Слухати Радіо

12:00

Ангел Господній

В ефірі

Розарій

13:00

Літургія Східний обряд

14:00

Пісня Перемоги

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Обережно, магія!

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

23:00

Акафіст

23:40

Святий дня

Врятувати костел Святого Миколая. "Петиція - це заклик до влади, яка нас ігнорує", - отець-настоятель Павло Вишковський

Про важливість петиції та відсутність діалогу з владою, щодо передачі костелу Святого Миколая в Києві Римо-католицькій парафії, розповідає отець-настоятель Павло Вишковський. Про життя та служіння вірян парафії розповідає Марія-Тереза Шибанова.

Передання костелу Святого Миколая Римо-католицькій парафії залишається без змін протягом 32-х років. Єпископи Римо-католицької Церкви написали пастирський лист до вірян де пояснили для чого потрібна ця петиція.

Голова Конференції Єпископів РКЦ в Україні, єпископ Віталій Скомаровський, в листі зауважує: “Використавши всі доступні засоби і можливості, релігійна громада парафії Святого Миколая просить підтримати петицію щодо повернення їхньої святині”.

Тобто, використавши всі засоби та можливості, протягом 32 х років ми просимо, молимося та благаємо повернути костел Святого Миколая Церкві. Майже кожен президент обіцяв повернути храм. Наприклад, доручення президента Ющенка після візиту Папи Івана Павла ІІ не було виконано.

Останнім ключовим документом був Меморандум про співпрацю між релігійною організацією «Релігійна громада парафія святого Миколая Київсько-житомирської дієцезії римсько-католицької церкви у м. Києві» та Міністерством культури та інформаційної політики України № 7/27/21 від 05.11.2021 (далі - Меморандум), відповідно до пункту 4.3 «сторони домовились, що Міністерство культури та інформаційної політики України сприятиме передачу встановленому законодавству порядку у постійне користування Релігійної громади приміщення Костелу після завершення протиаварійних робіт, але в будь-якому разі не пізніше 01 червня 2022 року».

Протягом усього періоду незалежності ми отримуємо листи-відповіді, з посиланням на закони СРСР, що костел не можуть передати парафії через створений тут радянською владою будинок органної музики. В листі до вірян єпископи зауважують, що наше суспільство досі пожинає плоди радянської антирелігійної боротьби, адже в кожній дієцезії Римо-Католицької Церкви в Україні знаходяться храми, які влада відмовляється повертати попри ухвалені нею ж закони. 

Ми використали всі можливості. Через тиждень завершується строк дії меморандуму. Влада зобов’язалася, що впродовж двох років поверне костел, але не пізніше 1 черня 2022 року. Петиція - це нагадування, що доручення президента Зеленського було проігнороване виконавчою владою, а зобов'язання не були виконані. Кожен, хто читає петицію, може ознайомитися з текстом та законами.

Петиція - це заклик до влади, яка нас ігнорує. 

Звертаємося до всіх небайдужих підписати петицію, щоб відновити справедливість та врятувати унікальну неоготичну споруду, костел Святого Миколая, якій загрожує знищення. 

Підписати петицію можна за посиланням: 

Петиція про передачу храму св. Миколая католицькій громаді   

Або зчитати QR-код за допомогою смартфона: 
"Господь хоче діяти через нас сьогодні. Піднімайтеся та рухайтеся з довірою до Бога", - о. Григорій Рогацький

"Господь хоче діяти через нас сьогодні. Піднімайтеся та рухайтеся з довірою до Бога", - о. Григорій Рогацький

"Не бійтеся помилятися, а бійтеся повторювати помилки", - Теодор Рузвельт. Про витривалість у доброму до кінця розповідає отець Григорій Рогацький (згромадження Воплоченого Слова, УГКЦ, м. Івано-Франківськ). 

2025-06-24 00:00:00
25 років Молодіжному Центру Дон Боско в Одесі

25 років Молодіжному Центру Дон Боско в Одесі

«25 років Молодіжному центру Дон Боско в Одесі. Історія та сьогодення» - розповідає салезіянка, співпрацівниця та вихователька ораторію Олена Пономаренко. Програма Комісії душпастирства молоді «Виховання - справа серця».

2025-06-24 00:00:00
«Карітас-Спес Україна» - живе свідчення Божого милосердя

«Карітас-Спес Україна» - живе свідчення Божого милосердя

"Для мене ця історія дуже близька, адже я був дитиною-чорнобильцем. У той час прислуговував біля вівтаря в парафії святої Софії в Житомирі й отримував допомогу від «Карітас-Спес». Сьогодні ж, коли розповідаю про локалізацію благодійності, то кажу: я був бенефіціаром, а став виконавчим директором. Це не просто шлях - це доказ того, що Церква справді служить, зростає і веде", - отець-паллотин В’ячеслав Гриневич, виконавчий директор "Карітас-Спес Україна".

2025-06-23 00:00:00
Псалми плачу: як Боже Слово допомагає пережити втрату

Псалми плачу: як Боже Слово допомагає пережити втрату

Про емоційні стани людини як реакцію на горе в книзі Псалмів розповідає психолог, психотерапевт, військовий капелан Львівської архидієцезії отець Олег Саламон. 

2025-06-23 00:00:00
"Заздалегідь плануйте час Служби Божої та спокійно приходьте завчасно", - о. Станіслав Свурка

"Заздалегідь плануйте час Служби Божої та спокійно приходьте завчасно", - о. Станіслав Свурка

Про молитовне очікування Євхаристії розповідає настоятель парафії Пресвятої Діви Марії з гори Кармель (смт Томашпіль), модератор Руху Назаретських Родин, отець Станіслав Свурка.
2025-06-19 00:00:00