Слухати Радіо

02:50

Біблійні читання

В ефірі

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

Новий шкільний навчальний рік у час карантину: що варто пам'ятати?

У День знань спілкувалися з освітньою менеджеркою, психологинею та вчителькою Поліною Комаровою.
"Дорослим, вчителям та батькам, варто об'єднуватися та довіряти один одному, щоб дітям була максимальна користь. Навесні батьки наче б то відчули як то вчитися, крім того мали нагоду помітити самостійність дитини у навчанні, її відповідальність за результати, а також, що не потрібно заміняти собою вчителя. Батьки можуть допомогти знайти книжку, налаштувати зв'язок з вчителем, підтримати словом, але ніяк не вчитися за дитину.

Школа - одна із державних інституцій, яка в собі несе стабільність, тому що якими б не були часи, шкільна освіта має бути потрібна дітям, - розповідає пані Поліна.
Дітей у період карантину та у схожих ситуаціях варто підтримувати і давати добрий приклад позитивного сприйняття будь-яких ситуацій. Якщо ми не можемо вплинути, змінити щось, то нам важливо дати розуміння, що все минеться.

Час дорослим об'єднатися та відкрито говорити про ситуацію дитині. Не варто приховувати страх та переляк від молодшого покоління, адже діти бачать новини, все розуміють і мають власну точку зору. Говорити потрібно, щоб у них формувалися правильні висновки.

В цьому році 1 вересня відбувалося у спосіб свята Зустрічі. Можна уявити обійми, рукостискання учнів у школі, тому маємо пам'ятати про періодичне нагадування дітям, аби обмежити тісний контакт з однолітками чи старшими. Батькам добре більше часу проводити з дитиною, обіймати її, спілкуватися, щоб компенсувати спілкування у школі".
Духовна педагогіка святого Йоана Павла ІІ

Духовна педагогіка святого Йоана Павла ІІ

Отець Теодор Дутчак, ЧСВВ УГКЦ: "Педагогіка святого Йоана Павла II орієнтована на особистіть, глибоку повагу до кожної людини, особливо дітей та їх духовний розвиток."
2025-07-04 00:00:00
"Ми всі покликані творити чуда", - Христина Каплунська

"Ми всі покликані творити чуда", - Христина Каплунська

У програмі одна із засновниць молодіжного католицького гурту "Кана" - Христина Каплунська.
2025-06-24 00:00:00
Як слова Кузьми Скрябіна "я хотів інакшим бути завжди" спонукали вступити в монастир?

Як слова Кузьми Скрябіна "я хотів інакшим бути завжди" спонукали вступити в монастир?

У програмі "У ваших намірах" продовжуємо цикл зустрічей з людьми, які присвятили своє життя Богу. Цього разу історією свого покликання ділиться сестра Уршуля Бистрицька зі Згромадження Малих Сестер Непорочного Серця Марії.
2025-06-18 00:00:00
"Неможливо описати любов Бога до нас, оскільки вона перевищує наше розуміння!" - свідчення  на Меджугорських молитовних зустрічах

"Неможливо описати любов Бога до нас, оскільки вона перевищує наше розуміння!" - свідчення на Меджугорських молитовних зустрічах

7 червня 2025 року відбулася спільна молитва "ЗА МИР" на Меджугорських молитовних зустрічах в Санктуарії Матері Божої Фатімської в Довбиші. Пропонуємо вашій увазі запис свідчень гостей з Меджугор'я: о. Звоніміра Павічіча, настоятеля парафії св. Якова, Терезії Ґажійової зі спільнотою «Світло Марії».
2025-06-13 00:00:00
"Любов - це мистецтво", - стверджують представниці Руху Фоколяре

"Любов - це мистецтво", - стверджують представниці Руху Фоколяре

У студії Радіо Марія членкині Руху Фоколяре: с. Міра Мілавец, Христина Гарбуз, Соломія Гребеняк-Дубова й Оксана Бодак. Гості розповідають про Католицький рух Фоколярів (італ. Focolare — «родинне вогнище»), а також про книжку "Мистецтво любити", написану засновницею Руху - К'ярою Любіх.
2025-06-11 00:00:00