапевтом, супервізором, заступником голови Української асоціації християнської психології.

2025-05-23 00:00:00
"Ангел охоронець Португалії готував дітей до виконання їхньої місії", - с. Юлія Заводовська

"Ангел охоронець Португалії готував дітей до виконання їхньої місії", - с. Юлія Заводовська

У день об’явлення Матері Божої у Фатімі про ангела-охоронця Португалії розповідає сестра Юлія Заводовська зі Згромадження Сестер від Ангелів. «Молитва до ангела - це позитивна духовна практика, яка допомагає глибше проживати істини нашої віри», - ділиться сестра Юлія.


2025-05-20 00:00:00
Не бійтеся ставити Богу запитання: «Для чого я створений? Що Ти хочеш від мого серця?» - о. Віталій Храбатин

Не бійтеся ставити Богу запитання: «Для чого я створений? Що Ти хочеш від мого серця?» - о. Віталій Храбатин

Про розпізнання покликання та відкриття Божого задуму про себе розповідає отець Віталій Храбатин, референт зовнішніх відносин Пасторально-міграційного відділу Патріаршої курії УГКЦ. "Ісус ніколи не кличе нас «поза життям». Він кличе нас через життя - через те, що вже є в нас: наші навички, досвід, навіть наші поразки", - ділиться отець Віталій.



2025-05-19 00:00:00
"Я почала брати участь в організації адорацій, бо бачила, як молодь на них чекає", - Анастасія Суворова

"Я почала брати участь в організації адорацій, бо бачила, як молодь на них чекає", - Анастасія Суворова

«Колись подруга мене просто запросила на катехизу, а тепер я служу молоді в Церкві», - Анастасія Суворова, членкиня Молодіжної ради при Комісії душпастирства молоді. Про прихід до Католицької Церкви, про служіння в Луцькій дієцезії, а також серед українців у Польщі. 
2025-05-16 00:00:00
Спільнота "Матері в молитві". "Ми не просто молимось - ми підтримуємо одна одну", - Тетяна Мазур

Спільнота "Матері в молитві". "Ми не просто молимось - ми підтримуємо одна одну", - Тетяна Мазур

Про молитовне об'єднання жінок в Україні та світі розповідає Тетяна Мазур - координаторка спільнот "Матері в молитві" Івано-Франківської Архієпархії, мама трьох дітей, доцентка Івано-Франківського університету нафти і газу, магістр богослов'я.
2025-05-16 00:00:00