Слухати Радіо

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

В ефірі

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Відкриваючи таємниці християнства

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

"Криза ідентичності виникає тоді, коли хочу стати тим, ким я не є", - о. Олександр Халаїм

Про можливості, що виникають під час кризи, розповідає отець Олександр Халаїм - викладач Вищої Духовної Семінарії Святого Духа в с. Шаровечка та Вищої Духовної Семінарії Пресвятого Серця Ісуса в м. Ворзель, директор Центру Святого Йоана Павла ІІ.

Українське суспільство та Церква нині переживають непростий і надзвичайно відповідальний період. Ми щодня молимося про мир - у той час, коли мільйони людей у світі опиняються в стані різноманітних криз. У Церкві незабаром має розпочатися конклав, і ми єднаємося в молитві за дар Святого Духа для Колегії кардиналів.

Сьогодні часто йдеться про «кризи»: політичні, економічні, духовні... Та варто усвідомити: криза - це не лише глобальні катастрофи, а й наші щоденні виклики, великі й малі. Щоб зростати, потрібно зрозуміти, що таке криза, як її проживати і як рухатися далі.

Слово «криза» ми зазвичай сприймаємо у психологічному контексті як щось тривожне, болюче, руйнівне. Проте його значення значно глибше. У Біблії ми знаходимо духовне коріння цього терміну. Грецьке слово "кризис" походить від аграрної культури: воно означало процес відсіювання зерна від полови, тобто момент розділення, вибору, очищення.

Отже, криза - це не лише час занепаду, а й час переосмислення. Це можливість відділити головне від другорядного, істинне від фальшивого. Це шанс зробити вибір, який будує, а не руйнує.

Отець Олександр Халаїм - викладач Вищої Духовної Семінарії Святого Духа, с. Шаровечка, та Вищої Духовної Семінарії Пресвятого Серця Ісуса, м. Ворзель, директор Центру Святого Йоана Павла ІІ.

"Найбільша трагедія сучасної людини — те, що вона втратила здатність стояти навколішки" - архієпископ Фултон Шін

"Найбільша трагедія сучасної людини — те, що вона втратила здатність стояти навколішки" - архієпископ Фултон Шін

Представниця видавництва «Святого Павла» Юлія Берт розповідає про новинку – книгу американського архієпископа Фултона Джона Шіна «Шлях до миру серця». За словами Юлії, ця книга допомагає віднайти джерело надії у складні й темні періоди життя. Автор ділиться духовною мудрістю, яка не втрачає актуальності, попри час. Також Юлія Берт зачитує деякі цитати з творчості Шіна – автора понад 60 книг, багато з яких уже перекладені українською мовою.

2025-07-11 00:00:00
Хто такі вбогі духом? На кого я покладаюсь у житті?

Хто такі вбогі духом? На кого я покладаюсь у житті?

У межах циклу катехиз на тему восьми блаженств о. Григорій Рассоленко заглиблюється у Слово першого блаженства – «вбогі духом» – і запрошує до роздумів. Важливо розуміти, що вбогий, за словами отця, не означає бідний матеріально.
2025-07-10 00:00:00
"Нічого немає більшого, ніж бути дитиною Бога", - о.Леонід Міхалець

"Нічого немає більшого, ніж бути дитиною Бога", - о.Леонід Міхалець

В ефірі брат-капуцин Леонід Міхалець, священник римсько-католицької парафії у місті Красилів. Темою катехитичної науки є протиставлення християнського персоналізму сучасному індивідуалізму. Головна думка отця Леоніда полягає в тому, що кожна людина покликана стати дитиною Божою і увійти в життя Бога – а це можливо лише через любов. Християнський персоналізм, на його думку, не знецінює особистість, але навпаки – розкриває її гідність у спільноті та у взаєминах любові з Богом та ближніми.

2025-07-10 00:00:00
"Жінки, вертайтеся до жіночності", - о.Віталій Козак

"Жінки, вертайтеся до жіночності", - о.Віталій Козак

У програмі отця Віталія Козака розглядається тема чутливості, інтуїції та внутрішньої цілісності жінки. Саме ця остання якість, як наголошує священник, і є проявом так званого «жіночого генія». Автор звертає увагу на приклади святих жінок, які зуміли повноцінно розкрити та втілити ці риси у своєму житті. На його думку, в сучасному світі особливо важливо, щоб жінка не втратила своєї жіночності та духовної глибини.

2025-07-09 00:00:00
Як говорити з дітьми про ангелів?

Як говорити з дітьми про ангелів?

З дітьми потрібно говорити про віру серйозно — так само, як і з дорослими. У катехезі сестра Юлія Заводовська зі Згромадження Сестер від Ангелів (м. Вінниця) ділиться порадами, як доступно й водночас глибоко вести розмову з дітьми про ангелів. 

2025-07-09 00:00:00