Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)
Вечірній ефір
Катехиза
Духовні читання
Слово на кожен день
Літургія годин (Бревіарій)
Розарій
Катехиза
Розмова з екзорцистом
Духовні читання
Катехиза
Біблійні читання
Меса
Розарій
Коронка до Божого Милосердя
Святий дня
Молитва
Дитяча катехиза
Житія святих
Ранкова молитва
У розмові отець Богдан ділиться своїми враженнями від поїздки в АТО, спілкуванням з місцевим населенням, відвідуванням дитбудинків, військових шпиталів та стверджує, що перешкоди у відновленні економічної інфраструктури не у коштах, а в ментальності людей. Зовнішній борг України мізерний порівняно з її можливостями та перспективами – вважає священник. Отець Богдан Пушкар переконаний, що усе залежить від кожного з нас: «Іншого сусіда ми не будемо мати, як і іншої країни тому кожен з нас має дбати та будувати Україну».
Отець Богдан Пушкар народився у Польщі в українській родині. Сьогодні – він настоятель парафії УГКЦ св. Миколая у м. Бамберг (Баварія, Німеччина). У програмі «Сила Духу» ми говорили з отцем про те, що його спонукає допомагати Україні, адже отець Богдан допомагає не на словах а реальними справами - тільки за минулий рік передав 38 вантажівок дороговартісного медобладнання, одягу, дезінфекуючих засобів, продуктів, одягу, а ще - реанімобілі.
Отець Богдан приїхав в Україну, щоб побувати у зоні АТО та побачити кому насправді передають допомогу і які потреби у людей, щоб мати можливість і далі допомагати адресно. За словами отця, чиновник департаменту охорони здоров’я більше перешкоджає, аніж допомагає людям і вважає гуманітарну допомогу приниженням. Натомість цивільне-військове управління суттєво допомагає місцевому населенню, забезпечує медикаментами, продуктами. «Я був вражений, коли побував у селищі Зайцеве, у якому живе 350 людей, з них понад сорок – діти, їхнім єдиним зв’язком із зовнішнім світом є військові. У селищі не працює школа, магазини, аптека і тільки лише завдяки цим хлопцям з цивільно-військового управління люди виживають. Усі продукти вони складають в одній хаті і розподіляють кожній родині, щоб кожен мав що їсти. І коли чиновник говорить, що гуманітарна допомога – це приниження, я б хотів, щоб він подивився тим людям у вічі і сказав це особисто. Утримання таких чиновників – це марнування коштів платників податків».
Також отець Богдан поділився досвідом як змінювати країну зсередини – почати з себе: «Коли купляєте що-небудь, беріть фіскальний чек, не давайте хабарів — вчіться і вчіть відповідальності». А ще, отець вважає, що «коли в країні війна то храми не будують, а будують бліндажі».
На програму «Сила Духу» ми запросили автора видання «Ковчег отця Ковча», письменника Олега Крука який у прямому ефірі поділився з радіослухачами фактами з життя Блаженного та розповів про цю надзвичайну людину, яка врятувала тисячі життів та віддала своє життя, рятуючи євреїв, у той час залишивши своїх шестеро дітей круглими сиротами.
4 грудня 2017 року у програмі «Сила Духу» ми поспілкуватися з Павлом Мамонтовим, колишнім воїном АТО, студентом Українського Католицького Університету, одним із учасників Ігор Нескорених у Торонто 2017 року, де він став бронзовим призером з веслування на тренажерах.
Теодор Дячун, керівник Білоцерківської станиці братства ОУН-УПА ім. Василя Якуб'яка, Київського крайового братства ОУН-УПА, комбатант Української Повстанської Армії – людина великої віри в Бога та глибокої любові до України. Це образ українських повстанців, для яких найважливішим було гасло: «Бог і Україна» і усім своїм життям вони стверджували свою безмежну любов до України.