Катехиза
Слово на кожен день
Літургія годин (Бревіарій)
Розарій
Катехиза
Відкриваючи таємниці християнства
Катехиза
Меса
Розарій
Коронка до Божого Милосердя
Святий дня
Біблійні читання
Молитва
Дитяча катехиза
Голос народу, голос Божий
Меса
Дитяча катехиза
Житія святих
Слово на кожен день
Молитовна лінія
Домінік народився в селі Ріва ді Кьєрі в П’ємонті 1842 р. Батьки виховали дітей в глибокій пошані до релігії. Домінік, вже п’ятирічним хлопцем прислуговував на Святій Месі, що вимагало від нього великого самозречення, бо Євхаристію в той час звершали лише рано вранці. Кажуть, що навіть без годинника, він багато разів приходив задовго перед Службою і молився навколішки перед зачиненими дверима церкви. А після Меси навчався у школі яку провадив настоятель. Після завершення навчання в ній, Домінік перейшов до наступної школи, куди мав ходити пішки 8 кілометрів шляху. Говорив, що дорогою його супроводжують Ісус, Марія та Ангел Хоронитель.
8 квітня 1849 року, на Великдень, прийняв Перше Святе Причастя. З боку отця настоятеля це був акт великої відваги, бо в ті часи панувало переконання, що до Таїнств слід допускати у значно пізнішому віці. Про духовну зрілість Домініка свідчать постановлення, які він написав у своєму молитовничку:
1) буду часто сповідатися і приймати Причастя, стільки скільки мені дозволить мій духівник,
2) святкуватиму святі дні,
3) моїми друзями будуть Ісус та Марія,
4) швидше вмру ніж згрішу.
У віці 12 років, Домінік зустрів св. Йоана Боско, котрий прийняв його у свою ораторію в Турині. Між ними зав’язався особливий духовний зв’язок.
Домінік своєю поставою давав приклад іншим хлопцям. Він чинив різні ініціативи, щоб допомагати тим, котрі вчилися гірше і чинили менше поступу на духовному шляху. У дуже юному віці отримав дар споглядання, екстазів та інші надприродні дари.
Пізньої осені 1856 р. Домінік сильно захворів, і лікарі виявили в нього швидко прогресуючу хворобу легень. Хлопець помер 9 березня 1857 року, у віці 15 років, прийнявши останні Таїнства.
Попри свій юний вік, посеред звичайних буденних обов’язків, перебуваючи з ровесниками, Домінік Савіо, досягнув святості, зрозуміння якої, він висловив у листі до друга: «Тут на землі святість полягає в тому, щоб постійно бути радісним і вірно виконувати наші обов’язки». Беатифікований 1950 року, канонізований 1954 р. Домінік Савіо це наймолодший сповідник віри, якого канонізувала Церква. Є покровителем міністрантів та молоді. В іконографія святий зображується з лілеєю або хрестом у руці. Іноді стоїть перед фігуркою Матері Божої.
Представниця видавництва «Святого Павла» Юлія Берт розповідає про новинку – книгу американського архієпископа Фултона Джона Шіна «Шлях до миру серця». За словами Юлії, ця книга допомагає віднайти джерело надії у складні й темні періоди життя. Автор ділиться духовною мудрістю, яка не втрачає актуальності, попри час. Також Юлія Берт зачитує деякі цитати з творчості Шіна – автора понад 60 книг, багато з яких уже перекладені українською мовою.
В ефірі брат-капуцин Леонід Міхалець, священник римсько-католицької парафії у місті Красилів. Темою катехитичної науки є протиставлення християнського персоналізму сучасному індивідуалізму. Головна думка отця Леоніда полягає в тому, що кожна людина покликана стати дитиною Божою і увійти в життя Бога – а це можливо лише через любов. Християнський персоналізм, на його думку, не знецінює особистість, але навпаки – розкриває її гідність у спільноті та у взаєминах любові з Богом та ближніми.