Ангел Господній
Розарій
Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)
Пісня Перемоги
Коронка до Божого Милосердя
Молитовна лінія
Дитяча катехиза
Катехиза
Дитяча молитва
Дитяча катехиза
Розарій
Літургія годин (Бревіарій)
Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)
Молитовна лінія
Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)
Вечірній ефір
Катехиза
Житія святих
Акафіст
Святий дня
"Події Воскресіння Христа ми знаходимо в Слові Божому, де відтворено реальні переживання людей та їх зустрічі з Воскреслим Ісусом.
В Євангелії від Йоана, у розділі 20, описані зустрічі з Воскреслим Христом. На початку учні Йоан та Петро приходять до порожньої гробниці, згадуючи слова Ісуса про Воскресіння, проте вони ще мають певні сумніви й перебувають у страху. Пізніше Марія Магдалина зустрічається з Ісусом і впізнає Учителя лише після того, як Він звернувся до неї особисто. Події в Єрусалимі, де також відбулася зустріч з Воскреслим Христом, описуються далі у Євангелії."
"Євангеліст описує ситуацію розпачу, духовної темряви та ночі, в яку входить Ісус. Факт Воскресіння відкриває перед нами день, який не закінчується. Розпач і темрява існують лише для тих, хто не вірить у Воскресіння. Ті, хто мають очі відкриті на присутність Воскреслого Ісуса Христа, вільні від темряви, що оточує світ.
Сучасна ситуація війни в Україні схожа на перебування у темряві, оскільки багато людей переживають важкі часи та втрати. На жаль, ми не можемо повністю зрозуміти страждання інших, але Ісус входить у страждання кожного з нас, не осуджуючи й не звинувачуючи."
В ефірі брат-капуцин Леонід Міхалець, священник римсько-католицької парафії у місті Красилів. Темою катехитичної науки є протиставлення християнського персоналізму сучасному індивідуалізму. Головна думка отця Леоніда полягає в тому, що кожна людина покликана стати дитиною Божою і увійти в життя Бога – а це можливо лише через любов. Християнський персоналізм, на його думку, не знецінює особистість, але навпаки – розкриває її гідність у спільноті та у взаєминах любові з Богом та ближніми.
У програмі отця Віталія Козака розглядається тема чутливості, інтуїції та внутрішньої цілісності жінки. Саме ця остання якість, як наголошує священник, і є проявом так званого «жіночого генія». Автор звертає увагу на приклади святих жінок, які зуміли повноцінно розкрити та втілити ці риси у своєму житті. На його думку, в сучасному світі особливо важливо, щоб жінка не втратила своєї жіночності та духовної глибини.
З дітьми потрібно говорити про віру серйозно — так само, як і з дорослими. У катехезі сестра Юлія Заводовська зі Згромадження Сестер від Ангелів (м. Вінниця) ділиться порадами, як доступно й водночас глибоко вести розмову з дітьми про ангелів.