Слухати Радіо

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

В ефірі

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Трансляція св. Меси із Катедри Успіння Богородиці м. Харків

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:45

Літургія годин (Бревіарій)

Ми не знаємо чи переживе храм Святого Миколая в Києві зиму, - отець Павло Вишковський

Настоятель парафії Святого Миколая в Києві, отець Павло Вишковський. "Храм безперервно руйнується та потребує серйозної реконструкції. Якщо держава встановила, що передасть костел у власність Церкви то має виконати свої зобов'язання".
Із 1 червня 2022 року костел мав бути повернений католицькій громаді. За 9 днів до того ми почали молитися новенну до Святого Архангела Михаїла. Також нашій парафії було передано статую Архангела Михаїла, покровителя Києва, її освятив особисто Папа Франциск. 

"Зі сторони парафії були виконані всі умови і на сьогодні немає ніяких перешкод, щоб храм повернули у власність Церкви. Після пожежі було підписано меморандум між Міністерством культури та Римо-Католицькою парафією де були висвітлені зобов'язання двох сторін. Ми виконали все, що від нас вимагалося. Коли розпочалася війна то зі сторони держави не було ніяких кроків на зустріч, тиша. Але костел поступово руйнується і потребує належної реконструкції", - розповідає настоятель парафії Святого Миколая отець Павло Вишковський


В міністерстві нас повідомили, що не встигають з передачею документів. Ми відповіли, що беремо повну відповідальність за костел та будемо молитися щодня, що й робили. Із самого початку війни до нас приходило багато людей, яких ми забезпечували продуктами. Ми також відправляли гуманітарні вантажі, близько 300 тон. Але якщо держава встановила, що передасть то має виконати свої зобов'язання.

З офіційної точки зору Костел Святого Миколая - це репетиційна зала працівників будинку Органної камерної музики Мінкультури. 

Ми нагадуємо що костел будувався в тяжкі часи Римо-Католицькою парафією з врахуванням умов, які поставила Православна Церква. 15 травня 1897 року все ж таки отримали дозвіл на будівництво і протягом наступних 10 років будували храм де 40 років поспіль там тривала служба. Потім радянська влада вбила двох священників та робила з храмом що їй заманеться.

Сьогодні, коли триває війна, Церква є одним з найбільших моральних авторитетів держави та прихистком для усіх, хто шукає Бога. Нам варто позбутися наслідків комуністичного свавілля, адже ні держава, ні комуністичний режим не побудували жодного Католицького храму. До будівництва доклали зусилля тільки представники Римо-Католицької Церкви. Ми дефакто та деюре єдині правонаступники костелу Святого Миколая. Нажаль переслідування та занедбаність продовжується й досі.


За радянської влади усі культові споруди були забрані у власність держави. Храми перетворювали в будинки культури, зерносховища, склади, тощо. Здавалося, що Незалежна Україна позбудеться радянського менталітету та большевицько-комуністичного минулого, але нажаль наша батьківщина досі живе в совіцькій системі координат. Ми єдина Європейська країна, окрім Білорусі та росії де не відбулася люстрація та повернення відібраного майна у власність Церкви. Ми вже 31 рік блукаємо серед рудиментів комуністичної епохи. 


Як Надія "працює" в Ісусі Христі

Як Надія "працює" в Ісусі Христі

"Ми говоримо про Божу чесноту, яку може подарувати лише Бог", - о.Костянтин Морозов, настоятель парафії Матері Божої Ангельської у м.Вінниця, виголошує катехизу про Надію, яка є благодаттю Божою. 
2025-06-26 00:00:00
"Є рани які може зцілити лише Господь", - о.Олександр Халаїм

"Є рани які може зцілити лише Господь", - о.Олександр Халаїм

Катехеза з отцем Олександром Халаїмом покликана допомогти віднайти сенс життя у часи темряви.
У своїх роздумах священник звертається до контексту війни. За його словами, події війни крадуть у нас віру — зокрема через повторювані обіцянки, що «все скоро закінчиться», які не справджуються. Саме такі порожні очікування особливо травмують довіру до добра.
Як чинити, коли емоційні гойдалки розхитують внутрішній мир — слухайте в цій програмі.
2025-06-26 00:00:00
"Час від часу пригадуймо собі, що ми дуже добре створіння", - о.Віталій Козак

"Час від часу пригадуймо собі, що ми дуже добре створіння", - о.Віталій Козак

Монах-кармеліт Віталій Козак виголосив чергову катехезу в ефірі Радіо Марія.
Це вже третя програма, в якій катехит розкриває тему пізнання істини та ролі віри. У попередніх випусках ішлося про людський розум як інструмент пізнання, а також про співпрацю розуму і віри.
У цій серії священник зосереджується на темі Божого об’явлення у процесі пізнання істини.
2025-06-25 00:00:00
Горе мені, коли б я не проповідував Євангеліє

Горе мені, коли б я не проповідував Євангеліє

«Живіть не заради світу, а для Того, хто помер і воскрес заради тебе», — проголошує вслід за апостолом Павлом отець Роман Братковський, священник Донецького екзархату та лідер Харизматичної спільноти «Галілея».
У своїй катехезі він запрошує нас почути живе Слово апостола Павла, що кличе до радикального оновлення життя у Христі.
2025-06-25 00:00:00
"Господь хоче діяти через нас сьогодні. Піднімайтеся та рухайтеся з довірою до Бога", - о. Григорій Рогацький

"Господь хоче діяти через нас сьогодні. Піднімайтеся та рухайтеся з довірою до Бога", - о. Григорій Рогацький

"Не бійтеся помилятися, а бійтеся повторювати помилки", - Теодор Рузвельт. Про витривалість у доброму до кінця розповідає отець Григорій Рогацький (згромадження Воплоченого Слова, УГКЦ, м. Івано-Франківськ). 

2025-06-24 00:00:00